مقامات گزارش دوم Coronavirus مرگ در ما

دوم آمریکا مرگ از رمان coronavirus اعلام شد یکشنبه, هر دو در واشنگتن است.

این ویروس همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده آمریکا ایالت نیویورک تایید اولین مورد در روز یکشنبه ، فرماندار اندرو کومو گفت: بیمار یک زن در 30s که قرارداد این بیماری در حالی که سفر در ایران است. او را در بیماری جدی است. رود آیلند گزارش داد که دو مورد اول و فلوریدا اعلام کرد دو presumptive موارد مثبت یکشنبه, باعث, فرماندار ران DeSantis اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی.

وجود دارد حداقل 89 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا تا کنون با توجه به گزارشات منتشر شده از سوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وضعیت سلامت بخش است. در سراسر جهان بیش از 87,000 مردم تشخیص داده شده اند با رمان coronavirus و در نتیجه حداقل 3,037 مرگ و میر.

ترور Bedford محاسباتی زیست شناس در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل توییتی شنبه که یک تجزیه و تحلیل از یک نمونه از یک مورد جدید در شهرستان اسنوهومیش از نزدیک همسان نمونه اول شناخته شده coronavirus مورد در ایالات متحده کسی که سفر کرده بود به تازگی از ووهان چین. او گفت که نشان می دهد این ویروس منتشر شده است کشف نشده در واشنگتن به مدت شش هفته.

تعدادی از موارد در ایتالیا صعود به 1,377 و دلتا و خطوط هوایی آمریکا به طور موقت به حالت تعلیق خدمات از نیویورک سیتی به میلان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>