مقامات: مشکوک اوهایو سریال قاتل به اتهام 1997 Lake County قتل

یک مرد پلیس را به عنوان یک مظنون قاتل زنجیره ای — در حال حاضر پشت میله های زندان در اوهایو در اتهام قتل و تجاوز به عنف — شده است به اتهام قتل درجه اول توسط Lake County مقامات در سال 1997 قتل جولی Konkol.

یک Lake County قاضی یکشنبه تایید حکم بازداشت برای ساموئل ویلیام Legg سوم و تعیین وثیقه در $3 میلیون نفر است.

                                                                                                                                                                                                                       

دریاچه شهرستان کلانتر Sgt. کریستوفر Covelli گفت Legg در حال حاضر 52 است و موضوع دیگر تحقیقات. Legg بود که در آریزونا زندگی می کنند زمانی که مقامات اوهایو دستگیر و او را در ژانویه 2019 و متهم او را با یک سال 1992 قتل و یک سال 1997 تجاوز به یک دختر 17 ساله به دختر.

مقامات روز چهارشنبه گفت که شواهد DNA روابط Legg به Konkol قتل. بدن او پیدا شد پشت رها توقف کامیون در مسیر 41 در راسل. کالبد شکافی نسبت مرگ او به قتل توسط خفگی ناشی از دستی اختناق.

در زمان Konkol را قتل Legg شد یک راننده کامیون در درجه اول کار در غرب و زندگی در اوهایو.

Covelli گفت: Lake County کارآگاهان رفت و به اوهایو به مصاحبه Legg. Covelli گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد آنچه Legg از محققان گفت: به دلیل ادامه بررسی است.

شهرستان لیک ایالت وکیل مایکل Nerheim گفت: اتهامات جدید علیه Legg یک مثال از آنچه اتفاق می افتد زمانی که سازمان های اجرای قانون با هم کار کنند.

                                                                                                                                                                                                                       

“این مورد شده است یک ابر تیره حلق آویز بیش Lake County برای نزدیک به 25 سال” Nerheim گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “اما از طریق گالانت تلاش و سرسختی متعدد سازمان های اجرای قانون و مردم درگیر یک قاتل در نهایت پاسخ خود را برای جرم و جنایت است.”

Legg برگزار شد در مدینه زندان شهرستان در اوهایو. او در نهایت در صورت استرداد به شهرستان لیک در اتهام قتل.

Lake County Sheriff جان Idleburg گفت دفتر او بود و خدا را شکر که قادر به برداشتن اولین گام در ارائه عدالت به جولی Konkol بود که از جنوب ویسکانسین و خانواده اش.

“حتی اگر تحقیقی آگهی در مورد شروع به سرد ما هرگز اجازه خواهد داد که یک قربانی مورد جمع آوری گرد و غبار در قفسه های ما سرد مورد واحد به طور منظم به نظر می رسد در آنها در متصديان ما از عدالت برای قربانیان” Idleburg در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر