بازارهای سهام آسیا پس از دیوار خیابان بسته بهترین سه ماهه از سال 1998

توکیو — سهام آسیا بودند بالاتر چهارشنبه پس از وال استریت دربسته در محیط آن بهترین سه ماهه از سال 1998 مایکروسافت کردن ادامه نشانه هایی از اقتصادی جهانی آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.2% به 22,187.27. کره جنوبی Kospi رز 1.0% به 2,130.14. استرالیا S&P / ASX 200 به دست آورد 0.9% به 5,953.50. هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 0.5% به 24,427.19 در حالی که شانگهای کامپوزیت رز 0.3% به 2,993.60.

                                                                                                                                                                                                                       

بازار همچنان با وجود به دست آوردن نشانه های اقتصاد جهانی در حال بیمار به طور جدی به دلیل شیوع بیماری با عدم قطعیت هنوز هم طبیعی جدید به عنوان موارد گزارش شده نگه دارید فزاینده در سراسر جهان در حالی که هیچ درمان یا واکسن برای COVID-19 موجود است.

سه ماهه بانک مرکزی ژاپن در نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه نشان داد تولید کنندگان ژاپنی’ تمایلات سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از یک دهه به عنوان همه گیر له صادرات و گردشگری مهره های اصلی برای جهان و سومین اقتصاد بزرگ اروپا ،

تیتر اندازه گیری برای ‘œtankan,’� ردیابی احساسات در میان تولید کنندگان بزرگ کاهش یافت و به 34 منهای که پایین ترین سطح از سال 2009 از منفی 8 سه ماهه قبلی است. این tankan اقدامات شرکت احساسات با کم کردن تعداد شرکت گفت: شرایط کسب و کار در حال منفی از کسانی که پاسخ آنها مثبت است.

یک بررسی نشان داد فعالیت تولید بهبود یافته و در ماه ژوئن اضافه کردن به نشانه هایی از بهبود تدریجی از این کشور عمیق ترین رکود اقتصادی پس از حداقل اواسط دهه 1960 بود.

                                                                                                                                                                                                                       

ماهانه شاخص مدیران خرید صادر شده توسط یک کسب و کار, مجله Caixin رز به 51.2 از مه 50.7 در یک مقیاس 100 نقطه که در آن اعداد بالای 50 نشان می دهد فعالیت های در حال افزایش است. یک زیر شاخص سفارشات صادرات افزایش به 47 از 41.7.

اقتصاد چین شده است دوره نقاهت اما تنها به آرامی پس از تقاضای جهانی برای صادرات ضعیف است و مصرف کنندگان و کسب و کار در داخل چین نگران از شیوع بیشتر و دیگر خطرات ناشی از این بیماری همه گیر.

در وال استریت شاخص S&P 500 صعود 1.5% آوردن سود خود در سه ماهه نزدیک به 20 درصد است. که دوباره بجای اول برگشتن به دنبال 20 درصد کاهش در سه ماه اول سال بازار بدترین سه ماهه پس از بحران مالی 2008. غوطه آمد به همه گیر آورده و اقتصاد متوقف شد و میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست.

‘œIt اولین بار شما تا به حال back-to-back (چهارم) مانند این از 1930s,’� گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. ‘œIt بسیار بی سابقه است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

این whiplash است که پاره پاره از طریق بازار در سه ماهه دوم آمد و به عنوان سرمایه گذاران نگاه فراتر از وخیم بیکاری اعداد و تبدیل شد به طور فزاینده ای امیدوار است که اقتصاد می تواند بیرون از آن شدید ناگهانی رکود نسبتا به سرعت.

وعده مقادیر عظیم کمک از فدرال رزرو و کنگره کمک کرد سوق دادن بازار به سمت بالا. نرخ بهره پایین به طور کلی فشار سرمایه گذاران نسبت به سهام و به دور از کم اما کمتر فرار می گرداند از اوراق قرضه فدرال رزرو دوخته نرخ بهره کوتاه مدت در یک رکورد کم نزدیک به صفر است.

به امید نگاه prescient پس از گزارش در طول سه ماهه نشان داد که کارفرمایان از سر گرفته و استخدام دوباره و خرده فروشی به عنوان دولت آرام مستند سفارشات.

اما بسیاری از وال استریت می گوید نه به انتظار چیزی نزدیک به یک تکرار تاب سه ماهه دوم. افزایش عفونت های چند متحده توقف خود را لغو محدودیت.

افزایش در تایید موارد جدید است که باعث شده است تا اتحادیه اروپا به نوار ایالات متحده مسافران از ورود بذر شک و تردید است که بهبود اقتصادی می تواند اتفاق می افتد به سرعت به عنوان بازار پیش بینی کرده بود. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا بازار حرکت سرد می شود و تا حدودی در ماه ژوئن.

روز سه شنبه دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد که تعداد روزانه جدید گزارش شده عفونت می تواند به افزایش 100,000 اگر آمریکایی ها نمی شروع به زیر بهداشت عمومی توصیه.

فراتر از coronavirus تحلیلگران نیز به آینده انتخابات در ایالات متحده و دیگر خطرات است که می تواند ناراحت بازار. اگر دموکرات ها رفت و برگشت کنگره و کاخ سفید است که بسیاری از سرمایه گذاران را به حداقل ممکن آن می تواند به معنای افزایش نرخ مالیات است که می تواند تضعیف سود شرکت.

S&P 500 به 47.05 امتیاز به 3,100.29 در روز سه شنبه. شاخص Dow Jones Industrial Average با افزایش 0.9% به 25,812.88. شاخص Nasdaq composite با صعود 1.9% به 10,058.77.

سه ماهه ویژه سود ثابت در سهام تکنولوژی که صعود 27.6% دوم تنها به مصرف کننده اختیاری بخش است 30.2% به دست آورید. خطوط هوایی و کروز اپراتورهای معامله شدید پس از ضرب و شتم برای خیلی از سه ماهه اول.

اپل بار دیگر با ارزش ترین شرکت در S&P 500 به دست آورد 43.5% برای سه ماهه دوم, American Airlines, صعود 7.2% برای سه ماهه در حالی که Royal Caribbean Cruises طاقی 56.4%. هنوز هم هر یک از آنها باقی می ماند پایین تقریبا 60 ٪ در سال.

معیار خام ایالات متحده از دست داده و 56 سنت افزایش به $39.83 در هر بشکه رسید. آن را تضعیف 43 سنت افزایش به $39.27 در هر بشکه در روز سه شنبه هنوز نزدیک به دو بود که در آن در پایان سه ماهه اول. قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و 56 سنت افزایش به $41.15 در هر بشکه رسید.

دلار ایالات متحده کاهش یافت و به 107.82 ین ژاپن از 107.93 ین. یورو افزایش یافت به $1.1238 از $1.1236.

___

AP کسب و کار نویسندگان جو مک دونالد در پکن و استن چو الکس Veiga و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de