وکیل رابرت فولر خانواده می گوید شواهد از جرم و جنایت نفرت پیدا

گراش (CBSLA) — یک وکیل برای خانواده رابرت فولر 24 ساله سیاه پوست انسان یافت می شود حلق آویز از یک درخت در نزدیکی پالم دیل شهر روز جمعه گفت هیچ شواهدی وجود دارد یافت می شود به تناقض حاکم است که مرگ او خودکشی.

“من هیچ شواهد نشان می دهد که وجود دارد یک جنایت نفرت هیچ چیز وجود دارد را نشان می دهد تهدیدات وجود دارد هیچ چیز را نشان می دهد … بازی ناپاک” گفت: Jamon هیکس وکیل برای فولر ،

فولر خانواده تا به حال مستقل کالبد شکافی انجام شده پس از بدن او به آنها بازگشت.

“وجود دارد هیچ نژادپرستانه احساسات هیچ نماد یا هر چیزی که در این منطقه پس ما نمی هر گونه اطلاعات نشان می دهد که آن را یک جنایت نفرت” هیکس اضافه شده است.

هیکس گفت: او هنوز هم کار به جمع آوری مدارک و شواهد از جمله هر گونه تصویری است که ممکن است دستگیر کرده اند فولر ژوئن 10 مرگ به منظور بسته شدن خانواده.

“من می خواهم به آن را روشن من انتظار نیست که (هر چیزی) رفتن به طور چشمگیری تغییر اما در نظم و دقت کامل به خانواده من به آنها گفتم من را پیدا خواهد کرد هر پاسخی که من می توانم پیدا کردن” هیکس گفت.

او گفت: فولر بستگان آگاه بودند نه از تاریخ خود را با مسائل مربوط به سلامت روان قبل از مرگ او.

لس آنجلس کلانتر گزارش روز شنبه که پس از یک تحقیق “به پزشکی قانونی صادر نهایی خود را گزارش کالبد شکافی و تحویل آن به بخش کلانتر و تلقی این مورد به خودکشی شده است.”

محققان گفت: حاکم آمد بر اساس شواهد موجود در صحنه و فولر بهداشت روانی تاریخچه.

تصویر: رابرت فولر (منبع: GoFundMe)

با توجه به LASD Cmdr. کریس علائم فولر تا به حال خریداری یک طناب شبیه به یک بر یک ماه قبل از مرگ او.

“کارآگاهان با شناسایی یک خرید از محلی دلار درخت ذخیره شده در مارس 14 سال 2020 است که در آن یک طناب قرمز سازگار با یک مورد استفاده در دار خریداری شد با EBT کارت ثبت نام به آقای فولر” مارکس گفت.

“کارآگاه خریداری مشابه طناب از همان فروشگاه و تحویل آن به L. A. شهرستان crime lab برای مقایسه با طناب یافت و در صحنه است.”

مورد جلب اعتراض برخی در جامعه مورد سوال آنچه که آنها را دیدم به عنوان کلانتر با عجله به قانون مرگ و خودکشی.

در اوایل صبح ساعت 10 ژوئن 24 ساله فولر داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل.

مرگ او آمد و حدود دو هفته پس از مینیاپولیس مرگ جورج فلوید موجب سراسر کشور تظاهرات و پس از مرد دیگری پیدا شد حلق آویز از یک درخت در ویکتورویل.

هر چند برخی از اعضای خانواده گفت: فولر ندارد مسائل با سلامت روانی محققان گفته است که ” شواهد مستند که در غیر این صورت گفت.

“به دست آمده از یک بیمارستان در آریزونا بود مستند درمان در ژانویه 2017 که آقای فولر تشخیص داده شد برای داشتن توهم شنوايی در آن گزارش شد که آقای فولر اظهار داشت: او می خواست به قرار دادن تفنگ به سر خود” مارکس گفت.

“در فوریه 2019 آقای فولر خود بستری در بیمارستان کالیفرنیا. او بنا به گزارش شنیدن صدای گفتن خود را به کشتن خود را. در Nov. از 2019 آقای فولر تحت درمان در یک بیمارستان در نوادا برای افکار خودکشی و افسردگی است. او فاش کرد او باید یک طرح برای
کشتن خود را پس از آن.”

محققان همچنین گفت هیچ دوربین های مدار بسته که با آن مواجه پارک و هیچ مدرکی از هر کس دیگری در این منطقه در آن زمان است.

در این کنفرانس خبری کلانتر الکس بیانوبا در پاسخ به پرسش در مورد اعتبار بخش خود را.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم اعتماد کلانتر و به عنوان شما می توانید ببینید ما کامل بررسی و سپس ما گزارش نتایج. ما نمی تدریجی آن و ما اصلا قطع هر گوشه,” او گفت:.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de