آسیایی, سهام لغزش به عنوان رالی جهانی برطرف کردن شتاب دهنده

بانکوک — سهام کاهش یافت پنج شنبه در آسیا پس از یک روز دیگر از لرزان معاملات در وال استریت به عنوان بازار کاسته شتاب دهنده خود را زیر رالی بزرگ.

ژاپن Nikkei 225 ریختن 0.3% به 22,394.45 و هانگ سنگ در هنگ کنگ نیز با افت 0.3% به 24,407.59. کره جنوبی Kospi تضعیف 0.2% به 2,137 فتح کرد گرفته شد.69 و شاخص ترکیبی شانگهای 1 نقطه بالاتر در 2,936.88.

                                                                                                                                                                                                                       

سیدنی S&P/ASX 200 skidded 1% به 5,934.80 پس از دولت گزارش داد که نرخ بیکاری پیشی گرفته 7 درصد و توانست بالاتر از 9 درصد اگر این رقم شامل مردم گذاشته و رسما به دنبال کار.

برخی از 228,000 شغل از دست داده بودند و در مجموع 835,000 مشاغل از دست رفته در دو ماه زمان دولت گزارش شده است.

‘œThese ویرانگر بیکاری تعداد آنها فاش کردن واقعی, درد و صدمه دیده است که استرالیا در حال رفتن را از طریق به عنوان یک نتیجه از کروناویروس گفت:” خزانه دار استرالیا جاش Frydenberg.

‘œThese هستند و نه فقط اعداد. این دوستان ما و اعضای خانواده همکاران و همسایگان’� او گفت:.

از بیکاری داده فقط اضافه شده به اندوه گفت: Jeffrey هالی از Oanda. نامنظم حرکت می کند و کره شمالی و تناقضات بین چین و هند در کشمیر اضافه شده اند به unease.

‘œCovid-19 ترس در پکن و بخش هایی از ایالات متحده و نگرانی های ژئوپولیتیک در آسیا همچنان به وزن در تمایلات,” او گفت:.

یک شبه S&P 500 نیز با کاهش 0.4% به روز رگه برنده شدن در 3,113.49. حدود هفت نفر از هر 10 سهام در شاخص کاهش یافته است. میانگین صنعتی داو جونز از دست 0.6% به 26,119.61 در حالی که شاخص Nasdaq composite با لبه 0.1% بالاتر به 9,910.53.

                                                                                                                                                                                                                       

سهام شرکت های کوچکتر ضعیف بودند که به نوعی است که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. این شاخص راسل 2000 کوچک-کلاه سهام سقوط کرد 1.8%.

بازار شده اند و روند صعودی این هفته در میان امیدوار است که بدترین رکود اقتصادی ممکن است در حال حاضر تصویب و در سراسر جهان در تجمع روز سه شنبه انجام S&P 500 به عرض 8% ضبط خود را. اما افزایش سطح coronavirus عفونت در نقاط مهم در سراسر جهان نیز نگرانی که تمام پیشرفت ها می تواند طرح میتوانست.

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای شده اند و هشدار داد که شاخص S&P 500 رالی بزرگ از نزدیک به 40% از اواخر مارس بوده است که بیش از حد و نوسانات است به احتمال زیاد بازار را تنها یقین در ماه های آینده.

بازار شروع به چرخش پس از نزدیک به 34 درصد فروش در ماه فوریه و مارس پس از فدرال رزرو وعده داده شده مقادیر عظیم برای کمک به اقتصاد است. بانک مرکزی صندلی گفت: کنگره در روز چهارشنبه که در آن مایل به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و حفظ اضطراری برنامه های وام دهی.

                                                                                                                                                                                                                       

اما حتی اگر ایالات متحده خرده فروشی و اشتغال بهبود یافته به عنوان کسب و کار بازگشایی جاده بازگشت به بهبودی کامل از بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود طولانی و پر از موانع بالقوه.

عفونت در حال افزایش است, در مکان های مختلف از جمله پکن و در برخی از ایالات آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس.

حتی اگر مقامات نمی یافتم گسترده مستندات این نگران است که کسب و کار و مصرف کنندگان می تواند وحشت زده توسط امواج جدید از عفونت ها و جلو و عقب در هزینه های خود را.

عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 0.71% از 0.72% اواخر روز چهارشنبه. این تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم است.

یک بشکه نفت خام آمریکا برای تحویل در ماه ژوئیه تضعیف 46 سنت افزایش به $37.50 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را داد تا 42 سنت به حل و فصل در $37.96 در روز چهارشنبه. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد تضعیف 31 سنت افزایش به $40.40 در هر بشکه رسید.

در معاملات ارز دلار خریداری 106.89 ین ژاپن به پایین از 106.97 ین در روز پنج شنبه. یورو افزایش یافت به $1.1248 از $1.1243.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر