شفق قطبی انتشار پلیس داش دوربین فیلم بحث برانگیز توقف ترافیک

شفق قطبی پلیس منتشر کرده اند یک 20 دقیقه ای داش دوربین تصویری که مقامات می گویند فراهم می کند و زمینه لازم برای توقف ترافیک و فیزیکی رویارویی روز شنبه در این شهر سمت شرق که منجر به دستگیری دو نفر است.

پلیس گفت که آنها منتشر شد در این ویدئو پس از 2 دقیقه و 38 ثانیه تصویری از دستگیری نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی است که “تنها نشان می دهد یک بخشی از ترافیک جلوگیری می کند و ارائه هر گونه اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

                                                                                                                                                                                                                       

“متاسفانه مردم با عجله به قضاوت در مورد این حادثه بدون داشتن تمام حقایق” به پلیس گفت: در انتشار اخبار.

“در طول این حادثه نه مجرم تا به حال هر گونه اعمال فشار به گردن خود و یا مهار شد در هر راه که می تواند به جلوگیری از آنها را از تنفس” به پلیس گفت: در انتشار اخبار. “به درخواست هر دو نفر آنها منتقل شدند, به بیمارستان های منطقه و منتشر شد پس از مدت کوتاهی و بدون هر گونه آسیب است.”

پلیس منتشر کرده اند آنچه آنها به نام “طولانی روایت از گزارش پلیس” همراه با داش دوربین.

در اینجا یک نسخه ویرایش شده از این روایت به عنوان منتشر شده توسط پلیس:

فقط بعد از 6:30 p. m. روز شنبه, ژوئن 13, an Aurora افسر پلیس مشاهده یک شورلت مالیبو متوقف در پشت چراغ قرمز در نیویورک و خیابان و Eola جاده با مسافر درب باز است. درب شد و سپس بسته و افسر مشاهده یک مرد و یک زن در داخل خودرو درگیر در آنچه به نظر می رسد به یک درگیری فیزیکی و به نظر می رسد قابل توجه یک دیگر را با دست خود و ساعد.

هنگامی که چراغ سبز روشن, خودرو انجام چندین سریع تغییرات خط و افسر ادامه داد: برای رعایت یک درگیری فیزیکی بین دو ساکنین به آنها زده یکدیگر را با مشت و ساعد.

                                                                                                                                                                                                                       

افسر انجام تحقیقی ترافیک توقف خودرو برای اطمینان از سرنشینان شد امن و uninjured.

به عنوان افسر با نزدیک شدن به خودرو او را دیدم یک مرد بالغ راننده و یک فرد بزرگسال در صندلی مسافر. افسر مشاهده زن تنفس به شدت با اشک در چشم او و خواسته هر دو سرنشینان آنچه اتفاق می افتد در داخل وسیله نقلیه و اگر همه خوب بود. هر دو سرنشینان اظهار داشت که هیچ چیز اتفاق می افتد و خواستار دانم که چرا آنها در حال متوقف شده است.

افسر گفت: راننده و مسافر که او را دیدم مسافر جلو درب باز و سپس با مشاهده درگیری بین سرنشینان هر دو. چون افسر بررسی جرم (باتری به یک فرد) افسر درخواست شناسایی سرنشینان هر دو.

تحت ایلینوی قانون مقامات پلیس یک وظیفه قانونی برای رسیدگی به جنایات و رفتار مجرمانه. برای انجام این مسئولیت مقامات پلیس شناسایی متهمان و جمع آوری اطلاعات شناسایی شخصی در مورد آنها. افسران مجاز به تقاضای نام و شناسایی افراد درگیر در پتانسیل فعالیت های جنایی.

مرد راننده ارائه گواهینامه رانندگی خود را در حالی که زن مسافر حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات. افسر پرسید: این زن مسافر زمان های متعددی به ارائه نام او.

                                                                                                                                                                                                                       

این مسئول توضیح داد: به این زن است که او مورد نیاز برای اطمینان از سرنشینان خودرو شدند امن و نیاز به دانستن که در وسیله نقلیه قبل از او منتشر شد آنها را از صحنه است.

در آن زمان هر دو از سرنشینان این خودرو شد بسیار خشمگین شد و شروع به فریاد در افسران و گفتن او را که او تا به حال حق ندارد به درخواست زن ، چرا که سرنشینان این خودرو شد خشمگین اضافی ماموران خواسته شد به صحنه است.

این زن سپس به ارائه افسر کاذب نام و ادامه داد: به امتناع از ارائه تولد او. APD را اعزام مرکز قادر به تایید نام او پس التماس افسر زن برای ارائه به تولد او. یک بار دیگر افسر او خاطر نشان کرد که آنها خواهد بود منتشر شده از صحنه به عنوان به زودی به عنوان او می تواند تایید هویت او است.

این زن ادامه داد: به امتناع از ارائه تولد او پس از اینکه وادار به انجام این کار. در آن زمان افسر مطلع زن که او نیاز به خارج شدن از خودرو است که او حاضر به انجام.

یکی دیگر از شفق قطبی افسر پلیس گفت: این زن که او تحت بازداشت و باید خروج خودرو. افسران هشدار داد این زن که او را برداشته و از ماشین اگر او منطبق نیست.

ماموران در ادامه به درخواست زن به گام از اتومبیل و او خودداری کرد. پاسخ او این بود که “به من دست نزن!” “آیا (expletive) touch me!” “شما لازم نیست هیچ علت احتمالی نیست (expletive) touch me!” “خارج شدن از صورت من!”

پس از امتناع از چند خواسته به خروج از وسیله نقلیه زن تا به حال به خارج از خودرو. به عنوان یکی از ماموران اقدام به چفت را باز کردن این زن کمربند مرد راننده مسدود کمربند دکمه انتشار را با دست خود. یک افسر قادر بود به جای دست خود را زیر مرد دست و افسرده کمربند انتشار دکمه unlatching زن را کمربند صندلی از صندلی خود را.

اما مرد درک کمربند و حاضر به اجازه رفتن, جلوگیری از افسران از بین بردن او را از خودرو.

مرد بود دستور به اجازه رفتن چندین بار و به او خودداری کرد. دو نفر دیگر از افسران پلیس شروع به از بین بردن مرد راننده از صندلی راننده. او به عنوان اینکه او شروع به حرکت اسلحه خود را زده و یکی از افسران در چانه با دست خود. راننده پس از آن حاضر به محل اسلحه خود را پشت سر خود را پس از او داده شده بود دستورات برای انجام این کار.

افسران دستورات به مرد به او محل اسلحه خود را پشت سر خود را, اما او همچنان به مقاومت در برابر و یکی از ماموران با انجام دو زانو حملات به سمت راننده است که قابل قبول استفاده از زور تحت شفق قطبی اداره پلیس سیاست. راننده پس از آن تبدیل به معده خود قرار داده و اسلحه خود را پشت سر خود را. او ادامه داد: به مقاومت به عنوان یک افسر بود و تلاش به جای دستبند روی مرد. او در نهایت به زندان برده شد.

لحظات پس از دیگر افسران شروع به حذف زن از خودرو. او شروع به لگد زدن و شلاق زدن در آغوش او در مورد این خودرو به عنوان افسران اقدام به حذف او.

زن متعاقبا حذف از وسیله نقلیه قرار می گیرد و در معده خود را با آغوش او قرار داده شده پشت سر او قرار می گیرد و به زندان.

زن شد و فریاد “نمی توانم نفس بکشم” به عنوان تماشاگران شروع به فیلم حادثه اتفاق می افتند. این زن تا به حال هرگز هر گونه اعمال فشار به گردن و یا هرگز محدود در هر راه که می تواند به جلوگیری از تنفس او.

پس از آن زن در حضانت او شروع hyperventilating. برای اطمینان از او دریافت مراقبت های پزشکی مناسب افسران درخواست شفق آتش نشانی و آمبولانس و امدادگران برای پاسخ به این صحنه.

یکی از ماموران اقدام به کمک به این زن توسط آموزش خود را به کنترل تنفس او را گفت و او را به تنفس از طریق سوراخهای بینی خود را و از طریق دهان خود را, اما او همچنان به hyperventilate. امدادگران در صحنه وارد شدند و حمل و نقل این زن به یک شفق-منطقه بیمارستان در وضعیت خوب.

چند دقیقه بعد مرد راننده درخواست توجه پزشکی با بیان اینکه دنده او احساس زخمی شدند. یکی دیگر از شفق آتش نشانی و آمبولانس درخواست شده بود به صحنه و منتقل شد به یک شفق-منطقه بیمارستان.

یک شفق قطبی افسر پلیس دچار جراحت به ساعد چپ و سمت چپ پیشانی خود را در حالی که گرفتن مرد راننده را بازداشت. قرمز پارگی به سمت داخلی افسران ساعد چپ و پارگی با کبودی به سمت چپ پیشانی او مشاهده شد در این افسر.

پس از هر دو مظنون شدند و در بازداشت ماموران جستجو زن کوله پشتی جایی که آنها واقع یک کیف کوچک با یک ایلینوی گواهینامه رانندگی, ایلینوی, کارت شناسایی, و ایلینوی FOID کارت به درستی شناسایی زن به عنوان 22 ساله.

مورد بررسی شد با DuPage County خارجه آمریکا که مجاز زیر اتهام جنایت علیه 22-سال-مرد: یک کلاس 4 جنایت تعداد از تشدید مقاومت در برابر.

از اتهامات عنوان شده به روز رسانی به تشدید مقاومت در برابر به دلیل آسیب های پایدار توسط یکی از شفق قطبی افسران پلیس در این حادثه.

مظنون نیز ذکر شده بود با شکست سیگنال زمانی که مورد نیاز است.

زن مسافر بود به اتهام زیر است: یک کلاس اتهام بزه مانع از شناسایی یک کلاس اتهام بزه مقاومت در برابر بازداشت.

چند ساعت بعد مرد بود از بیمارستان مرخص و حمل و نقل به شفق پلیس زندان است. در طول فرآیند رزرو او ادعا کرد که او زخمی شده بود توسط افسران و اظهار داشت: او تا به حال یک کبودی روی ران چپ خود را. تحت شفق قطبی, اداره پلیس, سیاست افسران خواهد شد عکس و سند هر صدمات بالقوه برای رکورد نگه داشتن. APD افسران قادر به دست آوردن دو تصاویر پروفایل مرد قبل از او افسر گفت: او نمی نیاز به هر گونه تصاویر بیشتر.

یک زمان کوتاه بعد افسر رفت به برگزاری سلول و از او خواست اگر او می تواند عکس کبودی روی ران از او اتهام او زخمی شده بود توسط افسران و او خودداری کرد.

مدت کوتاهی پس از انتقال به بیمارستان این زن نیز منتشر شد و حمل و نقل به شفق پلیس زندان است. کارکنان بیمارستان گفت APD که آنها مشاهده نشد صدمات در طول آزمایشات پزشکی.

در طول فرآیند رزرو او همچنین ادعا کرده بود که او مجروح شد و توسط ماموران هنگام دستگیری او. او عکس گرفته شده در طول فرآیند رزرو, اما افسران رعایت نمی کنند هر گونه آسیب.

پس از حادثه رخ داده است این افسر همچنین متوجه شدند که دو شاهد نشد و درگیری فیزیکی بود و گزارش آن را به APD اعزام. هر دو شهود آمد به اداره پلیس برای ارائه بیانیه نوشته شده به افسران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de