BIRMINGHAM, علا. — تقریبا 150,000 خانه و کسب و کار در جنوب شرقی ایالات متحده بدون قدرت بودند اوایل جمعه پس از قدرتمند طوفان زمستانی raked منطقه کشته شدن حداقل چهار نفر و مجروح شدن چندین بیشتر در سراسر منطقه است.

فلوریدا با مته سوراخ کردن فشار از قطع برق با حدود 75,000 با توجه به poweroutages.ما. کارولینا و جورجیا و ویرجینیا نیز گزارش داد قطع و گردباد ساعت و هشدارها در اثر بودند دوشنبه شب از شمال فلوریدا تا از طریق کارولینای شمالی.

                                                                                                                                                                                                                       

خدمات ملی آب و هوا توصیه شده در اوایل روز شنبه که یک طوفان سیستم بود و انتظار می رود برای تقویت در منطقه میانی اقیانوس اطلس آوردن برف و یخ و باران در شمال.

پنجشنبه طوفان تخریب خانه های تلفن همراه در می سی سی پی و آلاباما ناشی از رانش زمین در ایالت تنسی و کنتاکی و آب گرفتگی جوامع که شانه آبراه در سراسر منطقه آپالاچی. باران نگه داشته در حال سقوط بیش از یک مسیر متلاشی درختان و تضعیف قدرت خطوط کشیده است که از لوئیزیانا به ویرجینیا. مدارس لغو کلاس ها در دولت پس از دولت به عنوان بد آب و هوا نورد از طریق.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب به دلیل باران های سنگین و جاری شدن سیل. بیش از 500 نفر در جنوب غربی ویرجینیا آواره شدند جاری شدن سیل و نیاز به نجات از خانه های خود را, او در بیانیه ای گفت.

در ضمن Tennessee Valley Authority هشدار داد که مردم ساکن در نزدیکی رودخانه ها و دریاچه ها باید آماده برای به سرعت در حال تغییر سطح آب. این را دارا است که مدیریت سطح آب پشت 49 سدها برای جلوگیری از جاری شدن سیل عمده اما با بیشتر باران انتظار می رود هفته آینده این سازمان ممکن است مجبور به انتشار آب پایین دست گفت: جیمز اورت مدیر ارشد را دارا رودخانه هوا مرکز در Knoxville, Tennessee.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات در آلاباما کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و تنسی را تایید کرد چهار طوفان های مربوط به مرگ و میر.

یک نفر کشته شد و دیگری مجروح شد به عنوان بادهای تخریب دو خانه های تلفن همراه در نزدیکی شهر آلاباما, آلاباما, طوفان مرکز پیش بینی شده است. قربانی, آنیتا Rembert شد در یکی از خانه های با همسرش, فرزند و دو نوه گفت: کوین مک کینی مدیریت اضطراری مدیر مارنگو شهرستان است. یک مرد مجروح شد اما کودکان بودند شد, او گفت:.

بادهای وجود دارد در سمت چپ جاده پوشیده شده با تخته سه لا از عایق های شکسته درختان و twisted metal. خدمات ملی آب و هوا بود چک کردن سایت برای نشانه ای از یک گردباد.

آب و هوا مربوط به تصادفات و چپ حداقل سه نفر کشته و متعدد مقامات التماس کرد با رانندگان برای جلوگیری از رانندگی که در آن آنها نمی توانستم پیاده رو.

یک راننده فوت در کارولینای جنوبی که سقوط یک درخت بر روی یک SUV در نزدیکی فورت آسیاب گشت بزرگراه استاد سپاهی گری میلر گفت. نام راننده نبود بلافاصله منتشر شد.

                                                                                                                                                                                                                       

در کارولینای شمالی گاستون County, تری راجر فیشر کشته شد پس از وانت خود را hydroplaned در heavy rain, فرو کردن 25 فوت (8 متر) خاکریزی و لغو در یک نهر, North Carolina State Highway Patrol گفت: با توجه به اخبار رسانه ها است.

یک مرد ناشناس کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند روز شنبه هنگامی که یک ماشین hydroplaned در ناکسویل تنسی و آمار یک کامیون پلیس گفت: در انتشار اخبار.

دیگر مرگ و میر هنوز تحت بررسی است و در اواخر روز پنجشنبه و در عین حال به صراحت متصل به طوفان.

در تنسی 36 ساله, معلم, بروک Sampson کشته شد و چهار نفر مجروح شدند که باران خیس درخت سقوط کرد و در یک ون حامل سویرویل شهرستان, کارکنان, مقامات گفت. تصادف هر چند هنوز هم تحت بررسی به نظر می رسد شده اند به آب و هوا مربوط با توجه به اطلاعات اولیه گفت: تنسی گشت بزرگراه سخنگوی سرهنگ بیل میلر.

جاری شدن سیل در ضمن مجبور امدادگران به حالت تعلیق در جستجوی خود را برای یک وسیله نقلیه از دست رفته با یک فرد در داخل آن در شمال آلاباما باک جیب پارک ایالتی. خودرو به سرعت ناپدید شد روز شنبه در آب بیش از حد خطرناک برای غواصان برای جستجو.

‘œAs ماشین شروع به تغییر به دلیل آب ما متوجه آنچه در ظاهر به عنوان یک بازوی رسیدن,’� شاهد کرکلند ها که به نام 911 گفت WHNT-تلویزیون.

___

آسوشیتد پرس کارکنان Rogelio Solis در Pickens, می سی سی پی; Jeffrey کالینز در کلمبیا, کارولینای جنوبی; بابی Caina Calvan در تالاهاسی فلوریدا; جف مارتین و Sudhin Thanawala در آتلانتا; Adrian Sainz در ممفیس تنسی; بکی همجنس باز در لوئیزویل کنتاکی; جان بابا در چارلستون; Kevin McGill در نیواورلئان; و جاناتان درو در رالی کارولینای شمالی, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de