شفق قطبی را اصلاح 64 کمیته توافق کردند در تاریخ 27 فوریه به حرکت پیشنهاد برای افزایش مالیات بر فروش ماری جوانا از 4 به 5 درصد به یک جلسه مطالعه برنامه ریزی شده برای مارس 23.

درآمد از پیشنهاد افزایش مالیات خواهد صندوق سازمان هایی که کمک به سلامت روانی و جوانان محروم خدمات در این شهر و همچنین کار برای باند خشونت اصلاحات و کمک به قربانیان خشونت خانگی است. این پیشنهاد پس از شفق قطبی رای دهندگان تصمیم در سال 2018 به حذف نور قرمز عکس, دوربین های دیجیتال, یک برنامه بود که تولید 2 میلیون دلار از یک سال و بودجه آن برنامه ها. پیشنهاد فروش ماری جوانا افزایش مالیات پیش بینی شده است برای تولید سالانه 1 میلیون دلار خواهد بود که پوشش برخی از این علل است.

در اصلاحیه 64 جلسه کمیته شفق مقامات و ماری جوانا رهبران صنعت در مورد عوارض ممکن است که افزایش مالیات بر فروش ممکن است در کسب و کار. آرورا Councilwoman مارشا Berzins کمیته صندلی می گوید که داشتن ماری جوانا صنعت تکرار وجود دارد مهم برای یک مولد بحث این پیشنهاد جدید است. “من همیشه دوست دارم به شنیدن از خرده فروشان و آنچه در افکار خود هستند,” او می گوید. “دولت نباید نشستن در اطراف و تحمیل مالیات پس از مالیات مردم آنها مالیات.”

یک زن و شوهر از اعضای کمیته نگران بودند که مالیات بالاتر ممکن است نا امید از مصرف کنندگان که می خواهم توقف خرید از شفق قطبی خرده فروشان و شاید نگاه به بازار سیاه است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“صنعت ماری جوانا مشمول مالیات شده است و بیش از بیش و سوال می آید که چرا مالیات همان کسب و کار پس از چند بار؟” Berzins توضیح می دهد. “در صورتی که این قیمت بیش از حد بالا تبدیل مردم ممکن است شروع به خرید از بازار سیاه است. و این چیزی خطرناک است.”

صاحبان Starbuds و راه حل های سبز که درمانگاه ها در شفق قطبی ابراز نگرانی کرد که افزایش مالیات خواهد صدمه دیده حقوقی فروش.

“آنچه در مورد من به آنها بود, من هرگز به ارمغان آورد و این در همه اگر ما overtaxing. من مقایسه بین شفق و دیگر استان ها مانند Adams, کامرس سیتی و دنور و نشان داد که چگونه شفق قطبی هنوز هم پایین تر مالیات بر فروش” توضیح می دهد که آنجلا Lawson این councilwoman فشار برای افزایش. “من فقط در تلاش برای کشف کردن راه برای سطحی با این برنامه ها که واقعا ضروری است در این جامعه است.”

شهردار مایک کافمن که پشتیبانی از این پیشنهاد می گوید او فکر نمی کند که مالیات افزایش خواهد تغییر شیوه مصرف کنندگان فروشگاه. بازگشت در سال 2014 رای دهندگان تصویب افزایش حد ماری جوانا مالیات غیر مستقیم و فروش ویژه مالیات به 10 درصد و شفق قطبی است که هنوز به خوبی در این محدوده به افزایش مالیات.

“رای دهندگان انتخاب 10 درصد در شرایط از آنچه در این شهر خرید و فروش مالیات بر ماری جوانا, اما این شهر هنوز هم تصمیم به نگه داشتن آن در 4 درصد” او توضیح می دهد. “ما در حال حاضر اجازه از رای دهندگان به افزایش مالیات بنابراین ما لازم نیست برای رفتن به عقب و درخواست برای اجازه دوباره. من فکر می کنم این مهم است که ما حرکت رو به جلو در حال حاضر و سطحی با این برنامه های مورد نیاز و ماری جوانا مالیاتی برنامه یک راه آسان برای انجام این کار است.”

“از یک صنعت نظر ما را تشویق سیاست گذاران و رای دهندگان را به بهترین تصمیم گیری می گوید:” پیتر مارکوس مدیر ارتباطات برای Terrapin مراقبت ایستگاه داروخانه های زنجیره ای با دو مکان در شفق قطبی. “ما نمی خواهیم به در آمده و دیکته چگونه دولت کار می کند.”

در مارس مطالعه جلسه این کمیته را یک نگاهی از نزدیک در چگونه صندوق های پراکنده خواهد بود; مردم می توانند در این جلسه حضور (هر چند بدون نظر عمومی مجاز است در جلسات مطالعه). اگر پیشنهاد حرکت می کند از وجود دارد, آن را به کامل Aurora شورای شهر; عمومی تفسیر اجازه داده می شود در این نشست که در آن اندازه گیری است که برای اولین بار جزئیات و داده های اولیه رای دادن. در خواندن دوم شورای تصمیم می گیرید که آیا برای نهایی کردن پیشنهاد افزایش مالیات که تبدیل شدن به موثر سی روز پس از مورد تایید بودن.

در ضمن هنوز هم وجود دارد جزئیات به کار کردن. “صنعت ماری جوانا است نگاه مانند یک گاو پول نقد,” Berzins می گوید. “این کسب و کار در حال حاضر پرداخت یک مقدار در مالیات است. من در توافقنامه ای که این برنامه نیاز به بودجه و من موافقت برای حرکت این پیشنهاد رو به جلو وجود دارد اما قطعا جاهای دیگر برای کاوش علاوه بر ماری جوانا.”

Coffman قصد دارد در ادامه جلسه با ماری جوانا کسب و کار در شفق به توضیح اهمیت افزایش مالیات و گوش دادن به بازخورد. “هیچ کس می خواهد به مشمول مالیات و من,” او می گوید. “اما آنها هنوز هم قادر به حفظ رقابت خود را حتی با افزایش مالیات با توجه به این که شفق قطبی دارای یک نرخ مالیات پایین تر از سایر حوزه های قضایی است.”

و این شهر قطعا به بودجه نیاز دارد. شفق قطبی سلامت روان مرکز یکی از سازمان هایی که دریافت برخی از ماری جوانا جدید پول مالیات پشتیبانی از “شهر آرورا را با توجه به افزایش مالیات بر ماری جوانا به پشتیبانی جدید و گسترش سلامت رفتاری برنامه های در سراسر شهر می گوید:” مدیر عامل کلی فیلیپس-هنری. “آن را چند, خلاق, راه هایی برای افزایش بودجه به بهترین خدمت به جامعه ما برای جوانان, خدمات, جانبازان, برنامه نویسی, خودکشی-پیشگیری از تلاش های آموزش فنی و حرفه ای و مهم اجرای قانون co-پاسخ و زندان انحراف برنامه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im