نوار-بز دزدان گرفتار در دوربین

هرگز قبل دیده می شود تصاویر از مردان مسلح با یک شمشیر سامورایی و چاقو و پیچ گوشتی و چکش منتشر شده اند پلیس در ادامه به بررسی ارتباط سرقت در Queenstown.

جدی و سازمان یافته جرم و جنایت کارآگاهان با توسل به عمومی برای کمک به شناسایی مظنون که سرقت از شاهزاده ولز هتل اتاق بازی در تاریخ 13 سپتامبر و اکتبر 24 سال گذشته است.

در این حادثه دو مرد با استفاده از یک پیچ گوشتی و چکش به تهدید کارکنان قبل از پریدن از روی نوار مورد 3هستم.

نقدی در نظر گرفته شد از ثبت نام و کارکنان را از پشت بسته بود به سرقت رفته است.

اولین مظنون است به عنوان 170 سانتی متر قد بلند با پوست قهوه ای و متوسط ساخت. او مبدل به یک سیاه bandana و با پوشیدن روپوش دار سیاه و سفید بالا با Beretta کلاه زیر. او همچنین عینک سیاه و سفید Fila پیگیری شلوار نایک کفش و دستکش های سیاه و سفید.

مظنون دوم – که به کارگردانی همدست او در پشت نوار – توضیح داده شده است که حدود 160 سانتیمتر قد بلند با پوست قهوه ای و کلفت ساخت. او پنهان چهره خود را با یک دستمال گلدار.

در دومین حمله دو مرد با استفاده از یک شمشیر سامورایی و یک چاقو به تهدید کارکنان زمانی که آنها یورش برده و همان هتل اتاق بازی فقط قبل از 2.45 هستم.

دوباره یکی از متهمان شروع به پریدن کرد این بار و در زمان های نقدی از ثبت نام.

One of the men wearing the distinctive Louisville Sluggers glove. Picture: SA Police.
media_cameraیکی از مردان با پوشیدن متمایز لویی Sluggers دستکش. عکس: SA پلیس.

او شده است به عنوان 165 سانتیمتر قد بلند با پوست قهوه ای و نازک ساخت. او مبدل به یک سیاه bandana و پوشیدن دو تن خاکستری نور Everlast ابلق بالا, تاریک, آهنگ, شلوار, سیاه و نارنجی پوما کفش و متمایز لویی Sluggers دستکش بیس بال.

مظنون دوم – که دوباره ماند در سمت بار و به جهت همان توضیحات از اولین حمله.

در طول بعد از آن حادثه او مبدل به یک دلقک bandana شد با پوشیدن یک باشلق دار خاکستری بالا, سیاه عرقچین سیاه پیگیری شلوار بژ کفش و متمایز لویی Sluggers دستکش بیس بال.

پلیس معتقدند که این مرد درگیر شد و در اولین سرقت.

مردان فرار با پای پیاده به سوی سنت هر دو بار.

هر کسی با اطلاعات است که ممکن است کمک به پلیس خواست برای تماس Crime Stoppers در 1800 333 000 و یا آنلاین در www.crimestopperssa.com.au

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>