وکیل: نیویورک املاک و مستغلات وارث Robert Durst را شهادت در دفاع از خود در قتل محاکمه

لس آنجلس (CBSLA) – سرب وکیل مدافع برای نیویورک واقعی وارث Robert Durst که محاکمه 2000 قتل سوزان برمن گفت منصفه شنبه که Durst یافت می شود بدن خود را دوست دیرین خود بندیکت دره خانه پس از او تا به حال کشته شده اند.

Durst, 76 متهم به قتل دوست و سوزان برمن در بندیکت دره خانه. (اعتبار: CBS)

“باب Durst را بکشند سوزان برمن و او نمی داند که. او پیدا کردن بدن او مدت کوتاهی پس از کسی تا به حال به ضرب گلوله در سر” وکیل مدافع کیر DeGuerin گفت.

او گفت: Durst بود در آینده برای دیدار برمن برای تعطیلات و پاچه زمانی که او در بر داشت او مرده است.

“باب نشان داد و متوجه شد او مرده است. او دست پاچه” DeGuerin گفت. او همچنین گفت: هیئت منصفه که Durst نوشت ناشناس “جسد توجه داشته باشید” که فرستاده شد به بورلی هیلز پلیس پس بدن او می توان یافت.

DeGuerin اظهارات بخشی از روز اول خود را از دفاع باز بیانیه پس از تعقیب پیچیده کردن آن سه روز بیانیه افتتاحیه در روز دوشنبه. DeGuerin نیز به هیئت منصفه گفت که Durst را شهادت در دفاع از خود در دادگاه.

Durst, 76 متهم به قتل برمن در بندیکت دره خانه.

او قبلا محاکمه و تبرئه برای قتل 71 ساله drifter موریس سیاه بود که زندگی در همان کوچک خانه شبانه روزی به عنوان Durst در گالوستون تگزاس پس از او تصمیم گرفت برای رفتن به مخفی توسط disguising و خود را به عنوان یک لال زن پس از ناپدید شدن همسرش, Kathie Durst در سال 1982.

Durst شد تلاش برای سیاه مرگ و تجزیه پس از یک تعقیب جنایتکاران در سراسر کشور است که در آن او واقع در پنسیلوانیا اما هیئت منصفه او را تبرئه شد قتل پس از موافقت با Durst این مشاجره که او کشته همسایه خود را در دفاع از خود.

دادستان گفت: هشت زن و چهار مرد هیئت داوران همراه با 11 تناوب – که Durst کشته برمن و برای سرپوش گذاشتن اطلاعات در مورد ناپدید شدن جوانان است و شواهد نشان می دهد او را کشته و او را بیش از حد.

DeGuerin گفت که او و تراشه لوئیس است که در Durst دفاع تیم تا به حال نشان داده Durst در مورد در گلوستون حدود 20 سال پیش.

“شما شنیده ام تمام داستان هنوز” DeGuerin به هیئت منصفه گفت.

Durst گذشته بوده است مفصل در HBO مجموعه مستند “The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst.” در آخر Durst گرفتار شد در میکروفون غرغر به خود “کشته شدن همه آنها را البته” و “وجود دارد آن است که شما گرفتار.”

DeGuerin به هیئت منصفه گفت که سری HBO بود “به شدت ویرایش شده” و “نه یک فیلم مستند است.”

Durst شده است پشت میله های زندان از مارس 14, 2015, زمانی که او دستگیر شد و در New Orleans, اتاق هتل. او تحت تعقیب در ماه آوریل به اتهام اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im