شهردار و رئیس پلیس این ایالت دومین شهر هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19 Kane County Health Department کرد.

شفق قطبی شهردار Richard C. Irvin و رئیس پلیس کریستن Ziman هر دو تست شد و شنبه گذشته پس از یک پلیس سرپرست آزمایش مثبت برای این ویروس در انتخابات گفت: در انتشار اخبار.

                                                                                                                                                                                                                       

“من برخی از زمانی که من قرارداد ویروس, اما من قادر به جلوگیری از هر گونه بیشتر در جامعه گسترش خود quarantining و نمی خواهید در مورد هر روز با کسب و کار به عنوان معمول و البته با اجتماعی فاصله,” Irvin گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

شهردار گذشته در انظار عمومی ظاهر شد مارس 20 در طول یک جلسه رسانه در تالار شهر.

“در حالی که من تجربه کرده ام برخی از جدی آنفولانزا مانند علائم این هفته من احساس بسیار بهتر و به دنبال به جلو به ساخت یک بهبودی کامل” Irvin گفت. “همانطور که می دانید این مورد نیست برای همه و به همین دلیل همه ما باید این را خیلی جدی. من التماس جامعه ما به ماندن در خانه. تنها راه به ضرب و شتم این است که با همکاری با یکدیگر. این آسان نیست اما لازم است.”

Ziman و او را فرمان کارکنان شروع خود quarantining در صبح روز 21 مارس بعد از پلیس سرپرست مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 قبل از شب.

او و تیم او همچنان ادامه دارد و منجر به اداره پلیس از راه دور در حالی که در انتظار نتایج. Ziman شروع به تجربه برخی از علائم خفیف و در روز پنج شنبه شب او مطلع شد که او آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من به خوبی انجام می دهند و باید در ادامه کار با استفاده از ویدئو کنفرانس و تماس با تیم ما در شفق قطبی اداره پلیس و در این شهر هر روز به مانیتور coronavirus همه گیر و گروه ما و شهرستان عملیات,” او گفت: در انتشار اخبار. “این است که همه دست به دست در عرشه تلاش است. ما اقدامات برای محافظت از ما افسران و عمل اجتماعی فاصله اما این ویروس است و در اینجا ما نیاز به کمک همه برای متوقف کردن گسترش یافته است.”

خانواده کارکنان و اعضای هر دو Irvin و Ziman ابلاغ شده است و در حال گرفتن اقدامات احتیاطی. کار خود را در مناطق شهرستان و سالن شفق قطبی اداره پلیس شد ضد عفونی هفته گذشته است.

با توجه به یک صدای جیر جیر از شهر, 10 بیشتر coronavirus موارد در میان ساکنان تایید شد جمعه آوردن شفق قطبی را در مجموع به 22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de