پکن-بازارهای سهام آسیا روز دوشنبه پس از افزایش قیمت نفت nosedived نگرانی جهانی اقتصاد ضعیف شیوع ویروس ممکن است غرق در بیش از حد نفت خام است.

توکیو معیار سقوط 6.2 درصد سیدنی کاهش 6.1%. سئول غرق 4.4 درصد و هنگ کنگ از دست 3.9%. سهام نیز غرق در میانه معاملات روز یکشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان نفت در حال مشاجره چقدر به قطع خروجی برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

بازار در حال حاضر مشکل شد با تاثیر بالقوه این ویروس شیوع آغاز شد که در چین و مختل سفر و تجارت است.

اضطراب افزایش یافت و پس از ایتالیا اعلام کرد که جداسازی شهرستانها و شهرهای کوچک با برخی از 16 میلیون نفر یا بیش از یک چهارم از جمعیت آن است.

بازار نفت شد roiled با یک اختلاف میان عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان بیش چقدر به قطع خروجی برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

‘œThe اساسی در بازارهای جهانی تن همچنان منفی باقی مانده است به ایتالیا نقل مکان کرد به قرنطینه یک چهارم از جمعیت آن گفت:” تای هوی J. P. Morgan مدیریت دارایی در گزارش. در ضمن, او گفت:, ‘œOPEC همکاری با روسیه برای حمایت از قیمت نفت به نظر می رسد به ضربه موانع عمده.’�

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت و به 19,473.07 بعد از دولت گزارش داد اقتصاد 7.1 درصد در ماه اکتبر-دسامبر سه ماهه بدتر از تخمین اولیه از 6.3 درصد کاهش در رشد سالانه. بود که قبل از شیوع ویروسی ناودان گردشگری و سفر, اما پس از افزایش مالیات بر فروش دندانه دار مصرف کنندگان اشتها برای صرف.

                                                                                                                                                                                                                       

هانگ سنگ در هنگ کنگ غرق به 25,134.73. شانگهای کامپوزیت شاخص خاموش بود 2.2% در 2,967.31.S&P-ASX 200 در سیدنی کاهش یافت و به 5,840.70. این Kospi در سئول کاهش یافته است به 1,950.02.

معیار خام ایالات متحده کاهش یافت $10.77 یا 26.1% به $30.49 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست داد $11.44 یا 25.3 درصد به $33.83 در هر بشکه در لندن است.

تعدادی از عفونت های ناشی از ویروس است که باعث COVID-19 را در صدر 100,000 در سراسر جهان است.

شرکت شده ضربه جارو ضد بیماری اقدامات است. اپل می گوید slowdowns در تولید اپل در چین صدمه دیده خواهد شد و فروش آن بالغ. یک صنعت هواپیمایی گروه می گوید حامل می تواند به اندازه از دست دادن $113 میلیارد دلار در پتانسیل فروش بلیط.

اضافه کردن به بدبینی چین گزارش روز شنبه که صادرات آن کاهش یافت 17 درصد و واردات شد و 4% از یک سال پیش از آن در ماه های ژانویه و فوریه پس از پکن تعطیل کارخانه ها و ادارات و مغازه ها در شدید ترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

بانک های مرکزی در سراسر جهان به کاهش نرخ بهره. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که در حالی که ممکن است کمک به تشویق مصرف کننده و شرکت های بزرگ هزینه های آن را نمی بازگشایی کارخانه ها هستند که با توجه به قرنطينه و یا عدم کارگران و مواد اولیه.

سرمایه گذاران به دنبال به جلو به یک جلسه پنج شنبه بانک مرکزی اروپا است که به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام جدید محرک اقتصادی.

کارخانه های چینی است که در جهان گوشی های هوشمند و دیگر کالاهای مصرفی به تدریج بازگشایی اما انتظار نمی رود به بازگشت به حالت عادی تولید حداقل تا آوریل است. که وزن آن در تقاضا برای واردات قطعات و مواد اولیه از چین در آسیا ،

در حال حاضر در هفته گذشته, بورس های جهانی شد, غرق شدن را به عنوان گسترش coronavirus باعث شد دولت به دنبال چین منجر اعمال کنترل و سفر لغو رویدادهای عمومی.

ایالات متحده فدرال رزرو اضطراری 0.5% کاهش در کلید آن نرخ وام موفق به معکوس رکود اقتصادی است.

عملکرد 10 ساله خزانه داری در حال حاضر در پایین ترین سطح خود کاهش یافته است به 0.51% 0.7% اواخر جمعه.

عملکرد – تفاوت بین یک پیوند را به قیمت بازار و چه سرمایه گذاران دریافت خواهد کرد اگر آنها آن را نگه دارید به بلوغ – شاخص بازار چشم انداز در اقتصاد است. افزایش قیمت ها در بازار است که باعث عملکرد برای باریک نشان می دهد سرمایه گذاران در حال انتقال پول به اوراق قرضه به عنوان یک پناهگاه امن است.

‘œGlobal خطرات رکود اقتصادی افزایش یافته است’� گفت مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در یک گزارش. ‘œA پایدار قلاب در مصرف همراه با تمدید تعطیلی کسب و کار خواهد صدمه دیده است درآمد درایو اخراج و وزن در روحیۀ.’�

در وال استریت معیار S&P 500 با کاهش 1.7% در روز جمعه. میانگین صنعتی داو جونز از دست داد 1 درصد و نزدک کامپوزیت است که سهم زیادی از شرکت های فن آوری کاهش 1.9%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im