حداقل 375 لس آنجلس پوشاک کارکنان در حال حاضر مثبت برای COVID-19


لس آنجلس (CBSLA) – شیوع در میان کارکنان در لس آنجلس پوشاک, پوشاک مردانه, تولید و امکانات در جنوب L. A. همچنان به رشد.

لس آنجلس پوشاک کارخانه در جنوب L. A. 10 ژوئیه سال 2020 است. (CBSLA)

حداقل 375 نفر از کارکنان L. A. پوشاک تولید امکانات است که واقع در اطراف 1000 بلوک شرق خیابان 59 در حال حاضر آلوده شده است با COVID-19 L. A. شهرستان افسر بهداشت دکتر Muntu دیویس تایید پنج شنبه.

این کارخانه شده است تعطیل پس از 27 ژوئن پس از L. A. County وزارت بهداشت بازرسان یافت “آشکار نقض اجباری بهداشت عمومی کنترل عفونت سفارشات.”

در جولای 10, DPH گزارش شده است که 300 نفر در این کارخانه تا به حال آزمایش مثبت است. حداقل چهار نفر از آنها فوت کرده اند این بیماری است.

لس آنجلس پوشاک استخدام حدود 2,290 مردم است.

“تولید کننده است که هنوز بسته در انتظار برخی از فعالیت های اضافی به آنها را به رعایت و برای ما به پایان بررسی هر مخاطبین بالقوه است که هنوز هم ممکن است نیاز به تحت قرنطینه در این مکان,” دیویس گفت:.

محل کار بیشتر مستعد ابتلا به بیماری هستند مواد غذایی-شرکت پردازش و توزیع امکانات از جمله گوشت-بسته بندی گیاهان تولید کنندگان پوشاک کارخانه ها و انبارهای عمده فروشی, او گفت:.

“این محل باید چند چیز مشترک,” او گفت:. “آنها در حال کارفرمایان بزرگ با تعداد زیادی از کارگران کم درآمد و آنها را به کارگران که در حال گذراندن شیفت های طولانی با هم در نزدیکی و در فضاهای داخلی.”

در خرداد ماه coronavirus شیوع زده نه امکانات صنعتی در ورنون از جمله Smithfield غذاهای متعلق به کشاورز جان کارخانه بسته بندی گوشت می آمد.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de