خرید در شفق درمانگاه می تواند کمی گران تر اگر شفق شورای شهر تصویب یک 1 درصد دست انداز شهر ماری جوانا مالیات بر فروش. پیشنهاد افزایش انتظار می رود به تصویب در شورای, رای پنج شنبه, 27 فوریه خواهد صندوق سازمان هایی که کمک به سلامت روانی جوانان محروم و باند خشونت اصلاحات و قربانیان خشونت های خانگی.

پیشنهاد برای ماری جوانا افزایش مالیات ناشی از یک تصمیم توسط شفق رای دهندگان به حذف این شهر از نور قرمز دوربین های ترافیک در سال 2018 بود که تولید حدود 2 میلیون دلار در درآمد شهر به ازای هر سال که رفت سمت چند روان سازمان بهداشت و ایمنی. با این پول رفته شورای ماری جوانا کمیته در نظر گرفته شده فروش ماری جوانا به عنوان یک راه برای کمک به بازگرداندن حمایت مالی برای این برنامه.

با توجه به شهر, پیش بینی افزایش مالیات بر ماری جوانا را تولید حدود 1 میلیون در سال در مالیات بر درآمد; افزایش خواهد اضافه کردن کمتر از 50 سنت در به ترین خرید.

“ما در چگونه به جمع آوری پول برای این مهم برنامه ها و احساس کردند که ما می تواند افزایش ماری جوانا نرخ مالیات اضافی از 1 درصد می گوید:” شفق شهردار مایک کافمن که پشتیبانی از propsal. “به این ترتیب ما می توانیم جمع آوری بودجه لازم برای این برنامه ها و در واقع ما هنوز نیمی از یک نقطه تحت دنور وقتی که می آید به مالیات بر ماری جوانا.”

در سال 2014 شفق رای دهندگان تایید شده تا 10 درصد مالیات غیر مستقیم و فروش ویژه مالیات بر ماری جوانا تفریحی. در حال حاضر مالیات بر فروش ماری جوانا نشسته در 4 درصد تا 1 درصد افزایش است که هنوز هم به خوبی در این حد. دنور به تازگی چیزی شبیه بالا بردن محلی ماری جوانا مالیات بر فروش از 3.3 درصد به 5.5 درصد در سال 2018 به کمک صندوق مقرون به صرفه مسکن ابتکار.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

سازمان هایی که دریافت کمک های مالی از پیشنهاد افزایش شفق قطبی هستند شفق سلامت روان مرکز دروازه خشونت خانگی خدمات بالا مایل سلامت رفتاری باند امداد و نجات و پشتیبانی پروژه SungateKids و نوجوانان مرکز ارزیابی.

“بهداشت روانی و خشونت خانگی هستند مسائل مهم در جامعه می گوید:” آنجلا Lawson این Councilwoman فشار را افزایش دهد. “این پول برای حمایت از این برنامه چرا که اگر آنها لازم نیست که بودجه آنها می تواند برود.”

وجود دارد حدود 24 درمانگاه در شفق قطبی. Terrapin مراقبت ایستگاه کلرادو داروخانه های زنجیره ای با دو فروشگاه در شفق معتقد است که کاهش مالیات یک جزء در نگه داشتن بازار سیاه در خلیج, اما طول می کشد یک دست با رویکرد چگونه محلات تصمیم به مالیات بر ماری جوانا.

“وقتی که می آید به حشیش’ تاثیر بر جوامع محلی رای دهندگان سیاست گذاران و ساکنان آن جوامع هستند بهترین وزن در آنچه حق برای جوامع خود. این مهم است که ما در حفظ و مالیات پایین به اندازه کافی به طوری که ما نمی توانمند سازی بازار سیاه” یک Terrapin ارسال بیانیه به Westword می خواند. “اما آنچه که به نظر می رسد و چگونه یک جامعه اعمال می شود که درآمد مکالمه برای جامعه به عنوان یک کل; نه برای شاهدانه صنعت را دیکته کند.”

کافمن می گوید: بودجه جدید است که نگاه خوب برای گلدان صنعت و نمی انتظار خیلی هل دادن به عقب.

“من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به هر گونه مخالفت از جامعه” او پیش بینی کرد. “ما در حال جمع آوری بودجه لازم برای این برنامه ها در حالی که هنوز هم اجازه می دهد ماری جوانا کسب و کار در این شهر به ماندن رقابتی است. این اجازه می دهد تا هر دو ماری جوانا و این مهم برنامه های با هم کار کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im