بالدوین هیلز مرد متهم در عظیم خودرو لوکس اجاره کلاهبرداری

لس آنجلس (CBSLA) – یک بالدوین هیلز مرد دستگیر شد چهارشنبه فدرال اتهامات او زد باهم در ده ها تن از قربانیان که در آن او آنها را متقاعد او می تواند پیدا کردن مردم به بیش از اجاره خود را در اتومبیل های لوکس است.

یک آسیب دیده بنتلی است که بخشی از دولت فدرال پرونده جفری هال. (باراک اوباما)

جفری بدنه 40 دستگیر شد by Homeland Security تحقیقات عوامل در شش فقره سیم تقلب باراک اوباما گزارش روز شنبه.

بدنه اداره از ادارات در بلوار غروب آفتاب در هالیوود است.

با توجه به دادستان هال زد چندین شرکت که از طریق آن او هدف افرادی که به دنبال پیدا کردن دیگران به بیش از اجاره در اتومبیل های خود را.

CBS2 خبرنگار تحقیقی دیوید گلدشتاین گزارش شده در بدنه فعالیت های دو برابر بیش از 11 سال گذشته — بار دوم در سال 2019.

در سال 2008 هال دستگیر شد پس از اولین CBS2 این تحقیقات است. او به اعدام محکوم شده در دو فقره سرقت و خدمت 15 ماه در زندان است.

در حال حاضر دادستان ها ادعا می کنند او conned حداقل 115 نفر در سراسر کشور به توزیع بیش از اجاره در Bentleys, فراری, Porsches, Maseratis و سایر وسایل نقلیه از جمله متقاعد کردن آنها که او را پوشش پرداخت اجاره خود را تا زمانی که او در بر داشت دیگر خریداران واجد شرایط.

به جای آن, اما, تان هال اجاره وسایل نقلیه و نگهداری بسیاری از پول خود را برای ساخت به سختی هر گونه پرداخت اجاره و عبور بسیار کمی از پول اجاره در اجاره نامه اصلی دارندگان شکایت می خواند.

او همچنین اغلب نادیده گرفته و درخواست خود را برای بازگشت به وسایل نقلیه آنها را وادار به پرونده سرقت خودرو گزارش با سازمان های اجرای قانون وزارت دادگستری گفت.

بدنه نیز تغییر نام شرکت خود را هنگامی که او به بررسی منفی آنلاین. برخی از نام شرکت خود را شامل عجیب و غریب, اجاره, انتقال, لوکس اجاره انتقال, تغییر, اجاره, Veer اجاره گشتاور انتقال و پناهگاه انتقال.

“مشتریان و محلی و فدرال اجرای قانون بارها و بارها گفته هال کسب و کار خود را جعلی بود هال بود شکایت کرد مودبانه چندین بار برای تقلب و ارائه اطلاعات نادرست عمدی او ده ها تن از دریافت تقاضا نامه از وکلای مدافع او در مصاحبه با رسانه ها در مورد شکست خود را به پرداخت اجاره به عنوان وعده داده شده” با توجه به شکایت.

او برنامه ریزی شده است به arraigned در دادگاه فدرال پنج شنبه. او چهره یک جمله حداکثر 120 سال در زندان اگر به عنوان مجرم شناخته شده بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de