عزیز Stoner: یک نامزد نظرات ماری جوانا واقعا که مهم شوم ؟ شما می خواهم فکر می کنم مردم خواهد در مورد مراقبت از چیزهای دیگر هنگامی که در حال رفتن برای رای دادن.
Keisha

عزیز Keisha: بر اساس کدام از ما شنیده ایم نامزدهای مقدماتی حزب دموکرات نژاد بحث در مورد گلدان و چگونه اغلب آنها استدلال می کنند در مورد مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و نرخ مالیات آن را ایمن می گویند که حشیش نیست یک اولویت است. یک دلیل بزرگ این است که آنها تا حد زیادی توافق بر سر این موضوع با جو بایدن و مایکل بلومبرگ تنها آنهایی که در میان زمان (و در سابق اگر شما تعداد دفعات مشاهده شده اخیر استعفا) داوطلبانی که به طور کامل از حمایت قانونی شاهدانه — و حتی آنها هر دو در رکورد در حمایت از زدایی برای شاهدانه در اختیار داشتن و جرم expungement.

Bernie Sanders speaks to a crowd of more than 11,000 on the floor of the Colorado Convention Center.

برنی ساندرز صحبت می کند به جمعیت بیش از 11,000 در کف کلرادو مرکز کنوانسیون.

اوان Semón

صدای شاهدانه رای دهندگان نبود با صدای بلند یکی در طول shive نهایی سال به عنوان فرماندار کلرادو, اما لوله کشی تا دوباره در سال 2018 زمانی که جارد پلیس زد. هنگامی که یک دموکرات به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که نظرات و اقدامات اداری در اطراف شاهدانه شده اند متضاد در بهترین حالت ما را بشنود بیشتر حشیش سیاست مکالمات در سطح ملی.

ارسال سوالات به marijuana@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im