آسیایی, سهام عمدتا بالاتر زیر وال استریت دستاوردهای

توکیو — سهام بودند بالاتر در آسیا در روز سه شنبه برداشته و با حرکت به بازگشایی بسیاری از اقتصاد منطقه ای از خاموش شدن ناگهانی با هدف شامل coronavirus بیماری همه گیر.

معیار افزایش در توکیو و هنگ کنگ و سئول افتاد اما در شانگهای و سیدنی است. جاکارتا شاخص اصلی افزایش 2 درصد و سنگاپور شد تا 1.2% به عنوان مقامات پیچ در پیچ پایین برخی از بیماری همه گیر احتیاطی.

                                                                                                                                                                                                                       

دستاوردهای همچنین ردیابی متوسط پیشرفت در وال استریت یک شبه. سرمایه گذاران در حال تعادل خوشبینی محتاطانه در مورد بازگشایی کسب و کار تعطیل به دلیل همه گیر در برابر نگرانی که اعتراضات گسترده در آمریکا خشونت پلیس می تواند مختل کند بهبود اقتصادی و گسترش شیوع.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 0.9% در معاملات صبح به 22,264.22 و هانگ سنگ در هنگ کنگ را به دست آورد 0.4% به 23,833.76. کره جنوبی Kospi اضافه 0.8% به 2,082.37.

استرالیا S&P/ASX 200 تضعیف کسری از یک درصد به 5,817.90 در حالی که شانگهای کامپوزیت از دست 0.2% به 2,911.17.

امید برای بهبود سریع از بدترین رکود اقتصادی جهانی از سال 1930 باید انگیزه خرید است. اما رابرت Carnell منطقه ای رئیس تحقیقات برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام در ING هشدار داد در برابر بیش از حد خوش بینی با توجه به تنش ها بین ایالات متحده و چین, ناآرامی در هنگ کنگ و ایالات متحده و عدم قطعیت بیش از چشم انداز برای یک واکسن یا درمان قابل اعتماد برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

‘œHow مدت می تواند بازارهای شناور باقی می ماند?’� او پرسید. ‘œThe جواب صادقانه و یکی است که شما ممکن است صرفه جویی پنج دقیقه است که “من نمی دانم’ ‘�

این تظاهرات که باید لرزاند شهرهای آمریکا در روز تا کنون نه تا به حال تاثیر زیادی بر بازارهای مالی است. اما خشونت و آسیب به اموال ممکن است مانع بازگشایی اقتصاد است. جمعیت تجمع در اعتراض به بی عدالتی و نژاد پرستی نیز می تواند لمس کردن بیشتر شیوع است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe بازار شده است در انتظار یک بهار برای فعالیت های اقتصادی,’� گفت: Mike Zigmont سر از تجارت و تحقیقات در برداشت بی ثباتی مدیریت است. ‘œIf این حوادث از خط خارج ارواح حیوانی که بازارهای شده اند شمارش آرا در سراسر کشور, پس از آن من فکر می کنم آنها تاثیر خواهد گذاشت. اما سرمایه گذاران رد آن را به عنوان کوتاه مدت غیر رویداد.’�

در وال استریت شاخص S&P 500 صعود 0.4% به 3,055.73 پس از مردد بين سود و زیان. بانک ها و شرکت های وابسته در هزینه های مصرف کننده و شرکت ارتباطات اختصاص یک تکه بزرگ از دستاوردهای. مراقبت های بهداشتی تنها بخش به سقوط.

شاخص Dow Jones Industrial Average 0.4% به 25,475.02. شاخص Nasdaq composite با صعود 0.7% به 9,552.05 و راسل 2000 شاخص برداشت 0.8% به 1,405.37.

بازار سهام در حال آمدن است آن ماه دوم سود جامد. سهام در حال حاضر به جبران بسیاری از ضرر و زیان خود را پس از اولیه اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus زدم بازار به نفس 34% ترمز در فوریه و مارس. S&P 500 در حال حاضر به کمتر از 10% از آن بالا تمام وقت در ماه فوریه است.

                                                                                                                                                                                                                       

فدرال رزرو و کنگره متعهد شده اند بی سابقه مقدار کمک برای اقتصاد است. است که به کمک خار بازار حرکت بالاتر از خود را در ماه مارس پایین. در حال حاضر سرمایه گذاران در حال شرط بندی که بدترین رکود اقتصادی در حال حاضر تصویب شده و یا خواهد شد به زودی به عنوان دولت در سراسر کشور و در سراسر جهان به آرامی محدودیت به معنای کررل شیوع.

‘œI فکر می کنم ما از طریق بدترین از آن برای اطمینان و بازار منعکس است که در جستن دیده ایم’� گفت: David مربی, مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری, شرکت تحقیقات جدید سازه.

در این هفته ارائه خواهد شد ناظران بازار بینش بیشتر در مورد تاثیر که کروناویروس در آمریکا کارگران و کارفرمایان است. حقوق و دستمزد پردازنده ADP مسائل آن ممکن است بررسی استخدام های خصوصی شرکت های ایالات متحده روز شنبه. روز بعد دولت خود را منتشر هفتگی شمارش از برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری. و در روز جمعه, دولت, گزارش, آن ممکن است آمار مربوط به بازار کار. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار می رود این گزارش نشان می دهد اقتصاد از دست داد 9 میلیون شغل در ماه گذشته.

عملکرد 10 ساله خزانه داری ثابت بود در 0.66%.

معیار آمریکا نفت خام اضافه شده 7 سنت افزایش به $35.51 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن 5 سنت کاهش یافت و به $35.44 هر بشکه دوشنبه. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی به دست آورد با 20 سنت افزایش به $38.52 در هر بشکه رسید.

دلار آمریکا افزایش یافت و به 107.70 ین ژاپن از 107.58 ین. یورو تضعیف شد و به $1.1127 از $1.1136.

___

AP کسب و کار نویسندگان الکس Veiga و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de