آتلانتا افسر اخراج تندروها از

آتلانتا-یک آتلانتا افسر پلیس شلیک شد و پس از تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه و یک افسر دیگر قرار داده شد در اداری وظیفه اداره پلیس اعلام کرد در اوایل یکشنبه.

حرکت می کند به شرح زیر پنج شنبه استعفای آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر که پا را به عنوان جمعه شب قتل Rayshard بروکس, 27 برانگیخته موج جدیدی از اعتراضات در آتلانتا پس از آشفته تظاهرات که به دنبال مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس به حال پختند پایین.

                                                                                                                                                                                                                       

در خاتمه افسر شناخته شد گرت Rolfe که استخدام شد و در اکتبر 2013 و افسر قرار می گیرد اداری وظیفه است Devin Bronsan که استخدام شد و در سپتامبر سال 2018 با توجه به انتشار از یک سخنگوی پلیس Sgt. جان Chafee.

اداره پلیس نیز منتشر شد بدن دوربین و فاصله دوربین فیلم از هر دو افسران.

معترضان در شنبه شب آتش به وندی رستوران که در آن بروکس بود به ضرب گلوله از شب قبل و ترافیک مسدود شده در نزدیکی یک بزرگراه اگر چه آتش بود با 11:30 p. m.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد رئیس پلیس استعفای در یک بعد از ظهر شنبه در کنفرانس خبری و خواهان فوری شلیک افسر که باز آتش در بروکس.

‘œI باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار و خواستار پایان دادن فوری به افسر” پایین گفت.

او گفت: آن را سپر خود تصمیم به کنار به عنوان رئیس پلیس و او باقی خواهد ماند و با این شهر در نامعین نقش. موقت اصلاحات رئیس رادنی برایانت به عنوان موقت رئیس پلیس تا زمانی که جایگزینی دائمی یافت.

                                                                                                                                                                                                                       

گرجستان دفتر تحقیقات است که تحقیق در مورد تیراندازی گفت: رویارویی مرگبار آغاز شده و با افسران در پاسخ به شکایت که یک مرد در یک ماشین مسدود کردن رستوران را از طریق درایو خط. این GBI بروکس گفت: شکست در یک میدان آزمون هوشیاری و پس از آن در برابر ماموران تلاش برای دستگیری او.

این GBI منتشر دوربین های امنیتی تصویری از تیراندازی روز شنبه. این فیلم نشان می دهد یک مرد در حال اجرا از دو افسر پلیس سفید را به عنوان او را بالا می برد یک دست است که برگزاری برخی از نوع شی به سمت یک افسر و چند قدم پشت سر او. افسر تساوی تفنگ خود را و آتش سوزی به عنوان مرد نگه می دارد در حال اجرا پس از آن به زمین می افتد در پارکینگ.

GBI مدیر ویک رینولدز بروکس گفت: تا به حال برداشت یک تیزر از یکی از افسران و به نظر می رسد به نقطه آن در این افسر به او فرار کرد, باعث افسر برای رسیدن به تفنگ خود را و آتش حدود سه عکس.

دوربین های امنیتی تصویری ثبت بروکس ‘œrunning یا فرار از آتلانتا افسران پلیس,’� رینولدز گفت. ‘œIt به نظر می رسد که او در دست خود یک تیزر.’�

                                                                                                                                                                                                                       

این فیلم نشان نمی دهد بروکس اولیه برای مبارزه با پلیس است.

L. حادثه برای بروکس’ خانواده گفت: این افسر که او باید به اتهام ‘œan ناموجه استفاده از نیروی مرگبار که در برابر قتل است.’�

‘œYou نمی توانید آن را هر دو راه در اجرای قانون” استوارت گفت. ‘œYou نمی توانم بگویم یک تیزر یک nonlethal سلاح … اما زمانی که یک آمریکایی آفریقایی تبار کاغذ برداشته آن را و اجرا می شود با آن در حال حاضر آن را به برخی از نوع مرگبار lethal weapon که برای تماس های شما برای خالی کردن بر کسی.’�

او بروکس گفت: یک پدر و چهار جشن بود, یک دختر و هشتم تولد جمعه قبل از او کشته شد.

تیراندازی آمد و در زمان اوج تنش بیش از خشونت پلیس و خواستار اصلاحات در سراسر ایالات متحده پس از مارس 25 مرگ فلوید در مینیاپولیس. آتلانتا بود که در میان شهرهای ایالات متحده که در آن جمعیت زیادی از معترضان به خیابان ها ریختند.

تظاهرکنندگان از جمله اعضای بروکس’ خانواده جمع شده بودند روز شنبه در خارج از رستوران که در آن او به ضرب گلوله کشته شد.

در میان کسانی که معترض بود کریستال بروکس, که گفت که او Rayshard بروکس’ sister-in-law.

“او باعث هر کسی آسیبی� او گفت:. ‘œThe پلیس رفت تا ماشین و حتی اگر ماشین پارک شده بود آنها کشیده او را از ماشین به بیرون و شروع به کشتی جودو با او.’�

او افزود: “او با شتاب تیزر اما او فقط برداشت تیزر و زد.’�

سپر آتلانتا رئیس پلیس کمتر از چهار سال بود که در ابتدا ستوده در روز پس فلوید مرگ در ماه گذشته. او گفت: مینه سوتا افسران درگیر باید به زندان برود و راه می رفت به جمعیت معترضان در مرکز شهر آتلانتا گفتن تظاهرکنندگان او را درک خود را از سرخوردگی و ترس. او به نظر می رسد در کف’ سمت به عنوان شهردار ساخته شده پرشوری درخواست معترضان برای رفتن به خانه زمانی که همه چیز خشونت تبدیل شد با شکست مغازه و پلیس موبایل به آتش کشیده شد.

روز بعد سپر اخراج دو تن از افسران و benched سه نفر دیگر در تصویری در 30 مه در یک خصمانه رویارویی با دانشجویان که ماشین گیر کرده بود در ترافیک ناشی از تظاهرات. افسران اخراج اسلحه تیزر در جفت کشیده و آنها را از خودرو. زمانی که دادستان بعد به اتهام شش تن از افسران درگیر با این حال سپر آشکارا در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

عکسبرداری از بروکس دو هفته بعد از آن مطرح شده سوال بیشتر در مورد آتلانتا بخش. در بیانیه ای سپر گفت که او تصمیم به استعفا ‘œout از یک عشق عمیق و جاودانه برای این شهر و این بخش.’�

“وقت آن است که برای شهر به حرکت رو به جلو و ایجاد اعتماد بین اجرای قانون و جوامع آنها در خدمت’� سپر گفت.

رینولدز گفت: عوامل به نوبه خود بیش از نتایج حاصل از تحقیقات خود را به Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد که دفتر تصمیم خواهد گرفت که آیا اتهامات جنایی در حال موجه در برابر هر دو افسر.

هوارد گفت: شنبه دفتر کار “در حال حاضر راه اندازی شدید مستقل تحقیق و تفحص از حادثه’� بدون انتظار برای GBI نتایج.

بروکس پس از درگذشت گرفته شده است به یک بیمارستان آتلانتا. یکی از افسران تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد نامشخص صدمات.

___

به bynum گزارش از ساوانا ، آسوشیتد پرس نویسنده پت یتن-Robb در, Hartford, کانکتیکات, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de