بانک مرکزی ژاپن برگزار اورژانس سیاست جلسه پس از تغذیه قطع

توکیو — بانک مرکزی ژاپن تشکیل یک نشست اضطراری پس از ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به 0.25%.

بانک مرکزی ژاپن رژیم صهیونیستی است. هاروهیکو کورودا به نام جلسه شنبه به جای پنج شنبه و پنج شنبه به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

یک بانک مرکزی ژاپن در بیانیه ای گفت: در این جلسه ‘œto بحث پولی کنترل امور بر اساس اخیر مالی و اقتصادی تحولات است.”

بانک مرکزی ژاپن قطع کلید آن سیاست نرخ به منفی 0.1% چندین سال پیش به عنوان بخشی از یک مدت طولانی تلاش برای استفاده از اعتبار ارزان برای حفظ اقتصاد در حال رشد است.

ژاپن Nikkei 225 که شاخص تنها آسیایی, معیار است نه از دست دادن زمین در اوایل روز شنبه. ظهر آن شد تا 0.3% در حالی که بسیاری دیگر از بازارهای منطقه ای غرق بیش از 2٪. استرالیا S&P/ASX 200 سقوط 7 درصد.

ژاپن در اقتصاد جهان سوم بزرگترین قرارداد در یک 7.1% سالیانه در سه ماهه گذشته است و انتظار می رود به کوچک بیشتر در این سه ماهه با توجه به شوک از شیوع کروناویروس.

اوایل روز دوشنبه بانک مرکزی, بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو و بانک مرکزی سوئیس اعلام کرد یک طرح هماهنگ برای افزایش پول نقد در بازار با استفاده از دلار آمریکا ‘œliquidity تعویض خط ترتیبات” ارائه دلار ایالات متحده در این هفته در هر حوزه قضایی با 84 روز بلوغ در بالای معمول اقدامات است.

جدا از کاهش متحده آمریکا نرخ بهره را نزدیک به صفر فدرال رزرو گفت: آن را خرید 700 میلیارد دلار در اوراق قرضه برای کمک به صاف اختلال در خزانه به بازار میآید.

تعجب مداخله منعکس شده است که فدرال رزرو انداز اقتصاد که در آستانه رکود اقتصادی است و نشانه آن را می دهد برای به حداقل رساندن به خانواده ها و شرکت ها و بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر