برلین — مقامات در اتریش و کرواسی تایید اولین مورد از COVID-19 بیماری سهشنبه و گفت: همه بیماران به تازگی از سفر از منطقه لومباردی در ایتالیا که در آن ویروس را از چین به عنوان یک سرعت در حال رشد خوشه هفته گذشته است.

مقامات در غرب اتریش, ایالت تیرول گفت: یک زن و یک مرد هر دو 24 سال و از Bergarmo در منطقه لومباردی سوار به اتریش در ماشین شخصی در روز جمعه همان روز coronavirus موارد در ایتالیا مشخصی.

                                                                                                                                                                                                                       

زن مریض شد روز شنبه و یک تب یکشنبه گفت: Guenter وایس, ارشد, دکتر, در اینسبروک دانشگاه بیمارستان. زن پسر یک تب و گلو درد یکشنبه.

زن و شوهر در گزارش خود به مقامات اواخر دوشنبه. هر دو در یک وضعیت با ثبات تنها با علائم خفیف اما خواهد شد در انزوا نگه داشته تا آخر هفته گفت: وایس.

“ما باید به کار بر روی این فرض که با توجه به نزدیکی به ایتالیا یکی یا مورد دیگر ممکن است هنوز هم می آیند,” او اضافه شده است.

فرانتس Katzgraber سر از تیرول دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: مقامات در حال حاضر ردیابی ممکن است مخاطبین این بیماران ممکن است تا به حال در اتریش.

هربرت Kickl سابق اتریش وزیر کشور که سر راست حزب آزادی بلافاصله نام برای عبور از مرز به ‘œreduced به حداقل برساند.”

                                                                                                                                                                                                                       

“همه چیز باید انجام شود برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر در اتریش گفت:” Kickl که نیز نامیده می شود به صورت غیر قانونی مهاجران و پناه جویان را در قرنطینه.

کرواسی نیز تایید اولین مورد سهشنبه یک مرد که تا به حال سفر به میلان ایتالیا.

نخست وزیر Andrej Plenkovic گفت: آن را یک ‘œyounger مرد با یک فرم خفیف بیماری” و این که او دارای ” œbeen جدا شده و وضعیت او خوب است.’�

آلمانی صلیب سرخ گفت: افرادی که به تازگی از سفر به مناطق محلی انتقال این ویروس از جمله بخش هایی از شمال ایتالیا را مانع از اهدای خون به مدت چهار هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im