عزیز Stoner: چگونه است که صنعت ماری جوانا در پاسخ به کروناویروس? درمانگاه به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن بسیاری از اقدامات احتیاطی.
ناشناس Toker

عزیز ناشناس Toker: در حالی که ما قطعا نمی تواند تایید برای همه آنها درمانگاه تا به حال تا حد زیادی بالا برده تلاشهای مایع و ملاقات با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل بیش از چند هفته گذشته. در اوایل این ماه دنور مقامات با ارسال نامه ای به هر داروخانه در شهر ترغیب آنها به اتخاذ سفارش آنلاین و اجتماعی فاصله و همچنین به درخواست مشتریان به صبر در اتومبیل های خود را به جای لابی و منع مردم از جوانه بو, افزایش تهویه در داخل و اتخاذ قبل از بسته بندی محصولات به جای وزن کردن علف های هرز در مقابل مشتریان.

Customers stand ten feet apart from each other while waiting in line at L'Eagle dispensary.

مشتریان ایستاده ده فوت جدا از هر یک از دیگر در حالی که انتظار در خط در ل’Eagle داروخانه.

Thomas Mitchell

کمتر از یک هفته بعد فرماندار Jared پلیس ساخته شده تمام تفریحی فروش در کلرادو رفتن منظقه حداقل تا مارس 17, پزشکی فروشگاه های مجاز به باز بماند. اما روز قبل از آن اتفاق افتاده است, در مارس 23, شهر دنور اعلام کرد قصد دارد به تمام, تفریحی, فروشگاه ها از مارس 24 مارس 10 به عنوان بخشی از یک اقامت-صفحه اصلی سفارش یک حرکت است که با ارسال صدها نفر از مشتریان به گلدان مغازه ها که در حال حاضر در حال حرکت کندتر از حد معمول است. پس از خطوط رشد — رشد — Hancock معکوس بسته نگه داشتن درمانگاه باز در طول این زمان دشوار است.

بر اساس اکثر مکالمات و پیام ما را دریافت کرده ام از درمانگاه آنها در حال گرفتن عملیات خود را روش های بسیار جدی — نه این که آنها واقعا باید انتخاب کنه. که بدون شک ادامه خواهد داد در زیر آخرین قوانین.

ارسال سوالات به marijuana@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im