بدون علامت همه ستاره مشت Gallo آزمایش ویروس

آرلینگتون تگزاس — همه-ستاره مشت جوی Gallo آزمایش مثبت برای coronavirus مجبور outfielder است که بدون علامت دست به شروع تابستان اردوگاه تگزاس رنجرز پس از بودن در میان هم تیمی که کار کرده بود در جدید خود را ballpark را برای چند هفته قبل از آن.

رنجرز مدیر جان دانیلز گفت: Gallo تا به حال آزمایش های متعدد از جمله یکی که آمد منفی است. او منزوی در بالا افزایش دالاس آپارتمان و دور از هم تیمی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œOur طرز فکر رفتن به این بود که این ماده اگر بچه ها آزمایش مثبت اما وقتی,’� Daniels گفت. ‘œObviously این چیزی که تبعیض قائل نیست که آیا آن را یک بازیکن ستاره (یا) کسی در تلاش برای ایجاد باشگاه. نکته کلیدی برای ما است Joey است بدون علامت و احساس خوب است. … او به من گفت که دیروز او احساس می کند به عنوان خوب به عنوان او تا به حال بوده است و در بهترین شکل او را به حال شده است در.’�

26-در سال گالو در ابتدا در زمان تست بزاق به عنوان بخشی از تیم فرایند مصرف ژوئن 27 کردم و نتیجه مثبت دو روز بعد. گالو که اجازه رنجرز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در زمان یک سواب بینی test در تاریخ 30 ژوئن که برگشتم منفی اما پس از آن تا به حال یکی دیگر از تست بزاق که برگشتم مثبت یکشنبه.

دانیلز گفت که او نگران Gallo کار کردن قبلا با دیگر هم تیمی در ورزشگاه ‘œbecause دیگری که در اینجا بوده است و رفته از طریق روش تست و آزمایش منفی است. بنابراین من احساس بسیار خوبی در مورد این بخش باشد.”

رنجرز گفت: جمعه روز اول تمرین که چپ دست مسکن برت مارتین آزمایش مثبت برای coronavirus در طول مصرف روند. او صرف زمان دور در خانه در تنسی است. مارتین در حال حاضر در معرض خطر بالاتر است چرا که او دارای دیابت نوع 1 نیز خود جدا شده و در منطقه دالاس پس از مثبت خود را تست.

                                                                                                                                                                                                                       

هر دو گالو و مارتین را باید به دو دوره متوالی منفی آزمون بیش از 24 ساعت از هم جدا و پاک شود توسط یک پزشک قبل از آنها می تواند دوباره به تیم.

مارتین که تن به تن در 51 بازی به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته تا به حال احساس برخی از علائم خفیف از COVID-19 از جمله گرفتگی و خستگی.

دانیلز گفت: Gallo باید خوب باشد برای رفتن به زمانی که او پاک است فرض کنید که او نمی هیچ نشانه توسعه. این تیم تا به توصیه او انجام تنها نور فعالیت خود را در حالی که به دور از این تیم است.

‘œObviously جوی یکی از بهترین بازیکنان است. از بیس بال نظر آن بزرگ نیست. اما آن را نیز در اوایل روند و اگر این چیزی که زیر جدول زمانی به عنوان برخی از دیگر موارد بدون علامت است که ما آگاه هستند از او باید مقدار زیادی از زمان برای آماده,’� Daniels گفت. ‘œI امیدوار هستم آن را حدود دو هفته است. بخش عمده ای از آن زمان در حال حاضر به تصویب رسید. در صورتی که نگه داشتن او را آماده برای این فصل است.”

دوشنبه مشخص چهارمین روز از رنجرز کمپ تابستانی و نهمین روز پس از اولیه آزمون به صورت گالو که برگشتم مثبت است. رنجرز انتظار می رود برای باز کردن فصل جولای 24.

                                                                                                                                                                                                                       

گالو 110 حرفه ای homers در 416 بزرگ بازی های لیگ. پس از متوالی 40-هومر فصل در حالی که هدف قرار دادن زیر .210 او تا به حال 22 homers و .253 متوسط در 70 بازی در فصل گذشته بود و همه ستاره قبل از اینکه دست راست عمل جراحی است. او homered در All-Star game.

اولین baseman رونالد Guzmán گرفته در تمرینات پس از رنجرز آغاز شد. دانیلز میگوید که Guzmán هنوز هم در فرایند مصرف و نبود و در عین حال پاک برای تمرینات حتی اگر او اجازه داده بود در تیم امکانات.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net