پس از عملکرد خیره کننده در انحطاط در طول شب سال نو Bassnectar را به دنور به صورت سالانه خود را آزاد جلسات جمع آوری و در 1STBANK مرکز.

“من واقعا می خواهید برای رفتن به پایان مقابل از طیف و رفتن فوق العاده ویژه فوق العاده صمیمی فوق العاده خلاق, فوق العاده, مدرسه,” Lorin اشتون گفت Westword در مورد مراسم تحلیف Freestyle جلسات در کلرادو در سال 2017. “این خنده دار چگونه بسیاری دشوار جنگ شما باید به مبارزه برای رسیدن به انجام این کار است. آنها به شما اجازه بازی در زمین — مانند من خواهید بود بر روی زمین در یک غرفه و نه نگاه — نه چون من پنهان شده است. من می خواهم برای ارائه به مردم با این تجربه ای که من فکر نمی کنم آنها لزوما این روز است که فقط برای غوطه ور در موسیقی و نمی تواند در نشان می دهد فقط در یک رویداد از رقص و غوطه ور شدن است.”

در جمعه, ژوئن 5, اشتون موسیقی غوطه وری را شامل KOAN Sound Commodo صد طبل; در چهار شنبه, ژوئن 6, او با بیمار است.دروازه Seppa و Supertask; و در روز یکشنبه, ژوئن 7, او به بازی با Noisia, Om واحد و نقطه Craw.

نشان می دهد در 7 p. m. در هر شب.

بلیط $68.75 به علاوه هزینه های فروش در ساعت 10 صبح روز جمعه 14 فوریه در ارتفاع بلیط. تعداد محدودی از سه شب می گذرد در دسترس خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su