مقامات شناسایی Bartlett دوچرخه سوار کشته در الگین سقوط شوهر هنوز در بیمارستان

یک Bartlett زن و شوهر که در یک دوچرخه سوار هنگامی که یک خودرو سقوط کرد آنها را طی یک تعقیب پلیس در الگین دوست داشتم که از لحاظ جسمی فعال و صرف وقت با هم بستگان گفت.

ساندرا Sampey, 52, درگذشت از آسیب های متعدد با توجه به این تصادف روز سه شنبه در تقاطع ریموند خیابان و پاک کردن درایو در الگین این Kane County, دفتر پزشکی قانونی امروز اعلام کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

شوهرش جان Sampey, 58 بود به شدت مجروح شدند. او با موفقیت تحت عمل جراحی در یک بیمارستان و خانواده خوش بینانه در مورد بهبود خود گفت: او پسر عموی تیم Sampey از شیکاگو است. ساندرا که نام مستعار او “سندی” خود را به حال, خانواده, در, برزیل و مشغول به کار به عنوان یک بین المللی پرواز برای هواپیمایی متحده. زن و شوهر باید دو نوجوان پسر.

“او تا به حال بسیار درخشان شخصیت” تیم Sampey گفت. “او واقعا فقط یک فرد بسیار خوب بود که بسیار محافظ از خانواده و گرامی خانواده اش است.”

“او یک پر جنب و جوش با یک لبخند که دیده می شد در سراسر اتاق گفت:” تیم Sampey همسر جیمی. “او عاشق همسر و پسران او بیش از هر چیز. آنها زندگی خود را.”

ساندرا و تیم بسیار درگیر در جامعه بستگان خود را گفت.

ساندرا Sampey داوطلب در محلی YMCA و تیم Sampey در Bartlett مدیره از پلیس و آتش کمیسیون بستگان گفت. هر دو درگیر بودند فرزندان خود را به ورزش از جمله فوتبال و بیس بال و کشتی است. “او مربی بود و او یک تشویق کننده” تیم Sampey گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

دوچرخه سواری یکی از فعالیت های بسیاری است که جان و Sandi Sampey لذت می برد انجام با هم بستگان خود را گفت. “این یک استرس به عنوان به خوبی به عنوان آن را نگه داشته و آنها را در شکل” او گفت:. “آنها گناه ایستاده وجود دارد و زندگی فقط تغییر است به سرعت.”

پلیس در تعقیب آغاز شده و پس از افسران در پاسخ به دو 911 تماس در مورد hit-and-run در حدود 4 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی تقاطع شرق شیکاگو خیابان و ویلا دادگاه. ماموران اقدام به متوقف کردن خودرو بود که به رهبری جنوبی در ریموند خیابان اما خودرو با سرعت دور.

تصادف با دو دوچرخه سواران اتفاق افتاده است کمتر از دو مایلی جنوب در ریموند خیابان به زودی بعد از پلیس آهسته خود را پیگیری با توجه به پلیس.

راننده فرار کرد و دستگیر شد ماموران پلیس پس از دو ساعت جستجو, پلیس گفت:.

راننده همچنان در بازداشت پلیس بعد از ظهر پنجشنبه Cmdr. جیم بیشلیه گفت. “ما در حال انجام یک تحقیق کامل” از جمله صحبت با شاهدان و بررسی های ویدئویی از جمله تیم ملی, تصویری اتومبیل, او گفت:.

این الگین پلیس و آتش نشانی ادارات و همچنین کارکنان بیمارستان را “فوق العاده شغل” تیم Sampey گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر