استرالیا به پایان می رسد هنگ کنگ استرداد پیمان گسترش ویزا

کانبرا استرالیا — استرالیای خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ و تمدید ویزا برای هنگ کنگ از ساکنان در پاسخ به چین تحمیل سختی امنیت ملی قانون در نیمه خودمختار در قلمرو نخست وزیر روز پنجشنبه گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام طیف وسیعی از ویزا که تمدید خواهد شد از دو به پنج سال و ارائه می دهد از مسیر برای اقامت دائم ویزا. آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از دلار هنگ Kongers انتظار می رود برای به دست آوردن پسوند.

                                                                                                                                                                                                                       

این حرکت پس از چین کنار هنگ کنگ شورای قانونگذاری برای تحمیل جارو قانون امنیت بدون مشاوره عمومی. منتقدان آن را به عنوان یک وخامت بیشتر از آزادی وعده داده شده به این مستعمره سابق بریتانیا.

امنیت ملی قانون ممنوع آنچه در پکن نمایش به عنوان secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی و یا به عنوان مداخله خارجی در هنگ کنگ امور. تحت این قانون در حال حاضر جارو قدرت برای انجام جستجوهای بدون حکم و سفارش دهندگان خدمات اینترنت و سیستم عامل برای حذف پیام تلقی می شود در نقض قانون.

“دولت ما با دولت های دیگر در سراسر جهان شده است بسیار سازگار در بیان نگرانی های ما در مورد اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ” موریسون به خبرنگاران گفت:.

‘œThat امنیت ملی قانون به منزله یک تغییر اساسی از شرایط در احترام به ما استرداد توافق با هنگ کنگ” موریسون گفت.

بریتانیا بیش از حد گسترش حقوق اقامت تا 3 میلیون دلار هنگ Kongers واجد شرایط برای ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه اجازه می دهد آنها را برای کار و زندگی در انگلستان برای مدت پنج سال.

                                                                                                                                                                                                                       

کانادا مشکوک آن معاهده استرداد با هنگ کنگ است و به دنبال گزینه های دیگر از جمله مهاجرت.

در استرالیا به احتمال زیاد هنگ Kongers برای بهره مندی از سیاست های جدید در حال 10,000 در حال حاضر در کشور در, دانش آموز و دیگر ویزای موقت.

اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge گفت که او انتظار می رود تعداد کنگ Hongers که خواهد آمد به استرالیا تحت ترتیبات جدید خواهد بود ‘œin صدها و یا کم هزار نفر است.’�

استرالیا آخرین ارائه ‘œsafe پناهگاه’� ویزا به چینی پس از خونین سرکوب معترضان طرفدار دموکراسی در اطراف پکن میدان تیان آن من در سال 1989. بیش از 27,000 دانش آموزان چینی در استرالیا در آن زمان بودند مجاز به اقامت دائم.

چین هفته گذشته هشدار داد استرالیا در برابر ‘œinterfering در چین در امور داخلی هنگ کنگ است.”

جهانی بار یک چینی حزب کمونیست رابط این هفته هشدار داد که ” œno یکی باید دست کم گرفتن عواقب آن برای اقتصاد استرالیا از وخامت بیشتر روابط دوجانبه.’�

‘œIf دولت استرالیا را انتخاب و به ادامه دخالت چین در امور داخلی آن باید انتظار داشت که “پناهگاه امن’ ارائه خواهد شد در نتیجه یک تاثیر منفی بر اقتصاد استرالیا, ساخت موضوع بسیار جدی تر از بسیاری از مردم را پیش بینی,’� این روزنامه است.

استرالیا در حال مذاکره یک معاهده استرداد با چین اما کنار گذاشتهشدن از آن در سال 2017 وقتی مشخص شد که سنا استرالیا خواهد رای آن را. جداگانه هنگ کنگ پیمان در محل بوده است از سال 1993.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de