محرومیت یک معجزه دنور کارخانه های لبنی را در 5 بعد از ظهر مارس 24

در یکی از بدترین جمله بندی تراژدی مدرن در کلرادو تاریخچه شهردار مایکل Hancock تلقی شده است کارخانه های لبنی به “غیر ضروری” به این معنی که دنور کارخانه های لبنی را به 5 p. m. روز شنبه, مارس 24, همراه با بسیاری از مقوله های دیگر از کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است. منظور بخشی از شهردار در آخرین اعلام در ادامه نبرد علیه coronavirus صادر اواسط بعد از ظهر در 23 مارس و سپس روشن در 5 p. m.

که اجازه می دهد تا روشن شدن دنور فروشگاه ها مشروب و ماری جوانا تفریحی و فروشگاه ها در اصل تلقی غیر ضروری برای ادامه فعالیت مناسب با فاصله. (با تشکر از مارس 22 منظور از فرماندار Jared پلیس هر چند همه rec فروشگاه در دولت تنها می تواند ارائه تحویل و منظقه شاهدانه فروش از امروز.)

پس از رستوران ها مجاز به ماند باز برو و اگر نه در خانه ناهارخوری brewpubs که در عمل هر دو رستوران ها و کارخانه های لبنی به احتمال زیاد خواهد شد مجاز به ادامه فعالیت است. کارخانه های لبنی در خارج از دنور نیز می تواند باز بماند — در حال حاضر — به منظور ارائه آبجو خود را بروید. اما تا کنون, Hancock, نشان می دهد هیچ نشانه ای از تجدید نظر سفارش خود را در مورد دنور ماشین منگنه.

اعلام دو برابر خواهد شد و این مشکلات در کارخانه های لبنی که در حال حاضر حلق آویز در یک موضوع پس از محدود توسط دولت به بایگانی اطلاعات و تحویل. که حداقل به آنها اجازه نگه داشتن چراغ و پرداخت چند کارکنان. در حال حاضر دنور کارخانه های لبنی را مجبور کردند به کل کارکنان و جلوگیری از آبجو دم تا آوریل 10. حداقل.

در ساعت است که باقی می ماند تا زمانی که مهلت دوستداران آبجو شده اند متراکم دنور ماشین منگنه انتخاب کنید تا آخرین لحظه بقا منابع برای هفته پیش رو (جالب است که از آنجا که هدف از این شهردار بود به پایان همایش بزرگ آنها الهام بخش نیست). پس از آن دنور ساکنان خواهد شد به احتمال زیاد سر گذشته محدوده شهر به کارخانه های لبنی در ‘burbs.

در واقع بسیاری از کارخانه های لبنی وجود دارد و چندین دوجین در دنور — در حال حاضر ارسال پیام در رسانه های اجتماعی اعلام تمدید ساعت به طوری که آنها می توانید فروش به عنوان موجودی که ممکن است قبل از بسته شدن. آنها همچنین ضمن تشکر از هواداران به صورت چسبیده با آنها در طول چند روز گذشته و برای سفارش به رفتن آبجو با barrelful.

در آن Facebook صفحه این بعد از ظهر برای مثال TRVE دم نوشته شده این است: “با تشکر از شما برای همه از حمایت باور نکردنی در طی این نامشخص روز. ما احساس چیزی کمتر از لعنتی خوش شانس است زیرا از همه شما. آمده انبار کردن و می دانم که ما منتظر شما خواهد بود و برای اواسط ماه آوریل با پیش بینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im