Astros از دست دادن 7-6 به Mariners, اعلام Verlander آسیب

هوستون — هوستون آستروس تسلیم یک tiebreaking دو اجرای تک به rookie Kyle لوئیس در هشتمین دور از 7-6 از دست دادن به Seattle Mariners روز یکشنبه و پس از آن اعلام کرد ace جاستین Verlander تعطیل خواهد شد برای حداقل دو هفته با تیره و تار ساعد راست.

Astros مدیر گرد و خاکی بیکر را تکذیب کرد یک گزارش که گفت: آسیب خواهد end Verlander فصل. او گفت: Verlander خواهد بود پس از دو هفته است.

                                                                                                                                                                                                                       

لوئیس و ریختن طولانی جونیور در هر حال دو بازدید و دو RBIs برای دریانوردان که تا به حال کاهش یافته است 15 بازی گذشته خود را در برابر هوستون.

دن sarah rees (1-0) رو برد. تیلور ویلیامز به همراه داشت RBI دو به مایکل برانتلی قبل از قابل توجه الکس Bregman برای اولین بار خود را حرفه ای ذخیره کنید.

MartÃn مالدونادو سوار در دو اجرا می شود برای هوستون. کریس Devenski (0-1) رو از دست دادن.

MARLINS 11, فیلیز 6

فیلادلفیا — Miami خراشیده right-hander José Ureñیک از آن پیروزی در فیلادلفیا و تاخیر آن postgame سفر صفحه اصلی نگرانی در مورد احتمال شیوع کروناویروس در این تیم است.

هیچ دلیلی برای داده شد Ureña خراشیده شدن. مدیر همین Mattingly گفت: Marlins تصمیم به صبر کنید تا روز دوشنبه به ترک فیلادلفیا و برنامه ریزی برای آنها می رسند در میامی ساعت قبل از خانه خود را بازکن در برابر بالتیمور. این سفر ممکن است ساخته شده در حالی که چند بازیکن باقی می ماند در فیلادلفیا.

برایان اندرسون و میگوئل Rojas هر ضربه سه اجرای هومر و استفان Tarpley (1-0) دو استراحتی برای پیروزی. Jesús اگویلار دو لا فرانترا و کوری Dickerson همچنین رفت و عمیق است.

                                                                                                                                                                                                                       

برایس هارپر ضربه سه-اجرای شات برای فیلادلفیا و آدم Haseley به پایان رسید با چهار بازدید. کول Irvin (0-1) رو از دست دادن.

ببر 3 قرمز 2

CINCINNATI-C. J. Cron آمار tiebreaking دو-اجرای هومر در نهم باز یافته و دیترویت رو به سین سیناتی اغل گاو یا حشم برای دومین مستقیم بعد.

میگل Cabrera چراغ خاموش با 10-زمین راه رفتن قبل از Cron متصل در برابر مایکل Lorenzen (0-1) ارسال مخالف زمینه درایو عمیق به راست.

José کیسنرس (1-0) سخت تن به تن هشتم برای پیروزی. جو Jiménez کردم جوی Votto به گزاف گویی به یک بازی بی پایان دو بازی دوم خود را به صرفه جویی در روز.

Cincinnati بدون baseman دوم مایک Moustakas و مرکز fielder نیک Senzel پس از هر بازیکن خراشیده شد. Moustakas شده و در مجروح لیست به دلیل نبود او احساس خوب با توجه به مدیریت دیوید بل. Senzel همچنین احساس بیمار.

حرکت یک روز پس از قرمز infielder مت دیویدسون در رفت و مجروح لیست چرا که او آزمایش مثبت برای coronavirus.

رشته کوه های راکی 5 رنجرز 2

آرلینگتون تگزاس — Trevor داستان homered دو بار برای کلرادو پس از کوری Kluber چپ خود را در تگزاس اولین با شانه تنگی.

                                                                                                                                                                                                                       

Kluber بود که به دست آورد در offseason تجارت با کلیولند به طول انجامید فقط یک زمین باز یافته و 18 رزین در اولین شروع خود را در تقریبا 15 ماه.

رنجرز گفت: Kluber گزارش احساس سفتی در چند رزین و از آن بدتر به زمین باز یافته پیشرفت. دو بار Cy جوان برنده جایزه مورد بررسی قرار گرفت توسط یک پزشک تیم خواهد بود و بیشتر مورد ارزیابی قرار جمعه.

تگزاس مشت جوی Gallo آمار خانه اول اجرا در باشگاه جدید $1.2 میلیارد جمع شدن سقف ورزشگاه. جو Palumbo (0-1) که جایگزین Kluber رو از دست دادن.

کلرادو Kyle Freeland (1-0) داد تا دو اجرا می شود در شش نوبت. وید دیویس تن به تن کامل نهم دوم خود ذخیره کنید.

سرخپوستان 9, ROYALS 2

CLEVELAND — بیش از یک سال از بودن زده با سرطان خون, Carlos Carrasco زده از 10 در شش نوبت به علاوه به کمک به کلیولند را دو از سه در به تاخیر افتاد فصل باز سری.

خوزه RamÃrez آمار سه اجرای هومر چپ دست در چهارم و افزود: یک شات از سمت راست در ششم برای سرخپوستان که در نهایت قرار دادن برخی از جامد نوسانات با هم برابر کانزاس سیتی اغل گاو یا حشم.

با چرخش در حال حاضر نازک با توجه به انجام آزمایش مثبت برای COVID-19 رویالز مدیر مایک Matheny آغاز شده مسکن رونالد Bolaños (0-1) که به دو اجرا می شود در ابتدا و در زمان از دست دادن.

Carrasco اجازه دو اجرا می شود و پنج بازدید قبل از او برداشته شد و پس از اجازه می دهد leadoff دو در هفتم است. آن بود که او برای اولین بار شروع به پس بهبودی خود را از لوسمی میلوئید مزمن یک اختلال خونی است که تهدید زندگی خود را.

دو و میدانی 6 فرشتگان 4

اوکلند کالیفرنیا. — Shohei Ohtani موفق به ثبت یک در دو-ستاره راه بازگشت به تپه اجازه می دهد شش اوکلند batters برای رسیدن به پایه.

Right-hander از ژاپن داد تا مارکوس Semien را leadoff تک و سه مستقیم, پیاده روی قبل از یک تپه بازدید و علامت Canha دو اجرای تک. رابی گراسمن خاص در یکی دیگر از اجرا و فرشتگان مدیر جو Maddon جایگزین Ohtani (0-1) با مت Andriese پایین 4-0.

فرشتگان هدر رفته یک روز بزرگ توسط مایک ماهی قزل آلا که آمار سه اجرای هومر در سوم و یک قربانی پرواز در پنجم. David Fletcher زخم با چهار بازدید.

Yusmeiro پتیت (1-0) کار می کرد از یک پنجم زمین باز یافته جم در تسکین مایک Fiers برای پیروزی و لیام Hendriks به دست آورده و چهار را نجات دهد.

دوقلوها 14, WHITE SOX 2

شیکاگو — Nelson Cruz homered دو بار و سوار در هفت اجرا می شود, کمک به Kenta Maeda برنده اولین بازی خود را با مینه سوتا است.

جیک غار آمار یک گرند اسلم در اولین ورود برای مینه سوتا که راديال یک لیگ برتر-رکورد 307 homers فصل گذشته. Marwin Gonzalez اضافه شده یک شات در نهم.

مائدا (1-0), یک, ژاپنی, right-hander بود که به دست آورد در فوریه تجارت با داجرز اجازه دو اجرا می شود در پنج نوبت.

کروز به پایان رسید با چهار بازدید به ثمر رساند و چهار بار. او رفت و 7 برای 13 با 10 RBIs و سه خانه اجرا می شود در باز سری.

White Sox right-hander Reynaldo LÃ3pez (0-1) ثبت شده فقط دو استراحتی قبل از خروج با شانه تنگی. چپ fielder الی Jiménez همچنین رفتگان اوایل به خاطر او بود که احساس سرگیجه.

بسیار تبلیغ rookie رابرت لوئیس ضربه اول خود را حرفه ای هومر برای شیکاگو است.

یانکی ها 3, اتباع 2

واشنگتن — Gleyber تورس homered برای کمک به یانکی ها تجمع برای پیروزی.

تورس و لوقا Voit متصل در هفتم بستن آن در 2. تورس پس از آن به طور خاص در هیکس در هشتم علیه شان Doolittle (0-1).

چاد سبز (1-0) کار دو نوبت برای پیروزی. زاک Britton سه استراحتی برای اولین بار او را نجات دهد.

جهان سری قهرمان اتباع کاهش یافته است دو سه در باز سری. آنها تلف فوق العاده عملکرد توسط پاتریک کربین که زده بیرون هشت در 6 1/3 نوبت.

دزدان دریایی 5 کاردینالز 1

ST. LOUIS — پیتسبورگ درک شلتون صحنه بیس بال برای اولین بار عمده اجتماعی فاصله داوری استدلال و سپس خود و پیروزی برای اولین بار به عنوان یک لیگ بزرگ manager.

کالین مورن و خوزه اسونا homered برای دزدان و میچ کلر (1-0) سخت تن به تن جامد پنج نوبت.

شلتون بیرون آمد و به استدلال می کنند با ورق داوری جردن بیکر در یک سوم زمین باز یافته پس از پارچ درک هلند خارج شد از ستاره شرق برای استدلال توپ و اعتصابات. بیکر اجازه شلتون می گویند قطعه خود را و برای اولین بار در سال کاپیتان بود و نه خارج.

کاردینالز استارت داکوتای هادسون (0-1) داد تا چهار اجرا می شود از جمله دو homers در 4 1/3 نوبت.

توله 9, MARLINS 1

شیکاگو — Tyler Chatwood تن به تن سه ضربه توپ بیش از شش نوبت Willson Contreras homered و توله ضرب و شتم حذفی را دو سه بار در را باز سری.

Chatwood (1-0) را زده و هشت و رفت دو در شروع چشمگیر برای یک پارچ که تلاش خود را در کنترل خود در دو سال اول در شیکاگو است.

ایان متن اضافه شده دو اجرا در درایو هشتم برای شیکاگو و آنتونی ریزو راديال یک شات یکی از بعد.

تخمیر به پایان رسید تنها با سه بازدید. فردی پرالتا (0-1) متهم شد با چهار اجرا می شود و سه بازدید در سه نوبت به علاوه.

اشعه 6 جیز آبی 5, 10 نوبت

ST. پترزبورگ فلوریدا. – کوین Kiermaier اولین آمار فصل دو-اجرای سه گانه به گوشه درست است درست در 10 دور به خلیج تمپا پیروزی.

خلیج تمپا دفاعی صدای تیز و تند تحویل بازی دوم پایان رسید کار خود را پس از این اشعه به ثمر رساند و دو بار در نهم به نیروی اضافی نوبت و سپس پشت افتاد دوباره 5-4 زمانی که آبی جیز خرج کردن-دونده سانتیاگو اسپینل به سرقت برده و پایه سوم به ثمر رساند و در لورد Gurriel جونیور قربانی پرواز کردن Chaz Roe (1-0).

Ji-مرد چوی متصل به خلیج تمپا ضربه اول راست دست هومر حرفه ای خود را.

اجتناب یاماگوچی (0-1) رو از دست دادن. بو ❄ تا به حال دو اجرای تک برای تورنتو.

ORIOLES 7, RED SOX 4

بوستون — ریو رویز و آنتونی سانتاندر هر ضربه دو اجرای هومر تأمین بالتیمور به نفع خود.

José Iglesias اضافه شده چهار بازدید به صورت آرام که این دو بازی آخر فصل باز سری. وید LeBlanc (1-0) مشغول به کار 5 2/3 نوبت و کول Sulser شش ناشران برای صرفه جویی در.

بوستون استارت Ryan وبر (0-1) به طول انجامید تنها 3 2/3 نوبت پیاده روی سه و اجازه می دهد شش اجرا می شود و شش بازدید. مسیحی Vázquez و کوین ستون homered برای Red Sox.

___

بیشتر AP بیس بال: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de