• طبیب نشان می دهد ترسناک از تصادفات که در سمت چپ قربانیان unrecognisable
  • “من به ضرب گلوله کشته شد 14 بار در پنج ثانیه و جان سالم به در برد’

روز ملی تشکر برگزار خواهد شد سال آینده به افتخار روزمره استرالیا قهرمانان که کشیده کشور ما از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

ویژه بزرگداشت برگزار خواهد شد در روز استرالیا 2021 و ادای احترام نه تنها به کارگران ضروری در سلامت عمومی خط مقدم اما فروتن قهرمانان که در معرض خطر خود را سلامت به خدمات جامعه.

از آن خواهد شد اولین بار در تاریخ است که روز استرالیا اشتراک خواهد شد با یکی دیگر از رویداد ملی.

در حالی که coronavirus در استرالیا ادعا کرده 102 زندگی, هزینه صدها هزار شغل و تحمیل اقتصادی ضربه ای است که احساس می شود برای سال های آینده این کشور شده بود در امان ویرانی تجربه در کشورهای دیگر است و به آرامی در حال بهبود است.

“این دستاورد میلیون سهم” نخست وزیر اسکات موریسون گفت: اخبار پارسیان استرالیا می باشد.

Prime Minister Scott Morrison has morning tea with some of our first responders. From left: Matthew Ensor, Rebecca Young, Wendy Beckingham and Dr James Ayres. Picture: Adam Taylor
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون چای صبح با برخی از ما اولین پاسخ دهندگان. از سمت چپ: Matthew Ensor, ربکا جوان, وندی Beckingham و دکتر جیمز Ayres. تصویر: آدم تیلور

“این امر می تواند سخت به معرفی یک استرالیایی که در برخی از راه های بزرگ و یا کوچک که زندگی خود را تحت تاثیر قرار مختل همه گیر.

“آن نامیده می شود در بزرگی از مردم استرالیا و من فکر می کنم این چیزی است که ما واقعا می تواند به من بدهید با تشکر و به جشن ما انعطاف پذیر بود.”

اعلام می آید اخبار پارسیان امروز راه اندازی تشکر از یک میلیون کمپین و دعوت از خوانندگان برای نشان دادن قدردانی خود را به کارگران ضروری است که نگهداری استرالیا رفتن را از طریق همه گیر.

داستانهای شگفت انگیز از مردان و زنان شجاع در خط مقدم هستند و همچنین در یک سری 12 قسمتی – شب دیده بان – راه اندازی در تمام اخبار پارسیان mastheads و آنلاین در امروز.

شدید پروژه می درخشد نور اختصاص داده شده پلیس و آتش نشان و امدادگران و پزشکان و پرستاران که خود قرار داده و در راه آسیب است به ما امن نگه دارید.

بیشتر از شب تماشا کنید:

چگونه تبر-دارای حق اعمال یخ معتاد آورده ترور به خیابان ها

‘چگونه می تواند یک فرد قادر به خیلی بد؟’

اخبار پارسیان استرالیا رئیس اجرایی مایکل میلر گفت: تشکر از یک میلیون مبارزات انتخاباتی خواهد اذعان کرد هر کسی از خط مقدم بهداشت و درمان و اورژانس کارگران از طریق سوپر مارکت کارگران و معلمان و داوطلبان که همه تن به تن در.

“ما در حال شناخت غریبه مصرف در خانواده تحت تاثیر bushfire ما همسایه های اقلام ضروری و شجاع حرفه ای و داوطلبان خطر سلامتی و ایمنی آنها برای کمک به دیگران” او گفت:.

“استرالیایی نشان داده اند که آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما از یک دیگر. این کمپین را تشویق می کند همه ما به مکث و می گویند با تشکر از شما.”

از خشکسالی به ویرانگر bushfires و در حال حاضر یک بیماری همه گیر 2020 خواهد بود یک سال شبیه هیچ دیگر کشش و برگشت به جنگ جهانی دوم آقای موریسون گفت.

او دریافت کرده است و تقریبا 100,000 نامه در چند ماه گذشته از مردم جزئیات خود را در سختی و ابراز قدردانی در سراسر COVID-19 بحران است.

که شامل حامله پرستاران و مراقبت های ویژه متخصصان که همچنان به کار در coalface از ویروس سیدنی دانشجو نگران سرنوشت او در سال 12 مطالعات و یک زن با یک بیماری ترمینال گفت که آقای موریسون او می خواهم برای او دعا.

“شده است وجود دارد از خود گذشتگی و سخاوت در مورد بسیاری از استرالیایی ها فقط در زندگی روزمره خود,” او گفت:.

“پذیرش مشکل پذیرش سختی پذیرش اختلال و فقط stoically گرفتن با آن و اغلب منعکس کننده بر روی کسانی که در وضعیت بدتر از آنها.

“این همان است که جنگ جهانی دوم البته از آن نیست.

“بود که بسیار چالش متفاوت اما خوب است یادآوری است که در یک زمان آزمایش استرالیایی در راه های بسیاری پاسخ داده اند در مد مشابه به زمانی که این اتفاق در گذشته است.”

استرالیا نیز تشویق به معرفی خود و همه گیر قهرمانان و یا افرادی که به سهم برجسته و یا خدمات در طول سال 2020 برای سال آینده را روز استرالیا افتخارات.

آن را خیلی زود به جزئیات دقیقا چه حوادث برگزار خواهد شد به عنوان بخشی از این روز ملی با تشکر از آقای موریسون گفت: “هر چه محدودیت در زمان ما پیدا کردن یک راه بسیار موثر برای انجام این کار”.

این یک رویداد برگزار خواهد شد در رابطه با سالانه استرالیا روز جشن.

به معرفی کسی برای تشکر از یک میلیون کمپین رفتن به thanksamillion.net.au.

در اصل منتشر استرالیا روز 2021 اختصاص داده شده به خط مقدم ضمن تشکر از COVID قهرمانان