بیس بال راه برگشت: چرا فیل ریگان یکی از MLB منحصر به فرد ترین پرندگان

همیشه پس از اولین روز افتتاحیه در رشته فیل ریگان تخصصی است در دادن آتش سوزی.

در 11 آوریل سال 1961 قبل از بیش از 41,000 ببر در ورزشگاه Detroit Tigers مدیر باب Scheffing آورده در ریگان پنج روز گذشته خود 24rd تولد برای نجات استارت جیم Bunning در ورود دوم. کلیولند بود batted در اطراف زمین باز یافته و باز کردن یک 6-0 منجر شود.

                                                                                                                                                                                                                       

با ناشران و Woodie برگزار شد در ابتدا ریگان به همراه داشت تک به ویک قدرت قبل از قابل توجه بابا فیلیپس برای جلوگیری از خونریزی. او در آنجا ماند بر روی تپه از طریق بالا از پنجم تا تنها یک اجرا در چهارمین سه گانه توسط ویلی کرکلند که به ثمر رساند جیمی Piersall. ببر که پایان دوم با 101 برنده آن سال نصب شده باز گشت اما از دست 9-5.

در طول 13 سال تبادل حرفه ریگان ثابت قادر مامور اتش نشانی پیشرو لیگ ملی دو بار در صرفه جویی با 21 در سال 1966 برای پرچم برنده لس آنجلس داجرز از همین درایسدیل و شنی Koufax و با 25 برای توله در سال 1968.

در سال گذشته نزدیک به شش دهه پس از لیگ برتر اولین ریگان نامیده می شد در یک بار دیگر برای نجات یک وضعیت وخیم. در ماه ژوئن او در آورده بود به عنوان متس نیویورک موقت تبادل مربی. در زمان تبادل کارکنان عصر 4.74 سوم شد-بدترین در NL. از 21 ژوئن تا پایان فصل کارکنان افتخار 3.84 عصر سوم-بهترین ها در لیگ.

در این سال های 83 ساله ریگان آماده است تا یک بار دیگر به من قرض بدهید کمک, آغاز COVID-کوتاه فصل به عنوان مشاور متس’ minor league کوزه.

                                                                                                                                                                                                                       

این یک brave new baseball اما ریگان گفت: در طول یک مصاحبه از پورت سنت لوسی فلوریدا سه روز قبل از روز افتتاحیه که یکی از این DH در لیگ ملی کمک خواهد کرد که متس “از آنجا که ما (Yoenis) Céspedes.” کلمات او اعتبار شد جمعه که Céspedes سپرده بیس بال به کرسی خالی در سمت چپ پیشرو متس به یک 1-0 باز روز پیروزی بر بریوز.

ریگان است که استفاده می شود به تغییر در بیس بال و زندگی است. به عنوان یک مربی او تا به حال برای انطباق با دنیای کامپیوتر تجزیه و تحلیل و تکنولوژی پیشرفته.

ریگان که پست-در حال پخش حرفه ای شامل نانامی به بازی به عنوان تبادل مربی برای Seattle Mariners, Cleveland Indians و توله و همچنین به عنوان یک فصل به عنوان مدیر Baltimore Orioles گفت که زمانی که او برای مربیگری به عنوان تبادل مربی متس’ مزرعه تیم در پورت سنت لوسی در سال 2009 “اولین چیزی که متوجه شدم این بود که همه گزارش ها در کامپیوتر است. من تا به حال هرگز تبدیل به یک رایانه در زندگی من است.”

اما شخصیتی او تنظیم شده و به زودی در بر داشت خود را تغذیه کردن فای محلی Panera نان در ساعت 1 صبح به فایل گزارش خود را.

در حال حاضر او می بیند با استفاده از تکنولوژی و ارزش اين ابزار تحلیلی به عنوان حرکت آهسته دوربین. او گفت که او بخواهد این ابزار در دسترس بوده است در طول روز بازی خود را زمانی که آنها حتی نمی باید فیلم در دسترس است.

ریگان آموخته زود به ایجاد تنظیمات در حالی که یک پسر بچه در حال رشد در یک مزرعه در Wayland, میشیگان, 20 مایل از گرند رپیدز ، در آن روز او خواهد گوش دادن به مورد علاقه خود را ببر در رادیو. قادر به شرکت در بازی های او را گوش به گوینده هری Heilmann و ون پاتریک رله سوء استفاده از بازیکنان مانند جورج Kell, ویرژیل کامیون و مورد علاقه خود را Hal Newhouser. بعد ریگان می پوشند Newhouser تعداد 16 با ببر.

                                                                                                                                                                                                                       

ریگان و برادر خود را چاک خود را بعد از آن یک ببر چشم انداز ندارد لیگ کوچک در Wayland. به جای آنها بازی “بازی بی پایان” با یک توپ لاستیکی در برابر یکدیگر در مزرعه. ریگان گفت:

“ما تا به حال یک آسیاب بادی با پمپ که پمپ آب را به خانه ما. در طرف دیگر که آسیاب بادی, من یک تپه ساخته شده و از آن مواجه انبار. و من رنگ (a) مربع در انبار.”

تاثیر مهمی در ریگان شد والت Gillett, مربی او در Wayland اتحادیه دبیرستان.

“او واقعا یک بیمار مرد و عاشق بیس بال و برای من واقعا ابزاری در توسعه زندگی حرفه ای من,” او گفت:. Gillett سازمان an American Legion تیم که در آن بچه های مدرسه بالا می تواند در طول تابستان است. “ما می خواهیم بازی 60 و 65 بازی. ما بیش از همه دولت است. ما در کالامازو Battle Creek و بازی در تمام تیم های برتر. او سوار یک اتوبوس قدیمی مدرسه و ما را به بازی تمام تابستان طولانی است.”

او همچنین برای گراند رپیدز Sullivans یک کار تیمی است که باعث چنین آینده ببر ستاره به عنوان میکی استنلی, کرک, Gibson, Al Kaline و ویلی هورتون.
ریگان همچنین به نقل از نفوذ سابق ببر پارچ دانشآموز Rowe. در حالی که در دبیرستان ریگان با حضور یک ببر ازمایش در کالامازو کجا رو دیدم ریگان یک “کم سه چهارم سمت راست-دست پارچ” پرتاب.

“او به من گفت” مرد جوان رو fastball اما شما بهتر بازوی خود را تا کمی بالاتر از آنجا که آنها را بزرگ دست چپ hitters جویدن را به شما اگر شما پرتاب اسلحه کمری مانند آن است.'”
امضا شده توسط ببر در سال 1956 و کار راه خود را از طریق minor league سیستم ریگان واقعا توجه به مشاوره قبل از او را به رو در سال 1958 در اوکالا در فلوریدا جایی که ریگان را بیرمنگام تیم بود که آموزش ،

“اولین چیزی که او را دیدم به من پرتاب و او به من گفت: ‘مرد جوان شما رو به بازوی خود را و یا آنها را به سمت چپ-دست hitters در حال رفتن به خوردن شما زنده است.’ او تا به حال دیده نشده من در پنج سال و او به من گفت همین است.” رو به او آموخت کشویی که شد زمین مهم است.

از آن نقطه او “نوع herky-تشنجی نوع پارچ با سه چهارم نوع تقریبا کوتاه-arm, تحویل, اما آن را به من کمک کرد که من لغزان خیلی خوب بود و آن را سریع و تیز.”

ریگان ساخته شده خود را به عمده-لیگ اولین بازی در تاریخ 19 ژوئیه سال 1960 هنگامی که او را رها نمی Mossi در 5-0 دست دادن به واشنگتن سناتور — به زودی به دوقلوها مینه سوتا — در Briggs ورزشگاه.

در آورده با ببر پشت 3-0 در بالای چهارم او به طول انجامید از طریق بالای هشتم تنها لکه دار بودن هومر توسط هارمون digital marketer در ششم.

یکی از نکات برجسته که سال مواجه شد یکی از بت تد ویلیامز. او تجربه دست اول ویلیامز مشهور بشقاب نظم و انضباط در اوت. 6 برابر بوستون.

“من یک sinkerball پارچ و من تن به تن و عمدتا وزنه دور به سمت چپ ممکن است. که راه من رو بچه ها کردن. من به او انداخت شش زمین. همه آنها حق داشتند در آن منطقه است. او هرگز چرخش در یک.” پس از کار به تعداد 3-2 ویلیامز راه می رفت.
ریگان تن به تن برای بچگی تیم از 1960-65. خود را در بهترین فصل سال 1963 بود زمانی که او رفت و 15-9 در 27 شروع می شود با یک 3.86 عصر.

اما روز خود را به عنوان یک استارت شماره شد و یک فصل هیجان انگیز beckoned با یک سری جهانی ظاهر یک سهم در روز های شکوه در زمینه انوری و یک نام مستعار است که درآمد او را به یک اندازه گیری از لیگ جاودانگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de