بازارهای سهام آسیا پس از مخلوط سنای آمریکا تصویب ویروس کمک

پکن-بازارهای سهام آسیا روز شنبه پس از سنای آمریکا به تصویب یک پیشنهاد 2.2 تریلیون دلار ویروس بسته کمک پس از یک تاخیر بیش از جزئیات آن و ارسال این اندازه گیری به مجلس نمایندگان.

توکیو بازار معیار ریختن 4.5 درصد و شانگهای و هنگ کنگ نیز کاهش یافته است. استرالیا و جنوب شرق آسیا بازار به دست آورد. جاکارتا افزایش تقریبا 10 درصد.

                                                                                                                                                                                                                       

در وال استریت آینده برای معیار S&P 500 شاخص پایین بود 1.1%. که به صورت میانگین صنعتی داو جونز از دست 0.8%. S&P 500 با 1.2 ٪ افزایش یافت در روز چهارشنبه است اما پایین نزدیک به 27 درصد از اوج آن در ماه پیش.

سنا تصویب بسته به بلانت تاثیر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی با توجه به شیوع کروناویروس اواخر روز چهارشنبه با وجود استدلال بر این که آیا آن را بیش از حد زیاد یا بیش از حد کوچک برای شرکت های کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی.

اندازه گیری می رود به خانه است که انتظار می رود به تصویب آن روز جمعه است.

تاخیر در تصویب “به ارمغان می آورد در مورد صبر-و-دیدن تن برای بازارهای’� گفت Jingyi پان IG در گزارش های صادر شده قبل از سنا تصویب.

بسته بزرگترین امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده در نظر گرفته شده است که برای کمک به اقتصاد فزاینده به رکود اقتصادی و یا حتی بدتر به علت یک عفونت است که به کشته شدن بیش از 21000 نفر در سراسر جهان.

                                                                                                                                                                                                                       

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin پرسید: چه مدت کمک خواهد اقتصاد شناور نگه می گفت: “œWe میرم پیش بینی سه ماه. امیدوارم ما لازم نیست این کار را برای سه ماه.”

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 4.5% به 18,664.60 و شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 0.6% به 2,765.66. این هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافته است 0.9% به 23,313.16.

این Kospi در سئول از دست داد 0.9% به 1,688.12 و سیدنی S&P-ASX 200 اضافه شده 2.3% به 5,113.30.

هند Sensex شروع به پریدن کرد 4.2% به 29,739.44. جاکارتا معیار افزایش 9.6 درصد و کشورهای جنوب شرق آسیا بازار نیز پیشرفته است.

سنگاپور معیار از دست داد 1% پس از دولت پیش بینی اقتصاد کوچک خواهد شد 10.6 درصد در سه ماهه جاری در مقایسه با سه ماه منتهی به ماه دسامبر است. سنگاپور در حال آماده سازی خود دومین بسته محرک اقتصادی به عنوان کسب و کار بیشتر در حال گفت و کنترل بر فعالیت های در حال تنگ تر.

                                                                                                                                                                                                                       

جهانی قیمت سهام چرخش شدید به عنوان کسب و کار خاموش شدن و گسترش در سراسر جهان است. سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به مراجعه به یک کاهش در تعداد جدید کروناویروس عفونت قبل از قیمت می توانید پایین است.

بسیاری از معامله گران ‘œreverted به سال 2008 مورد مطالعه’� زمانی که بازار دیدم چندین 5% تظاهرات در طول بحران مالی جهانی قبل از bottoming در مارس 2009 کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک گزارش.

ایالات متحده کمک های بسته خواهد بود و این کشور بزرگترین محرک اما اوایل تظاهرات در وال استریت پژمرده به عنوان اختلاف نظر بر سر جزئیات آن مسدود کنگره رای بالا بردن سوال در مورد زمانی که این طرح ممکن است اثر.

جمهوری خواه سنسور. Tim Scott بن Sasse و لیندزی گراهام خواستار تغییرات برای اطمینان از گذاشته شدن کارگران نمی دریافت پول بیشتر از آنها در حالی که مشغول به کار است. سناتور. برنی ساندرز گفت که بلوک این لایحه مگر اینکه محافظه کاران کاهش یافته و اعتراض خود را به.

S&P 500 پیشرفته به 2,475.66 و داو رز 2.4% به 21,200.55. Nasdaq از دست 33.56 امتیاز به 7,384.30.

حتی خوشبین می گویند این بسته فراهم می کند فقط پای دوم از سه که بازار نیاز به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس پایدار.

جهانی بانک های مرکزی کاهش نرخ بهره و تزریق پول به بازارهای مالی است.

سرمایه گذاران هنوز هم در حال انتظار برای دیدن جزئیات واشنگتن طرح است. این شامل پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و کمک های اولیه برای ضربه صنایع. این معلوم نیست که مجلس نمایندگان می تواند رای دادن بر روی آن.

تعدادی از شناخته شده عفونت است پریدم گذشته 450.000 نفر در سراسر جهان و بیش از 20 ، 000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 112,000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اقتصاددانان انتظار گزارش روز شنبه برای نشان دادن یک رکورد تعداد آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری.

بوئینگ افزایش یافت 24.3% روز چهارشنبه در انتظارات آن می ایستد به دست آوردن از بسته کمک. دیگر مربوط به سفر سهام نیز یورش برده و بالاتر برای جبران بخشی از ضرر و زیان خود را. رویال کارائیب کروز پرید 23 درصد است اما پایین 68.2 درصد در سال.

نایک صعود حدود 9.2 درصد و پس از آن گفت: قوی تر خرید و فروش آنلاین در چین در طول شیوع کروناویروس کمک آن جبران کاهش درآمد ناشی از تعطیلی فروشگاه ها در سراسر کشور است. این شرکت گفت: آن را به دنبال خواهد داشت مشابه راهکار در کشورهای دیگر به عنوان شیوع در سراسر جهان گسترش یافته. همچنین گفت: فروش قوی در چین که در آن شیوع بیماری کاسته است و اکثر نایک فروشگاه ها بازگشایی شد.

در بازارهای انرژی معیار خام ایالات متحده از دست داده و 33 سنت افزایش به $24.16 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد رز 48 سنت در روز چهارشنبه به $24.49. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن کاهش یافته و 23 سنت افزایش به $29.76 در هر بشکه در لندن است. آن را با افزایش 24 سنت در جلسه قبلی به $27.39 در هر بشکه رسید.

دلار کاهش یافته و به 110.68 ین از چهارشنبه 111.20. یورو به دست آورد به $1.0905 از $1.0880.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im