تالار ستاره فاش پشت صحنه داستان از Logies

  • سونیا کروگر در بزرگ او (برادر) حرکت
  • آهنگ Delta goodrem در موسیقی و اینکه در مقایسه با تیلور سویفت

آن را در سال 1998 و سالانه تلویزیون هفته Logie جوایز بود آشکار و بدون هر گونه شگفتی است. Daryl سامر بود میزبانی دوباره لیزا McCune خواهد برنده طلا دوباره و او Blue Heelers شرکت ستاره جان چوب خواهد از دست گرفتن یک تروفی دوباره ادامه چه خواهد تبدیل به تقریبا یک دهه از دست دادن خط.

اگر شب به نظر می رسید قابل پیش بینی برای استعداد های محلی فکر می کنم در مورد چگونه ذهن numbingly خسته کننده ممکن است به این مشهور است که می خواهم پرواز در از خارج از کشور. Kenny Rogers حداقل موفق به کمربند از یک لحن اما دوستان بازیگر Matt LeBlanc نشسته بود در نوار احتمالا تعجب که چرا نا خارجی جوایز شب در شرح شغل برای جهانی طنزهای سوپراستار.

لکه بینی LeBlanc به دنبال ویرانی و احاطه شده توسط flunkies تلویزیون بی باک لری Emdur برداشت یک بطری از پشت نوار و تحت فشار قرار دادند از طریق این بازیگر همراهان. “شما نگاه حوصله sh*t, همسر,” او گفت:. “می خواهم یک Sambuca?”

LeBlanc چشم روشن. “جهنم آره. شما ایتالیایی ؟ ” او در پاسخ به سپس ضخامت موهای میزبان این قیمت مناسب است.

“نه” Emdur پاسخ داده است. “آن چه مهم است ؟ او بی درنگ ریخت و جدید خود را به نوشیدن باهم یک شات.

برای بقیه شب جفت whooped آن را ارسال کارکنان در ملبورن تاج برج در جستجوی بیشتر بطری لیکور. در یک نقطه (یا احتمالا بسیاری از) Emdur گفت LeBlanc همسر خود سیلوی او را دوست داشتم. وقتی که او بیدار شد روز بعد سر thumping میزبان در بر داشت شخصا امضا عکس از LeBlanc به سیلوی تحت فشار قرار دادند در زیر درب. به عنوان Emdur می گوید ستارگان “من فکر کردم آن بود واقعا شیرین و به یاد او – از آنجا که من به یاد داشته باشید یک چیز است.”

Kate Ritchie is a two-time Gold Logie winner. (Picture: Damian Bennett for Stellar)
media_cameraKate Ritchie دو بار طلا Logie برنده است. (تصویر: Damian بنت برای ستارگان)
Carrie Bickmore won her Gold Logie in 2015 (Picture: Cameron Grayson for Stellar)
media_cameraکری bickmore است او برنده طلا Logie در سال 2015 (عکس: کامرون گریسون برای ستارگان)

برای بسیاری از “ریاکاری” در Logies طرز سخن گفتن کد برای تمایل به فراموش نکنید. چرا که اگر تلویزیون شب از شب های جشن نشان می دهد کسب و کار, درام, استعداد و به طور فزاینده ای مد پس از آن نیز تنظیم شده است که در آن ستاره های ما می توانید اجازه دهید موهای خود را پس از یک سال کار می کنند. قابل توجه شب Emdur شد carousing با LeBlanc بود همان شب برهنه تریسی Grimshaw و سپس میزبان از امروزسهوا قفل شده است و خودش از اتاق هتل خود را پس از نوشیدن تکیلا عکس با جیمز پاکر.

در عین حال برای 61 سال از طریق مقدار زیادی از اتفاقات ناگوار و جنحه های Logies شده است نشان می دهد که می رود و برخی می گویند – در و در و در. در این سال هر چند آن را نمی خواهد. برای اولین بار از زمان آغاز آن در سال 1959 این رویداد شده است که به عنوان سازگار که ریچارد ویلکینز مو – مراسم است که جان سالم به در شبکه spats, ورزشها میزبان و رهبانیت نتواند – نمی خواهد بروید. بسیار شبیه به زمان مولی Meldrum gatecrashed بازیگر ساموئل جانسون طلا Logie سخنرانی در سال 2017 coronavirus است قطع رسیدگی است.

Samuel Johnson wins the Gold Logie at the 2017 Logies. (Picture: Supplied)
media_cameraساموئل جانسون برنده طلا Logie در سال 2017 Logies. (تصویر: عرضه)

لغو ممکن است به کبد استراحت و فراغت شبکه مبلغینی سالانه خود را آسیب محدودیت درام, اما یکی سمت چپ تعجب: که در آن سرگرم کننده است. بنابراین در شرایطی که بزرگ نشان دادن ستارگان پرداخت ادای احترام به یک صنعت است که نه تنها سرگرم اما حفظ و هرگز بیشتر از در ماه های اخیر وقتی ما قفل شده است را با John Logie Baird را اختراع برای شرکت.

در واقع زمانی که در اواخر پیشگامی گراهام کندی ابداع اصطلاح “Logie” جوایز در سال 1960 به افتخار تلویزیون پایونیر او نمی توانست تصور چگونه یک ویروس سرکش نه تنها مختل صنعت اما سیمان بی انتها آن توانایی به هر دو اطلاع رسانی و منحرف کردن اذهان. موجود در خانه های ما ما clamoured برای اخبار در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است. و هنگامی که ما نیاز به یک فرار از خود ما و زندگی ما با خوشحالی می تواند بازدید رمزی خیابان, تابستان, خلیج, و, راز, راه, حتی اگر سام مک طلوع آفتاب , گزارش آب و هوا که قبلا پخش از مناطق جذاب در زمان ما بیشتر از بالکن 2019 طلا Logie نامزد صاف.

در سراسر مصاحبه با بیش از 20 ستاره های تلویزیون چه می شود روشن است که حتی پس از ABC کمدین تام Gleeson بحث برانگیز طلا Logie پیروزی و گفتار تحریک آمیز در سال گذشته جوایز باقی می ماند یک منبع غرور و افتخار است. قطعا ما پوشش ستاره های کری bickmore است, Kate Ritchie و لیزا McCune سلام شب به عنوان یک جشن هر دو را نشان می دهد و مخاطبان خود را.

Lisa McCune is a four-time Gold Logie winner. (Picture: Cameron Grayson for Stellar)
media_cameraلیزا McCune یک طلا Logie برنده است. (تصویر: کامرون گریسون برای ستارگان)

Bickmore است که موفق به کسب طلا در سال 2015 می گوید ستارگان “تعداد زیادی از مردم می خواهم به کمی حفاری در Logies اما برای من این یک فرصت عالی برای گرفتن با دوستان و همکاران از شبکه های دیگر و به جشن صنعت کار میکنیم.”

دو بار طلا Logie برنده Ritchie concurs. “من کاملا عاشق هر Logies من حضور داشتند و من هرگز بیش از حد سرد می گویند,” او می گوید. “برای من این بود که همیشه در یک شب از یک سال از رفاقت و جشن پس از یک هفته از درد پا و داستان سرایی.”

مدرن Logies تبدیل شده اند قابل توجه برای لحظات احساسی مانند bickmore است را مهیجی Beanies 4 سرطان مغز سخنرانی آنجا که آنها برای زرق و برق epitomised توسط Ritchie را در سال 2006 نشان می دهد توقف سیاه-و-سفید الکس پری لباس شب (مورد علاقه او اتفاقا). اما آنها همیشه بسیار جلا.

Kate Ritchie at the 2013 Logie Awards. (Picture: Supplied)
media_cameraKate Ritchie در سال 2013 Logie جوایز. (تصویر: عرضه)

زن ستاره در حال حاضر صرف ماه تصمیم گیری در یک لباس را می پوشند و در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود آن را متناسب با آنها درست و مناسب است. در سال 1981 سرگرمی جانباز دنیس درایسدیل بود سفر را از این کشور یک بعد از ظهر به انتخاب او. جدید مادر او در حل و فصل یک بلوز قرمز با شلوار در دو رنگ قرمز و یا بنفش; او بیش از حد محروم از خواب به یاد داشته باشید خیلی جز به خواب رفتن در راهرو خارج از پارتی بعد از کنسرت.

درایسدیل تنها از دست رفته یکی Logies شب گذشته 45 سال و هنوز هم با احترام او 1975 طلا Logie برنده به عنوان به یاد ماندنی ترین. او به عنوان جمع آوری جایزه خود را از آمریکا اقدام legend, John Wayne, او به یاد می آورد او مطمئن بود که آیا “گفتن سلام یا چوب ’em up”.

“من 5ft 2 [1.57 m] و او 6ft 3in [1.93 m] بنابراین من در زمان کفش من در مرحله چون کوچکترین من همیشه نگاه در تلویزیون,” او می گوید ستارگان, خنده در حافظه است. “او به من داد یک نوازش آن هیستریک.”

درایسدیل اذعان به اینکه starstruck توسط برخی از بزرگ هالیوود به نام او به اشتراک گذاشته یک آسانسور با دالاس مرد پیشرو, Patrick Duffy و “مات و مبهوت” با آنچه که او به یاد می آورد به عنوان “کدو تنبل” اندازه سر – اما معتقد است که ستاره واقعی نشان می دهد همیشه برت نیوتن. “به من برت باید مدل مرجع مقايسه شده تمام راه را از طریق. او دانش بسیار و می دانستم که خیلی در مورد همه و همه او را دوست داشتم.”

TV presenter Ernie Sigley with Denise Drysdale at the Logie Awards in 1975. (Picture: Supplied)
media_cameraمجری تلویزیون جدیدترین Sigley با دنیس درایسدیل در Logie جوایز در سال 1975. (تصویر: عرضه)

نیوتن که میزبان نشان می دهد 20 بار ممکن است مترادف با Logies اما بعید است او همه چیز را می دانست. آیا او می دانم مثلا که درایسدیل را فویل آلومینیوم در کیف دستی او بنابراین او می تواند قرار دادن تا استیک و آن را به سگ یا که او نیز در زمان خود Vegemite به گسترش در نان رول? او آگاه میزبانی در سال 2006 در کنار Somers, McCune, Georgie پارکر و پنج بار طلا Logie برنده ری مارتین که مدرسه بازی عروسک های کوچک تد و Jemima رفت از دست رفته پس از نشان دادن القاء شد به سالن از شهرت ؟ بزرگ, درام, گرفت, پشت صحنه, تا زمانی که عروسک شدند و در نهایت در بر داشت.

حقیقت این است که در حالی که Logies تمام glitz و زرق و برق برای آنها یک سردرد برای برگزارکنندگان. وجود دارد contrivance از نام های بزرگ نیاز به ترک هتل از طریق ماشین پارک تنها به دوباره وارد کنید در یک کشش اتومبیل کالسکهای و هر سال سر از تبلیغات از هر شبکه در حال همراهی به محل به تایید محل استقرار قصد دارد به جای متخاصم exes و شبکه رقبا. وعده های غذایی قبل از اهدای جوایز آغاز خواهد شد اما بسیاری از معطل مدت طولانی بر روی فرش قرمز آنها شروع به نوشیدن با معده خالی.

بیشتر ستارگان

این می تواند بعدی ما مارگوت رابی?

Deborra-lee Furness: “من نمی خواهم به در نظر گرفته شود به عنوان خانم جکمن’

رسانه های اجتماعی ساخته شده است که مبارزه برای رای شفاف تر اما تاکتیک ها نیست اخیر به عنوان یک توسعه به عنوان بسیاری از فکر می کنم. برای سال مبلغینی را خرید تا کپی از تلویزیون در هفته و اقامت تا در اواخر شب به پر کردن در رای گیری های متعدد اشکال از طرف استعداد خود را.

و مقدار زیادی را از دست دادن با یک دانه نمک است. دکتر, دکتر, ستاره Rodger Corser نامزد دریافت جایزه شده است برای طلا Logie سه بار دهکدهای از دست داد و به Gleeson جانسون و اعطای Denyer. او می گوید ستارگان “من نمی دانم اگر من می توانید به جان جنگل رکورد متوالی زیان اما یک پسر می تواند خواب. هر چند او از بین بردن آن را با برنده در پایان.”

“I don’t know if I can get close to John Woods’s record of consecutive losses,” says <i>Doctor Doctor</i> star Rodger Corser. (Picture: Supplied)
media_camera“من نمی دانم اگر من می توانید به جان جنگل رکورد متوالی ضرر و زیان” می گوید: دکتر, دکتر, ستاره Rodger Corser. (تصویر: عرضه)

خواسته افکار خود را در طلا Logie زیر Gleeson را 2019 برنده دو بار طلا نامزد اندرو دنتون می گوید ستارگان موجز “این است که تمام ارزش های پایدار از یک گوز در طوفان.”

یک سال در Gleeson همچنان افتخار است که او کمک کرد تا الفبای پیروزی یک رکورد تعداد Logies و دارای یک پیام برای هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس برای ایستادن در این مرحله که نشان می دهد به رزومه در سال آینده است. “آیا نمی شود خسته کننده!” او مؤکدا. و برای هر کسی که هنوز هم شعرم را تیز و برنده سخنرانی کمیک خود را با تجربه Logies ناامیدی.

در سال 2008 او به خاطر هیجان در معرفی خود به دنتون مورد علاقه خود را Logies میزبان. “من تا به حال انجام شده است کمدی برای بیش از 10 سال پس از آن تا زمانی که من با معرفی خودم به او گفت:” و چه چیزی شما را انجام دهید؟’ من ویران شد. آنچه از آن ساخته شده همه بیشتر برش بود و نبود او در نظر گرفتن شاش.”

Tom Gleeson onstage during the 2019 Logies. (Picture: Nine)
media_cameraتام Gleeson روی صحنه در طول سال 2019 Logies. (تصویر: نه)

میزبانی است که بدون شک مسموم جام و به وضوح بخشی از منطق در سال های اخیر پشت سر داشتن یک سری از مجریان تیتر نشان می دهد به جای. وندی Harmer مقایسه آن را به آرامی سفت کردن بازوی خود را با یک بلانت با اره برقی هر چند روو McManus که سهام بیشترین تعداد Logie جوایز (10) با McCune می گوید ستارگان او دوست دارم این فرصت را به میزبان خود ارضایی, داشتن مشترک با نقش ادی مک گوایر و اندرو اوکیف در سال 2005.

مانند بسیاری از هر چند خود ارزشمند ترین Logies حافظه است که از bickmore است عاطفی 2015 سخنرانی. McManus مشغول به کار بود در نیویورک در آن زمان و در نیمه راه متوقف در کنار پل بروکلین به تماشای بر روی تلفن خود را. “این یکی از آن ‘به یاد داشته باشید که در آن شما’ لحظات برای من,” او می گوید.

زمانی که bickmore است در زمان این مرحله او می گوید ستارگان “من فقط احساس ضعف و ترس نگاه کردن به تمام کسانی که مردم من را تحسین کرد.” اما او soldiered و پرداخت محبت و احترام به همسر مرحومش گرگ, که مرده بود از سرطان مغز در سال 2010 و ظهور یک عرقچین بر سر او به او التماس مخاطبان در اتاق و در صفحه اصلی به منظور بالا بردن سطح آگاهی و افزایش بودجه برای تحقیقات به این بیماری یک حرکت است که منجر به شکل گیری او خیریه کری Beanies 4 سرطان مغز.

Rove McManus shares the greatest number of Logie Awards (10) with Lisa McCune. (Picture: Supplied)
media_cameraروو McManus سهام بیشترین تعداد Logie جوایز (10) با لیزا McCune. (تصویر: عرضه)

“من هرگز پیش بینی پنج سال است که ما را مطرح کرده اند بیش از 12 میلیون دلار می گوید:” bickmore است که سالانه کمپین بازده در جولای 14. “هر زمان که من می بینم کسی که راه رفتن پایین خیابان پوشیدن یکی از ما beanies قلب من می ترکد. ما تقریبا نمی تواند انجام دهد ما کمپین به دلیل COVID-19 اما ما در بر داشت یک راه برای غلبه بر این چالش است.”

دیگران معرفی Johnson خود کانی که از سرطان درگذشت چند ماه پس از او به دست آورد; Kerri-Anne Kennerley را القایی به سالن از شهرت با شوهر مرحوم او جان در کنار او; و دیلن Alcott سخنرانی فراخوانی برای دید بیشتر برای افراد معلول است.

شب نیز یک جشن رفاقت. به عنوان McCune اشاره او بودند فقط به همان اندازه برای او همکار بازیگران و خدمه. “در شب من برنده طلا ایستاده در خط در کابین رتبه خارج تاج احساس مانند یک سیندرلا لحظه – Logies stashed احزاب اتفاق می افتد در داخل و من از رفتن به خانه به خواب قبل از کار روز بعد که در آن ما را بیشتر درام!”

“I just felt so overwhelmed and intimidated looking at all those people I admired.” (Picture: Supplied)
media_camera“من فقط احساس ضعف و ترس نگاه کردن به تمام کسانی که مردم من را تحسین کرد.” (تصویر: عرضه)

برای شبکه 10 آنجلا اسقف او برجسته بود مهمانی با جنسیت و شهر‘s Big tits, Chris Noth, در حالی که پارکر cringes در فکر او به نام “سریع چوب” به بازیگران همه پرستاران زمانی که درخواست آنها را برای پیوستن به او روی صحنه او به عنوان برنده طلا Logie.

Meldrum را هرگز فراموش نکنید Dannii Minogue آوردن او از مشاهیر جایزه زمانی که او از دست رفته شب پس از افتادن از نردبان در حیاط خلوت خود را اگر چه او در اعتراف به ستارگان “من هنوز در تلاش برای فراموش سخنرانی من با ساموئل جانسون. من آرزو می کنم من می خواهم هرگز انجام داده است. بحث در مورد یک مثال کلاسیک از من کاملا از دست دادن این طرح در برنامه های زنده تلویزیونی. من هنوز انقباض غیر ارادی ماهیچه به فکر کردن در مورد آن است.”

Kennerley می گوید او را نگه می دارد Logie در اتاق نشیمن و آن را به صحبت کردن وقایع که در آن مردم سخن گفتن در چه سنگین است. Harmer باقی می ماند هیجان زده او ملاقات بیانسه و Ronn خزه از جسورانه و زیبا. به عنوان میزبان او نمی باید یک اولویت است. “یک مرد یا زن میزبان. سه آدم میزبان – روو ادی و اندرو. جمعی اسم میزبان – جام میزبان? کسی که در یک خرس کت و شلوار… در پایان, who cares?,” او انگلیسی دوبله.

Carrie Bickmore, Kate Ritchie and Lisa McCune are the cover stars for this Sunday’s Stellar.
media_cameraکری bickmore است, Kate Ritchie و لیزا McCune در حال پوشش ستاره برای این روز یکشنبه ستارگان.

وجود دارد امید جهانی که Logies – پس از تحمل رای گیری رسوایی نیوتن ظاهر خود را cummerbund (او آن را داد به Ritchie که نگه داشته است آن را به عنوان یک یادگاری) و حرکت از ملبورن به Gold Coast – بازگشت در سال 2021. McCune می گوید آن را مانند رفتن به مدرسه رسمی “اما در یک رویا” و Corser موافق هر چند امتیاز از این یکی که در آن معلمان “مست و همچنین”.

حتی برخی از بزرگترین نامها اعتراف به اینکه زبان بسته در هنگام ملاقات بت های خود را. ربکا گیبنی به یاد accosting یک جوان نیکول کیدمن و احساساتی در مورد استعداد او در حالی که امروز میزبان کارل Stefanovic می گوید ستارگان که او “dribbled و ساخته شده یک ظرف غذا از خودم” پس از نشست خانه و دور بی باک ری Meagher. جدید پدر ما را مطمئن می سازد او داده شده تا در همه nighters پس از تبدیل کردن به میزبان صبحانه خود را نشان می دهد در سال 2009. “در حال حاضر که علی لنگدن است در هیئت مدیره او را آماده به دست گرفتن باتوم,” او می گوید. “در حال صحبت کردن با یک بازی خوب; اگر او می تواند بحث بحث امیدوارم او می تواند راه رفتن راه رفتن.”

صبح نشان می دهد میزبان Emdur خواهد بود به همان اندازه محدود زمانی که انتقال رزومه. “این یک فرصت عالی برای گرفتن تا با دوستان قدیمی هر چند بدیهی است که پس از معرفی تلفن های دوربین من داده اند تا Sambuca,” او می گوید. “من هنوز هم احساس می کنم بیمار هر وقت من بوی این مسائل است.”

ادامه مطلب اختصاصی از ستارگان.

در اصل منتشر استرالیا ستارگان آشکار پشت صحنه داستان از Logies