BLOUNTVILLE, Tenn. — همچنان اعتقاد بر این بود که از 15 ماه سن داشت در تنسی پایان 17-روز جستجو در سراسر سه متحده برای گم شدن یک کودک نو پا, مقامات گفت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی شب جمعه تنسی دفتر تحقیقات و سالیوان شهرستان کلانتر دفتر گفت: آنها باور دارند که آنها یافت می شود باقی مانده از ساناز مای Boswell قبل از آن که شب است. کهربا هشدار صادر شد بیش از دو هفته پیش اما مقامات گفته اند که او تا به حال دیده شده است و پس از حداقل دسامبر.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThis است که قطعا این به روز رسانی ما امیدوار به ارائه این شب’� TBI سخنگوی لسلی ارهارت گفت.

همچنان در حال ارسال برای کالبد شکافی و شناسایی مثبت کلانتر جف کسیدی گفت. او گفت: مقامات بازیگری در یک نکته داشت باقی مانده در یک ملک در Blountville که متعلق به یکی از بستگان از ساناز ،

ساناز مادر مگان Boswell, 18 دستگیر شد Feb. 25 بر یک مسئول پر کردن یک گزارش نادرست. مقامات گفتند او نادرست و اظهارات متناقض بود مانع بررسی است.

او در ابتدا گفت: دولت محققان که ساناز بود که با پدر کودک اتان پری با توجه به اسناد دادگاه از او تفهیم اتهام. اما پری مستقر شده است با ارتش ایالات متحده در فورت پووک, لوئیزیانا و اصلا Evelyn ، WJHL-تلویزیون گزارش شده است.

مگان Boswell بعد گفت: آنجلا Boswell گرفت دختر خود را به یک اردوگاه در مندوتا ویرجینیا نه چندان دور از تنسی Sullivan County است. مقامات جستجو چندین اردو در آن منطقه است و هیچ نشانه ای از دختر بچه های ایستگاه تلویزیون گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

آنجلا Boswell خودش دستگیر شد هفته قبل دختر او را به زندان برده شد. او و دوست پسر او ویلیام McCloud دستگیر شدند در کارولینای شمالی در فراری حکم ربطی به ساناز مورد مقامات گفته بود. مقامات به دنبال ساناز جستجو یک برکه در شهرستان که در آن آنها دستگیر شدند.

آنجلا Boswell گفت: یک قاضی در کارولینای شمالی است که او می خواست برای رفتن به صفحه اصلی و حل و فصل وضعیت با نوه اش, اخبار رسانه های گزارش شده در زمان. او پس از بازگشت به Sullivan County jail یک روز قبل از دخترش پیوست او وجود دارد و arraigned در یک سرقت شارژ.

وثیقه برای مگان Boswell باقی مانده در $25,000 پس از یک قاضی رد یک درخواست به آن را پایین تر از او وکیل که ذکر او عدم سابقه محکومیت کیفری. وکیل چشم پوشی از یک جلسه مقدماتی و پرونده فرستاده شد به یک هیئت منصفه با ظهور بعدی او برنامه ریزی شده برای اوایل ممکن است.

محققان با TBI اعتقاد ساناز مادر و مادر بزرگ تا به حال اطلاعاتی در مورد محل نگهداری او. کهربا هشدار صادر شده برای ساناز گفت: او گذشته بود Dec. 26 اما مقامات گفتند آنها مطمئن نبودند از این تاریخ به دلیل از مادر و مادر بزرگ متضاد حساب.

مقامات تاکید کرد که تحقیقات در حال انجام و وجود اطلاعات محدود به ارائه جمعه. هویت صاحب ملک نبود نشان داد و مقامات نمی نشان می دهد که آیا وجود داشته است هر گونه بازداشت یا اتهامات عنوان شده علیه. منطقه دادستان بری Staubus گفت: مقامات خواهد بررسی پرونده پس از تحقیقات کامل شد.

‘œBased بر آنچه امشب اتفاق افتاده است وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود: forensically و فقط از مد افتاده کار تحقیقی,” Staubus گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de