درخواست مشاوره از کارآفرین / start-up کارشناسان

COVID-19 تا به حال تاثیر قابل توجهی در جامعه ما و اقتصاد و جنوب استرالیا شروع به بالا و مقیاس کسب و کار به خصوص احساس این اثرات است.

این COVID اختلال متزلزل شده تا بخش, اما آن را نیز باز راه های مختلف کار و فرصت های جدید برای نوآوری و ایده های تازه است.

یک چت تصویری زنده در 10 صبح روز دوشنبه 15 ژوئن به حفر کردن به مسائل و فرصت ها را از ویژگی های جنوبی استرالیا رئیس کارآفرین جیم ولیاین مدیر نمونه کارها در شارژ از جنوب استرالیا سرمایه گذاری صندوق سرمایه دیوید Rohrsheim و از بنیانگذاران موفق راه اندازی Teamgage نوئل Smit.

این یک فرصت نادر برای نه تنها گوش دادن به یک مکالمه بین بعضی از بیشترین entreprenureal ذهن در سا, شما همچنین می توانید با ارسال سوالات برای بررسی با استفاده از نظرات کادر زیر.

این پنل به شما به ارمغان آورد یک همکاری بین تبلیغ کننده و دولت خواهد شد و به میزبانی تبلیغ کسب و کار ویرایشگر کامرون انگلستان است.

میزگرد

جیم ولی

Jim Whalley. Picture: Supplied
media_cameraجیم ولی. تصویر: عرضه

جیم ولی رئیس و بنیانگذار شرکت نوآورانه دفاع شرکت صنایع نوا و سیستم های سابق RAAF خلبان جنگنده.

او فارغ التحصیل از دانشکده نیروی هوایی سلطنتی امپراتوری تست خلبانان مدرسه دارای مدرک MBA از دانشگاه آدلاید و یک رشته علوم (فیزیک) از دانشگاه UNSW. پس از شروع در سال 2000 نوا رشد کرده و به بیش از 600 نفر در سراسر استرالیا و نیوزیلند و سنگاپور و نروژ و انگلستان و یکی از استرالیا بزرگترین خصوصي دفاع ارائه دهندگان خدمات حرفه ای.

پایه مشتری نیز گسترش در خارج دفاع شامل فضای ارتباطات ماهواره ای و تاسیسات معادن و راه آهن.

جیم یک مدیر آدلاید جشنواره AMCHAM و استرالیا نیروی دریایی زیرساخت ها است. او یک عضو از آقا راس & Keith Smith صندوق مشورتی کمیته دفاع از نوآوری فرمان گروه و شورای UniSA.

در سپتامبر سال 2018 منصوب شد رئیس کارآفرین برای جنوب استرالیا به ارائه مشاوره به دولت در زمینه کارآفرینی سیاست به عنوان صندلی از کارآفرینی مشورتی هیئت مدیره.

او حفظ منافع قوی در حمل و نقل هوایی و مگس, پرواز, تست و نمایش طیف وسیعی از هواپیما و هلیکوپتر در اوقات فراغت خود. او به ملیندا و دارای شش فرزند است.

دیوید Rohrsheim

David Rohrsheim. Picture: Supplied
media_cameraدیوید Rohrsheim. تصویر: عرضه

دیوید سبد مدیر مسئول جنوب استرالیا سرمایه گذاری صندوق سرمایه.

دیوید قبلا بارگذاری مدیر کل برای استرالیا و نیوزیلند باز بارگذاری عملیات در استرالیا در سال 2012. او قبلا به عنوان یک تحلیلگر در ما VC شرکت Draper Fisher جوروستون (DFJ) از سال 2008 تا 2010 که در آن او درگیر شد در منابع شرکت های ساختار معاملات و خدمت به عنوان یک هیئت مدیره ناظر برای طیف وسیعی از نرم افزار و سخت افزار شرکت.

قبل از پیوستن به DFJ دیوید ارشد کاردانی مشاور در Bain & Company, کار در سیدنی و لندن است. او دارای مدرک MBA از دانشگاه استنفورد و B. Eng. (آن&T) و B. Fin. از دانشگاه آدلاید که در آن او فارغ التحصیل با افتخارات کلاس اول.

نوئل Smit

Noelle Smit. Picture: Supplied.
media_cameraنوئل Smit. تصویر: عرضه شده است.

نوئل Smit موسس و رئیس اجرایی در Teamgage. پیشرو در فروش و امور مالی تیم و در حال توسعه رشد شرکت استراتژی نوئل رشد کرده است این شرکت برای خدمات مشتریان در استرالیا و بازارهای بین المللی از جمله آسیا و اقیانوسیه و آمریکای شمالی است. او همچنین رهبری Teamgage موفق نرم افزار به Akp برنامه شتاب دهنده و مایکروسافت برنامه شتاب دهنده.

نوئل به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از جنوبی استرالیا پیشرو در کسب و کار کارآفرینان با سن کمتر از 40 سال با شکوه محلی 40 زیر 40 لیست 2019.

او پرشور در مورد دیدن زنان بیشتر در فن آوری و شرکت تاسیس HerTechPath.

نوئل دارای مدرک لیسانس در رشته محیط زیست از دانشگاه آدلاید.

ارسال سوالات خود را به پانل در جعبه نظر زیر.

پانل بحث و گفتگو خواهد کاوش طیف گسترده ای از مسائل راه حل ها و خدمات با هدف کمک به کارآفرینان و شروع یو پی اس در سا رشد.

یکی از کسانی که خدمات جدید برنامه مشاوره راه اندازی تحت دولت دولت, کارآفرینی و استراتژی, نام FIXE (آینده صنایع ارز برای کارآفرینی).

وجود دارد بسیاری از مربی برنامه ها و منابع در دسترس برای کسب و کار کوچک است اما این برنامه طراحی شده است به طور انحصاری برای جنوب استرالیا شروع یو پی اس و مقیاس-یو پی اس.

برنامه مسابقات SA شروع یو پی اس با یک مربی کسب و کار که در آن آنها را دریافت خواهید کرد بی طرفانه بینش و مشاوره برای کمک به آنها را از طریق این زمان نامشخص است.

شروع یو پی اس نیز تشویق به اعمال می شود برای جریان دو دولت دولت تحقیقات تجاری و راه اندازی صندوق.

این برنامه فراهم می کند کارآفرینان با کمک های مالی برای شروع و مقیاس نوآورانه خود را در مراحل اولیه کسب و کار است.

کارآفرینان می توانند به دو جریان از طریق سه مسیر:

بوت استرپ مسیر تا به $100,000 همسان به همان اندازه توسط بنیانگذاران در نوع سهم و پول نقد.

انکوباتور مسیر – تا 100.000 دلار با حداقل 50 درصد از اعطای همسان توسط یک سرمایه گذار است که به ارمغان می آورد ارزش در علاوه بر این به مالی خود را سرمایه گذاری.

مقیاس مسیر – بیش از 100.000 دلار و دلار تا 1 میلیون دلار با اعطای مبلغ همسان به همان اندازه توسط سرمایه گذاران.

اطلاعات در دسترس است www.innovationandskills.sa.gov.au

جنوب استرالیا شگفت انگیز آینده و پتانسیل برای ایجاد کسب و کار است که حل مشکلات با تاثیر جهانی.

نوآوری در قلب همه چیز ما در جنوب استرالیا.

تقویت نوآوری و رشد کارآفرینی و راه اندازی فرهنگ بسیار مهم است برای دستیابی به رشد اقتصادی در جنوب استرالیا.

دولت هدف South Australia کشور راه اندازی سرمایه با هدف بالاترین نرخ از شروع یو پی اس سرانه در استرالیا طی یک دهه است. باید آن را تبدیل به صفحه اصلی طبیعی برای آینده صنایع و کارآفرینی در نیمکره جنوبی.

صنایع فضایی دفاع بیوتکنولوژی سلامت دیجیتال و خلاق در حال رانندگی رشد اقتصادی و ایجاد جدید, دانش, فشرده شغل.

یک از ارکان اصلی این استراتژی این است که بسیاری چهارده

استقرار و توسعه بسیاری چهارده بخش عمده ای از شتاب رشد کسب و کار راه اندازی و ساخت جنوب استرالیا در این کشور ،

آدلاید شهر معامله میلیارد و 551 میلیون و 10 سال برنامه ریزی برای رشد آدلاید به عنوان نوآورانه و شهر پر جنب و جوش تبدیل بسیاری چهارده به یک مرکز تحقیقات و نوآوری و کارآفرینی در فناوری و هنر.

پشت تمام توسعه ضروری است به عمل در حال حاضر برای ایجاد یک محیط که در پرورش و تشویق کارآفرینان به خطرات و ایجاد شغل آینده.

در همین حال جیم شده است ولی تمدید جنوب استرالیا رئیس کارآفرین به ارائه مشاوره استراتژیک برای فعال کردن کارآفرینی در تمام انواع کسب و کار صنعت و بخش دولتی در جنوب استرالیا.

پشتیبانی شده توسط کارآفرینی مشورتی هیئت مدیره با یک دستور به رشد راه اندازی جامعه و اتصال کارآفرینان با شبکه ای از حوادث و مربیان و فرصت های سرمایه گذاری.

این FIXE استراتژی تشریح یک لیست از اهداف و اقدامات است که لبریز نوآوری در جنوب استرالیا.

استراتژی مجموعه چگونه ما در مورد ایجاد حق فرهنگ بهبود قابلیت و بسیج سرمایه مورد نیاز برای ایجاد جنوب استرالیا یک رهبر جهانی در کارآفرینی است.

هدف – بیمه توسط این استراتژی است که برای مهار و ایده های آنها را به زندگی در یک محیط که در آن کارآفرینان را تشویق به ریسک پذیری و ایجاد شغل.

به تمرکز استراتژیک است که در اطراف چهار ستون – الهام بخش, تجهیز, فعال, جشن.

الهام بخش افراد و گروه ها و سازمان ها را در آغوش روح کارآفرینی

تجهیز جنوب استرالیا با ابزار و مکانیسم ها و منابع برای شروع و رشد کسب و کار موفق.

فعال و سالم و اکوسیستم کارآفرینی بیمه کسب و کار و فعالیت های سرمایه گذاری

جشن دستاوردهای کارآفرینان.

قبلی اقساط

قسمت 1 از این چهار بخش چت تصویری سری به جمعه, ژوئن 1 و برجسته SA کسب و کار کوچک کمیسر جان چپمن و کسب و کار SA مشاور ارشد برای محل کار روابط لورن Krollig بحث در مورد فرصت های کسب و کار کوچک پس از وحشت شروع به 2020.

شما می توانید تماشای پخش کامل که بحث میزبانی توسط تبلیغ کسب و کار ویرایشگر کامرون انگلستان – زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de