Barrington منطقه 220 معکوس دوره ها به کلاس های آنلاین تنها

معکوس دوره طرح خود را به اجازه پدر و مادر را انتخاب کنید بین فرد و کلاس های آنلاین Barrington منطقه واحد مدرسه منطقه 220 چهارشنبه اعلام کرد که این امر را تنها از راه دور یادگیری زمانی که مدرسه باز می شود در ماه آینده.

در یک پیام به جامعه مدرسه اعلام تغییر سرپرست برایان هریس گفت: مسئولان به این نتیجه رسیدند که طرح اصلی به استقبال برخی از دانشجویان پشت در پردیس قابل دسترسی نیست.

                                                                                                                                                                                                                       

“این بسیار دشوار تصمیم گیری و در حالی که من می دانم که بسیاری از خانواده ها و کارکنان خوش آمدید, تغییر, من می دانم بسیاری دیگر نمی خواهد” هریس نوشت.

از راه دور آموزش برنامه لازم است برای دیدار با زمان بهداشتی دستورالعمل ها و حفظ همه دانش آموزان و کارکنان سالم او اضافه شده است.

هیئت مدیره مدرسه دارای برنامه ریزی یک جلسه ویژه در 6:30 p. m. روز شنبه, اوت. 4 به بررسی تغییر و بحث آموزش از راه دور راهنمای هریس نوشت.

این جلسه برگزار خواهد شد در کافه تریا از برينگتن مور مدرسه — ایستگاه پردیس. با توجه به دستورالعمل های بهداشتی ظرفیت محدود خواهد شد به 50 نفر در اتاق. ماسک مورد نیاز خواهد بود برای کسانی که شرکت کنند. در این جلسه همچنین پخش خواهد شد در منطقه کانال یوتیوب.

هریس را نشان نمی دهد چه مدت به طور انحصاری آموزش آنلاین را در محل باقی می ماند و یا تحت چه شرایطی دانش آموزان اجازه داده می شود به ازای کلاس های حضوری.

                                                                                                                                                                                                                       

“من مطمئن هستم ما را حفظ عالی آموزش و یادگیری در بررینگتن 220 در حالی که ما با ارائه یک محیط امن و سالم برای دانش آموزان و کارکنان,” او نوشت. “ما ادامه خواهد داد به روز رسانی به جامعه به عنوان تغییر وضعیت.”

منطقه 220 بود در میان اولین سیستم مدرسه در حومه اعلام بازگشایی طرح این ماه است. در آن زمان رهبران مدرسه گفت: آنها بر این باور بودند که می توانستم دانش آموزان و برگشت در محوطه دانشگاه با خیال راحت در حالی که همچنین ارائه یک انتخاب کردن برای پدر و مادر که نمی شد راحت فرستادن فرزندان خود را به عقب.

اما هریس هشدار داد که وضعیت “بسیار سیال” و منطقه خواهد بود آماده به pivot اگر شرایطی موجه آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر