حداقل 5 نفر کشته در میلواکی آبجوسازی تیراندازی

میلواکی (CBS) — پنج نفر کشته شدند بعد از ظهر چهارشنبه در یک تیراندازی در MillerCoors دم پردیس در میلواکی منابع گفت.

منابع CBS گفت: 2 Jermont تری که پنج نفر کشته شدند از جمله فرد مسلح در محوطه دانشگاه در 4000 W. دولت سنت در میلواکی است.
تیراندازی به نظر می رسد که اتفاق افتاده در آبجوسازی در داخل گیاه CBS 2 تری را گزارش داد.

میلواکی منابع پلیس گفت: CBS 2 تری که مسلح اخراج شد پیش از آن در روز. او بازگشت و شروع به تیراندازی با یک سکوت, تفنگ, پلیس ابراز نگرانی کرد.

یک نفر که صحبت شد به CBS 58 میلواکی گزارش شده است در گنجه قفل شده و انتظار نیست برای رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی.

همانطور که از 3 بعد از ظهر تسهیلات در وسط چه بوده است یک تغییر شیفت. اما این گیاه در مستند و کارکنان شد و گفت: برای پیدا کردن یک محل امن برای پنهان کردن.

این MillerCoors گیاهی یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی در میلواکی است. تورهای ساختمان در حال پیشرفت در این زمان و نیز قرار داده شده در مستند CBS 58 میلواکی خبرنگار بیل والش گزارش شده است.

آناستازیا وارگاس که پایین خیابان زندگی می کند گفت که او ترک مطب در نزدیکی زمانی که او را دیدم افسران پلیس مسابقه به صحنه تیراندازی و بسته کردن خیابان های نزدیک.

“این دیوانه است. میلواکی گرفتن واقعی دیوانه. این فقط نیاز به جلوگیری از. بسیار خشونت در میلواکی است. بیش از حد بسیاری از کودکان و نوجوانان در اطراف. من می دانم که بیش از وجود دارد وجود دارد مقدار زیادی کودکان و نوجوانان در اطراف آن منطقه, و من فقط دعا می کنم که همه امن” او گفت:.

این سایت یک مایل و نیم شمال میلر پارک و 1.7 مایلی غرب از دانشگاه CBS 2 کریس تای گزارش شده است. پلیس با مسدود کردن خیابان ها و دسترسی در خیابان 35 و Wisconsin Avenue.

به عنوان فقط قبل از 3:30 p. m., CBS 58 میلواکی خبرنگار برندان Cullerton گزارش میلر منطقه دره که در آن گیاه واقع شده است که مسدود کردن.

نزدیکی یک مدرسه ابتدایی نیز قرار داده شده در مستند یک راننده اتوبوس مدرسه CBS گفت: 58 در میلواکی است.

اف بی آی و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بود در صحنه علاوه بر میلواکی پلیس و Milwaukee County Sheriff پلیس, CBS 58 خبرنگار بریتنی Lewis گزارش شده است.

MillerCoors است یک شرکت تابعه از MolsonCoors.

جزئیات در حال توسعه شد بعد از ظهر چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>