وکلای محرمانه معاون در حال حاضر در تیراندازی مرگبار از آندرس Guardado عضو LASD باند

لس آنجلس (CBSLA) — حقوق مدنی وکلای جمعه متهم معاون درگیر در تیراندازی مرگبار از 18 سال سن آندرس Gaurdado بودن یک عضو از لس آنجلس کلانتر باند.

اتهامات علیه معاون کریستوفر هرناندز که آتش سلاح خود را در ژوئن 18 تیر اندازی.

حقوق مدنی وکلای مدافع متهم در لس آنجلس کلانتر معاون عضویت در یک گروه باند معروف به 3000 پسران. (اعتبار: Humberto Guizar)

“شهرستان می داند که او یک عضو باند و او همچنان در نیروی” وکیل Humberto Guizar گفت. “بییانوئبا می داند که او یک عضو باند و اجازه می دهد تا او را به باقی می ماند در نیروی.”

با توجه به Guizar یک عکسي را نشان می دهد هرناندز و دیگر نمایندگان نما و فلش باند علائم وابسته به یک گروه و باند معروف به 3000 پسران.

“3000 پسران مشخص شد, به عنوان یک گروه از کلانتر نمایندگان که ویژه شناسایی خالکوبی که مرتکب اعمال خشونت به عنوان یک گروه خاص کد کلمات و زبان و نمادهای شناخته شده تنها به خود” یک بیانیه صادر شده توسط Guizar شرکت گفت. “سابق بالا زندان فرمانده گفت: بار است که زندانبانان خواهد ‘درآمد خود را به جوهر” با شکستن زندانيان استخوان است.”

مرتبط: لا پزشکی قانونی مخالف کلانتر انتشار آندرس Guardado نتایج کالبد شکافی

اما هرناندز وکیل Tod یو گفت که این عکس نشان می دهد که نمایندگان ساخت حرکات مورد طبقه آنها کار می کرد در آن زمان — و نه باند نشانه.

“معاون هرناندز است نه بخشی از یک دسته یا گروه” یو گفت. “معاون هرناندز برجسته زحمتکش معاون کلانتر اختصاص داده شده به کامپتون ایستگاه و او نمی باید هر گونه باند خالکوبی یا هر خالکوبی شبیه عضویت خود را به یک معاون دسته و یا باند است.”

با توجه به Guizar شرکت هرناندز یک “مستند تاریخچه سوء استفاده و سوء جنایی.” وکیل گفت: آنها معتقد بودند Guardado را کشته بود “معاون باند کشتار” و گفت: کسانی که باید دستگیر شود بلافاصله.

Guizar قبلا به نمایندگی از خانواده 14 ساله سیاهپوست توسط پلیس لس آنجلس افسران خانواده از 23 سال به ضرب گلوله توسط معاونین کلانتر و یک محقق خصوصی که ماشین عقب بود-به پایان رسید و توسط شورای خوزه Huizar.

LASD بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de