واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr می گوید رئیس جمهور توییتهایی دربارهی وزارت دادگستری را در مورد “آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و او نخواهد بود “bullied” توسط هر کسی که آیا کسی که به کنگره تحریریه یا رئیس جمهور. بر ساخته شده نظرات به ABC News در یک مصاحبه پخش پنج شنبه شب.

Barr در این خبرنامه آمده است که او و وزارت دادگستری تحت موشکافی شدید برای nixing یک محکومیت توصیه توسط دادستان که گفت: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ باید خدمت بین 7 و 9 سال در زندان است. چهار دادستان در مورد استعفا داد. رئیس جمهور تا به حال ابراز نارضایتی شدید خود را با اولیه سنگ محکومیت توصیه که او اعلام کرد “سقط جنین از عدالت است.”

وزارت دادگستری و رییس جمهور باید تاکید رئیس جمهور نیست بحث در مورد صدور حکم توصیه با وزارت دادگستری, اما رئیس جمهور شده است صوتی در مورد که در آن او می ایستد. رئیس جمهور حتی ستایش Barr برای “در اختیار گرفتن یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

روند اخبار

بار ایستاده بود تا انتقاد با هدف او در روز پنج شنبه. با توجه به بخشی از مصاحبه منتشر شده توسط شبکه خبری ABC گفت: رئیس جمهور “هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” اما باید به tweeting در مورد وزارت دادگستری به دلیل اظهارات عمومی و توییتهایی دربارهی افراد در وزارت دادگستری و موارد در حال بررسی “آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

او گفت که او تا به حال ساخته شده است این تصمیم به دنبال یک فندک جمله زمانی که توصیه واصل شد دوشنبه شب. رئیس جمهور توییتی در مورد آن در اوایل صبح روز بعد که Barr گفت: از وضعیت پیچیده.

“من تا به حال یک تصمیم است که من فکر کردم منصفانه و معقول در این مورد خاص و یک بار توییت رخ داده است سوال این است که حالا چه کار کنم ؟ و آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم تصمیم درست است یا آیا شما به جلو و به دلیل این که از اردیبهشت” Barr گفت. “و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییتهایی می شود.”

ABC اخبار رئیس دادگستری خبرنگار Pierre توماس که مصاحبه Barr اشاره کرد که رئیس جمهور ندارد گفته شود چه کاری انجام دهید و ممکن است مانند آنچه بر است گفت:. توماس پرسید: اگر بار آماده است برای کسانی که انشعابات.

“البته” بر پاسخ داد و اضافه کرد که او مسئول مسائل مربوط به او به ارمغان آورد برای تصمیم گیری در وزارت دادگستری و او را به حق تصمیم گیری بدون توجه به آنچه.

“من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره روزنامه تحریریه و یا رئیس جمهور” بر گفت. “من قصد دارم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید … من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

در یک بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام گفت: آقای ترامپ “نبود ناراحت نظرات در همه.”

“رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات و او حق دارد مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه نظرات خود را. رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما از جمله خبر جعلی. رئیس جمهور دارای ایمان کامل و اعتماد به نفس در دادستان کل Barr به انجام کار خود و رعایت قانون” گریشام گفت.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام دفاع Barr, در بیانیه ای.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخاب لایحه بار به دادستان کل انجام داده است و خدمات زیادی به مردم خدمت در وزارت دادگستری و کشور ما به عنوان یک کل” گراهام گفت. “او مرد مناسب در زمان مناسب به اصلاحات بخش و ایستادن برای حکومت قانون است. دادستان کل بر من اعتماد به نفس کامل.”

دموکرات ها خواستار رسیدگی به وزارت دادگستری را از دست داده و سنگ مورد.

Barr مواجه شده است و واکنش از منتقدان همیشه از او اعلام کرد نتیجه گیری از مشاور ویژه سابق رابرت مولر گزارش که بعدا ثابت می شود کمتر از تصویر کامل.

کلر Hymes کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im