مردمی در Buntport تئاتر باید راه خود را از انجام کارهایی — که شامل و چگونه آنها راه اندازی فصلی خود را فهرست نشان می دهد. ما عادت کرده اند به این شرکت را به روال معمول سه یا بیشتر محصولات عمده ایجاد شده توسط Buntport اعضای کار با هم برای ایجاد یک اسکریپت بر اساس غیر عادی اما پربار و معمولا خنده دار ایده آمیخته با انواع خشنود weeknight ارائه از قبیل طنز مذاکرات TED و در حال اجرا طنزهای آهن ربا یخچال. کامل محصولات — تمام جهان برای اولین بار — در اغلب عمیق در راه های غیر منتظره هر چند هرگز پرمدعا. و این درست است از سه remounts که Buntport انتخاب کرده است نشان می دهد در حال حاضر و شروع آن 21 فصل آغاز می شود که در سال 2021. همه آنها مخاطبان مورد علاقه همه انتخاب شده توسط رای گرفته, آنلاین و در فرد.

این شرکت در کنار کار اصلی است که کاباره De Profundis و یا چگونه به آواز خواندن در حالی که زشت گریهکه باز می شود مارس 13 اجرا می شود و تا 4 آوریل در Buntport تئاتر 717 Lipan خیابان. محلی آهنگساز ناتان سالن را همراهی تولید در پیانو. پس از آن آمده است تکرار.

اول دوباره سوار, موبی دیک خوانده نشده تولید شده است دو بار در سال 2007 و در سال 2010. شما لازم نیست به عنوان خوانده شده ملویل را طولانی طعمه به لذت بردن از یک نسخه که در آن غول نهنگ سفید توسط یک گچ طراحی و اقیانوس توسط بسیاری از سطل آب. مثل همیشه هر چند Buntport گروه تئاتر احساس رایگان به سرگرم کننده از کلاسیک نیز در حالی که به وضوح احترام و درک آن است. بنابراین در حالی که شما در حال ترک خوردگی در مخاطب شما همچنین می خواهید کشف غیر منتظره پژواک و معانی است. موبی دیک اجرا می شود از 29 مه تا ژوئن 20.

پس از آن وجود دارد Titus Andronicus! موسیقی! که باز می شود Buntport را بیستم فصل بعدی قرار می گیرند. آن را واقعا درخشان را بر روی شکسپیر crazily خون آغشته بازی. شما واقعا تجربه نکرده کمدی تا زمانی که شما دیده اید هانا دوگان به عنوان فقیر مثله Lavinia, دیوانه وار در تلاش برای پاسخ به پدرش مصر سوال که آیا این به او با خرد از برش ، این Buntport خدمه وفادار به مجنون طرح پس از دیدن این تیتوسشما به سرعت و هرگز نیاز به حضور منظم و جدی تولید است. اگر شما در حال حاضر تجربه این نسخه دوباره: آن را فقط به عنوان خنده دار به عنوان اولین بار. و اگر شما یک غریبه کامل به Buntport, Titus می سازد مقدمه.

تامی لی جونز می رود به اپرا به تنهایی ایجاد شد و پس از دو Buntporters خال خال دشوار-پسر ستاره فیلم ایستاده در خط برای بلیط به La Bohème در سانتا فه Opera. آن را با استفاده از یک غول عروسکی متحرک, چهار, بازیگران و بررسی جونز رابطه به موسیقی, هنر, چکمه های کابوی و استدلالی پیشخدمت که به ارمغان می آورد قهوه در کافی شاپ مورد علاقه و دوست دارد به آواز خواندن همراه به آریاس او نقش خود را در سازمان دیده بان طلا. پس این نشان می دهد که باز می شود در اوایل سال 2021 می آید اولین شرکت پنجاهم تمام طول بازی به پایان می رسد که بیستم فصل است.

برخی از ما به یاد داشته باشید زمانی که Buntport را productions شد با حضور تنها شش تا ده نفر تئاتر انجماد سرد و تند بخاری تا با صدای بلند شما نمی تواند بشنود ، در طول سال کمک های مالی شده اند به دست آورده تکنولوژی که همواره مبتکر — تبدیل شده است ماهر و مبتکرانه شده اند وجود دارد بسیاری از جوایز و دیگر نشانه ای از به رسمیت شناختن و مخاطبان صندلی تمایل به پر شود برای هر عملکرد.

آن را شگفت آور موفقیت برای یک شرکت کوچک. در اینجا به یکی دیگر از بیست سال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im