شفق قطبی مرد به اتهام DUI تعقیب هنوز هم به اتهام سوء استفاده جنسی 3

یک شفق قطبی مرد مجرم به پیشرو پلیس در یک تعقیب و گریز در حالی که او مست بود و بر روی لام در حمله و سوء استفاده از اتهامات عنوان شده علیه.

روبرتو بلس, 40, از 300 جلوگیری از Titsworth دادگاه چهره به سه سال زندان که محکوم Aug. 13 برای تعقیب. او همچنین متهم است که با جنسی سوء استفاده از سه روش متفاوت افراد زیر سن قانونی در طول زمان های مختلف از سال 2004 از طریق 2014, با توجه به کین دادگاه پرونده.

                                                                                                                                                                                                                       

بلس گناه التماس کرد این هفته به اتهام تشدید DUI, و تشدید فرار بودند eluding و ناشی از یک مارس 12 2019 DUI دستگیری و تعقیب و گریز آغاز شد که در شمال Kane County, ضربه با سرعت 94 mph همراه Randall جاده به پایان رسید و در آرورا با تسلیم سوابق نشان می دهد.

او وارد یک “کور” درخواست که در آن یک متهم اقرار گناه بدون توافق با حکم دادستان و برگ در دست یک قاضی در این مورد D. J. Tegeler.

بلس چهره های برتر حکم سه سال زندان در تشدید DUI و در حال فرار بودند eluding و اتهامات او برگزار شده است در کین زندان شهرستان حدود 13 ماه و 15 ماه خدمت زمان خود را در ماه اوت صدور حکم تاریخ می رسد.

در زمان خود 2019 دستگیری بلس می خواستم در یک تضمین برای عدم به نظر می رسد در دادگاه پس از ارسال به قید وثیقه در اتهام از یک سال 2017 بازداشت.

بلس متهم است که دو فقره از درنده جنایی تجاوز جنسی از یک کودک 13 و جوان, جنایی, تجاوز جنسی و چهار فقره از تشدید سوء استفاده جنسی از یک دختر بچه از ژوئن 2004 تا دسامبر سال 2010 با توجه به سوابق دادگاه.

او همچنین متهم به سوء استفاده جنسی از یک جزئی زن از ژانویه 2010 تا دسامبر 2014 و یک سوم از ژانویه 2014 از طریق Oct. 19, 2016, دادگاه سوابق نشان می دهد.

یک تاریخ دادگاه برای اتهام راه اندازی شد در اوایل سال جاری اما با تاخیر توسط COVID-19 بیماری همه گیر. اگر محکوم به شدید ترین اتهامات در رابطه جنسی, سوء استفاده بلس مواجه 18 سال به 74 سال در زندان و عمر ثبت نام به عنوان یک کودک مجرم جنسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de