آسیایی, سهام مخلوط در میان دلتنگ درآمد وال استریت رکود

توکیو — سهام آسیا مخلوط شد روز شنبه به عنوان گزارش دلتنگ درآمد شرکت اضافه کردن به بدبینی بیش از این گسترده اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص از دست 0.9% پس از Fitch در رتبه کاهش داد و چشم انداز خود را برای ژاپن به ‘œnegative’� از ‘œstable.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe coronavirus همه گیر شده و باعث شدید اقتصادی انقباض در ژاپن با وجود این کشور در اوایل موفقیت در مهار این ویروس’� Fitch گفت: در اعلام تصمیم خود.

خودروساز ژاپنی نیسان موتور Co. گزارش از دست دادن برای سه ماهه اول سال مالی و پیش بینی باقی می ماند و قرمز برای سال دوم ، دیگر بزرگ-نام شرکت های ژاپنی مانند دوربین شرکت کانن و تولید کننده ربات Fanuc همچنین گزارش نتایج ضعیف.

گزارش های درآمدی یک شبه نیز دلسرد سرمایه گذاران کشیدن سهام پایین تر در وال استریت. بازار در انتظار نتیجه یک ایالات متحده فدرال رزرو سیاست جلسه آغاز شد که روز سه شنبه. طلا و قیمت های خود را تعدیل شیب صعود و اضافه کرد 0.3% به 1,949.70 ظهر آسیا زمان.

شاخص Nikkei 225 داد تا 218.83 امتیاز به 22,438.55 در حالی که کره جنوبی Kospi اضافه 0.3% به 2,263 فتح کند گرفته شد.35. استرالیا S&P/ASX 200 تضعیف 0.3% به 6,001.90. هانگ سنگ در هنگ کنگ بود که کمی تغییر در 24,773.44 در حالی که شانگهای کامپوزیت پرید 1.1% به 3,261.76.

                                                                                                                                                                                                                       

Jingyi پان بازار استراتژیست با IG در سنگاپور گفت: بازار نیز برای تماشای هنگ کنگ در سه ماهه دوم رشد اقتصادی داده است.

فدرال رزرو شروع نشست دو روزه در نرخ بهره سه شنبه با اعلام برنامه ریزی برای چهارشنبه. سرمایه گذاران تا حد زیادی انتظار می رود بانک مرکزی برای حفظ کوتاه مدت نرخ بهره در رکورد خود را در نزدیکی صفر پایین, اما آنها همچنین به دنبال به شنیدن آنچه که آن را می گوید در مورد چگونه آنها ممکن است باقی بماند وجود دارد.

فدرال رزرو کمک به راه اندازی بازار سهام بهبود در اواخر ماه مارس پس از کاهش نرخ بهره و امیدوار به خرید Treasurys, شرکت, اوراق قرضه و بدهی های دیگر برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است. روز سه شنبه ، تغذیه گفت: آن را به گسترش زندگی از هفت تن از اعطای وام را با سه ماه آخر سال تشکر و قدردانی از شدت رکود اقتصادی است.

هنوز روحیۀ در وال استریت بود و افسرده.

S&P 500 با کاهش 0.6% به 3,218.44 بعد از آخرین ساعت اسلاید پاک یک افزایش کوچک از پیش از آن در روز. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 0.8% 26,379.28 و شاخص Nasdaq composite با از دست 1.3% به 10,402.09.

این هفته نشانه قلب از گزارش های درآمدی نجومی برای S&P 500 و چند شرکت های بزرگ به نتایج سقوط کرد که از تحلیلگران در حال حاضر کاهش انتظارات به این بیماری همه گیر به سرقت برده مشتریان دور و افزایش برخی از هزینه های.

                                                                                                                                                                                                                       

3M یک ساز N95 ماسک های مختلف و دیگر محصولات برای مصرف کنندگان و کسب و کار کاهش 4.8% پس از گزارش سود برای آخرین سه ماهه سقوط کرد که خجالتی از انتظارات تحلیلگران. مک دونالد از دست 2.5 درصد از درآمد خود را در طول بهار فرو برد بیش از دو سوم از سال قبل است.

ضرر و زیان برای, بزرگ, تکنولوژی, سهام نیز کمک به کشیدن بازار پایین تر است. از مدیران اجرائی از آمازون, اپل, Facebook و Google شرکت مادر تمام مجموعه به شهادت پنج شنبه به مجلس نمایندگان کمیته بررسی فناوری بزرگ بازار تسلط.

شرکت گزارش صعود 3.9% پس از گزارش سود برای آخرین سه ماهه که انتظارات بیش از حد حتی اگر آن را نزدیک به یک سوم از سال قبل است. آن را نیز درآورده تا پیش بینی سود خود برای سال کامل پس از اعلام شروع از اواخر مرحله آزمایشی از تجربی COVID-19 واکسن است که آن را در حال توسعه با شریک BioNTech.

افزایش coronavirus شمارش در بسیاری از کشورهای در حال آوردن یک موج جدید از خاموش شدن ناگهانی و سرمایه گذاران امیدوار است که دموکرات ها و جمهوری خواهان می تواند رسیدن به یک معامله بر روی کمک های بیشتر برای 16 میلیون یا بیشتر از آمریکایی ها که در حال گرفتن مزایای بیکاری حتی اگر دو طرف هنوز هم به نظر می رسد دور از هم.

معیار آمریکا نفت خام اضافه شده 1 درصد به $41.05 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داده و 56 سنت افزایش به $41.04 در هر بشکه در روز سه شنبه. قیمت نفت خام برنت در این استاندارد بین المللی به دست آورد 11 سنت افزایش به $43.33 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا تضعیف شد و به 105.04 ین ژاپن از 105.07 ین در روز سه شنبه. یورو دلار هزینه 1.1728 تا کمی از $1.1718.

___

AP کسب و کار نویسندگان چو استن و الکس Veiga کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر