بازارهای سهام آسیا پس از افزایش وال استریت سود در کمک امید

بانکوک — سهام در آسیا موفق به نگه داشتن بر روی باز کردن دستاوردهای روز پنج شنبه چوبکشی بیشتر پس از آخرین فروش در وال استریت.

سهام کاهش یافت و در توکیو و دیگر بازارهای آسیایی در روز پنج شنبه. قیمت سهم شده اند و در حال غرق شدن به عنوان سرمایه گذاران تغییر به پول نقد به عنوان ترس از طولانی مدت coronavirus ناشی از رکود اقتصادی را نگه دارید.

                                                                                                                                                                                                                       

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص داد تا 1.7% به 16,434.74 در حالی که در کره جنوبی Kospi غرق 7.6 درصد به 1,470.78. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص 4.3% به 21,344.93 و شاخص ترکیبی شانگهای ریختن 2.1% به 2,670.37.

استرالیا S&P / ASX/200 کاهش یافته است 3.3% به 4,791.50 پس از این بانک مرکزی اعلام کرد که برش آن سیاست نرخ بهره را با 0.25 درصد به یک رکورد کم 0.25% در میان دیگر اقدامات.

‘œIt شگفت انگیز است که چگونه حساسیت ما تبدیل شده ایم به بانک های مرکزی انداختن تعداد زیادی و مقدار زیادی از پول نقد در بازارهای دور” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

هند Sensex غرق 6.3 درصد و تایوان معیار کاهش 6.4 درصد. سهام در جنوب شرقی آسیا نیز کاهش یافت.

این ضرر و زیان به دنبال بیش از 1300 نقطه یا 6.3 درصد کاهش چهارشنبه در میانگین صنعتی داو جونز است که در حال حاضر از دست داده و تقریبا همه از آن سود پس از رئیس جمهور تهمت را افتتاح. داو در بسته 19,898.92.

                                                                                                                                                                                                                       

آتی برای داو کاهش 4.2 درصد و شاخص S&P 500 را در آینده از دست 4.1% ظهر یکشنبه آسیا زمان.

بازار بورس نیویورک روز چهارشنبه گفت آن را به طور موقت نزدیک آن یاد طبقه تجاری در پایین منهتن و حرکت به همه-تجارت الکترونیکی آغاز و تا روز دوشنبه به عنوان یک گام احتیاطی در میان شیوع کروناویروس.

نشانه هایی که شیوع آن تاثیر خواهد بود گسترده و طولانی مدت را تضعیف تلاش ها برای سرسخت حجامت در بازار.

حتی قیمت ها برای سرمایه گذاری دیده می شود که بسیار امن مانند دراز مدت ایالات متحده Treasurys شده اند افتادن به عنوان سرمایه گذاران با عجله به جمع آوری پول.

قیمت نفت کاهش یافت و 24% در چهارشنبه انداختن زیر $21 هر بشکه نفت برای اولین بار از سال 2002. در اوایل روز شنبه آنها بهبود حال برخی از ضرر و زیان با خام ایالات متحده تا 7.4 ٪ یا $1.47 دلار 21.84 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد بود تا 37 سنت در $25.25 در هر بشکه رسید.

بازار شده اند فوق العاده فرار به هفته با افزایش احتمال شیوع بیماری را علت رکود است. روز معمولی در این ماه دیده می شود بازار سهام ایالات متحده نوسان بالا یا پایین با 4.9%. در طول دهه گذشته آن را فقط 0.4%.

                                                                                                                                                                                                                       

داو در حال حاضر در پایین ترین سطح خود از سال 2016 تا به حال یافت بیش از 5 درصد در روز سه شنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده عظیم کمک به اقتصاد است.

S&P 500 که دیکته چگونه 401(k) حساب انجام خیلی بیشتر از داو است پایین نزدیک به 30 درصد از آن رکورد در ماه گذشته هر چند هنوز هم بالاتر از سطح آن در روز انتخابات 2016.

S&P 500 اسلاید آنقدر تیز است که معاملات متوقف شد برای 15 دقیقه چهارشنبه. زیان عمیقتر پس از معاملات از سر گرفته شد. S&P 500 جبران برخی از ضرر و زیان به 5.2 درصد کاهش در 2,398.10.

شاخص Nasdaq composite با ریختن 4.7% به 6,989.84.

به عنوان بزرگ عصری اقتصاد retrench در حالی که بسیاری از جامعه می آید به توقف در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس, سرمایه گذاران باید clamored برای کنگره فدرال رزرو و سایر مقامات در سراسر جهان برای حمایت از اقتصاد تا زمانی که آن را می توانید شروع به بازگشایی شده است.

آنها یک شات بزرگ از سهشنبه است و زمانی که برگ برنده دولت در جریان قانونگذاران در یک برنامه است که می تواند پیشی بگیرد $1 تریلیون و تغذیه اعلام کرد آخرین حرکت برای حمایت از بازار.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بسته کمک های تصویب شده در اوایل روز چهارشنبه توسط سنا برای تضمین مرخصی استعلاجی به کارگران که بیمار قرار می گیرند. مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار تحت 70 سال دفاع تولید قانون به دولت قدرت بیشتری به هدایت و تولید توسط شرکت های خصوصی و سعی کنید برای غلبه بر کمبود ماسک در هواکش و سایر لوازم.

بانک مرکزی اروپا در ضمن وعده داده شده 750 میلیارد یورو ($817 میلیارد دلار) در خرید دارایی ها برای حمایت از بازار.

سرمایه گذاران در حال مبارزه با قطعیت در مورد چگونه به شدت به اقتصاد ضربه چقدر سود شرکت ها را و چگونه بسیاری از شرکت ها ممکن است به ورشکستگی با توجه به بحران نقدی.

‘œIt آن را بسیار دشوار وضعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری که در طی آن ضرر و زیان برای سهام شتاب گرفت. “شما باید به انجام همه چیز. شما باید به بخش هایی از اقتصاد که شش هفته پیش بود که بهترین آنها تا کنون بوده است…. و سپس یک روز شما را به آن را به منظور شکست دادن این دشمن.’�

حتی قیمت برای دراز مدت ایالات متحده Treasurys که دیده می شود به عنوان برخی از امن ترین امکان سرمایه گذاری کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران به فروش می رسد آنچه می تواند به جمع آوری پول. تحت فشار قرار دادند که عملکرد 10 ساله خزانه داری به شدت بالاتر به 1.22%. آن را به تازگی کاهش یافته و به زیر 1% و برای اولین بار.

این ضرب وشتم ایجاد یک ‘œcash بحران’� است که اعمال فشار بر موسسات مالی گفت: جکسون وانگ کهربا تپه سرمایه در هنگ کنگ است.

‘œThat چرا که بازارهای مالی در حال انجام بدی,’� وانگ گفت.

طلا نیز کاهش یافت. در روز پنج شنبه را از دست داد $10.70 در هر اونس به $1,467.30.

ماه گذشته سرمایه گذاران کشیده $17.5 میلیارد دلار از سهام وجوه متقابل و تبادل وجوه معامله حتی اگر سهام مجموعه اوج تمام وقت در وسط ماه است. صندوق های بازار پول در ضمن جلب $25.5 میلیارد دلار با توجه به مورنینگ.

سرمایه گذاران در حال فروش خود را با بالاترین کیفیت اوراق قرضه به منظور بالا بردن پول نقد تفکر آنها خواهد بود که ساده ترین راه برای فروش و نگه دارید تا بهترین. که تناقض undercutting قیمت آنها بیشتر است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

آشفتگی نیز تاب بازار ارز به عنوان سرمایه گذاران صرفه جویی برای دلار ایالات متحده است. یوان چین یا renminbi کاهش یافت و به 7.026 به دلار در روز پنج شنبه و بات تایلند معامله شد در 32.69 در هر دلار.

دلار در 109.10 ین ژاپن روز شنبه از 108.07 اواخر روز چهارشنبه. یورو کاهش یافت و به $1.0895 از $1.0913.

___

AP کسب و کار نویسندگان الکس Veiga, Damian Troise و استن چو کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im