باتاویا برنامه ریزی برای ارائه کمک های مالی برای مشروب هزینه های مجوز

به امید کمک به کسب و کار مبارزه در طول coronavirus بحران بتیویا مقامات پشتیبانی ارائه کمک های مالی برای پوشش سالانه مشروب محلی هزینه های مجوز.

در یک 10-2 رای کمیته از کل به کارگردانی کارکنان به رول کردن یک برنامه است که صرف نوسازی در سال جاری هزینه های میله, رستوران ها و دیگر دارندگان مجوز است که ارائه یک برنامه است.

                                                                                                                                                                                                                       

این مفهوم می تواند قرار دادن دندانه در حدود 75000 دلار در بودجه شهرستان است اگر همه واجد شرایط کسب و کار شرکت, شهرستان, مدیر لورا نیومن گفت. هزینه های تنظیم شده در 1800 دلار برای رستوران 1500 $برای کافه ها و میخانه و 750 دلار برای فروشگاه که فروش بسته بندی مشروب.

موضوع نمي تواند به شورای شهر جولای 20, نیومن گفت: در درجه اول برای روشن شدن اطلاعات در مورد دولت مشروب تمدید مجوز از تاریخ که تمدید شده است تا دسامبر. 31.

برخی از aldermen ابراز نگرانی بالقوه از دست دادن درآمد به خصوص در طول زمان از عدم اطمینان اقتصادی. اما Alderman دن Chanzit گفت که می تواند هزینه های قابل توجهی هزینه برای یک کسب و کار کوچک خود را در مقایسه با اندازه کوچکتر اثر در این شهر نزدیک به 140 میلیون دلار بودجه است.

“این یک قطره در سطل, اما آن است که یک گام در مسیر درست برای کمک به یک صاحب کسب و کار با خط پایین خود را به نگه داشتن محل باز,” او گفت:. “اگر این کسب و کار را در اطراف نیست در سال آینده به درخواست برای مجوز سپس نقطه چیست؟”

                                                                                                                                                                                                                       

Aldermen نیک Cerone و یوسف Knopp بازیگران مخالف رای و گفت که آنها راحت نیست که از بین بردن منبع درآمد زمانی که شهر هنوز به دریافت هر گونه بودجه فدرال از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

پیش بینی 2 میلیون دلار به احتمال زیاد رفتن به سوی امنیت عمومی و حقوق و دستمزد و هزینه های نیومن گفت که آزاد کردن برخی از پول نقد برای کمک های اقتصادی تلاش.

مشروب اعطای مجوز به همراه مداوم COVID-19 کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه با هدف حمایت از موسسات “در حاشیه” او گفت که در آن چند هزار دلار می تواند تفاوت را برای صاحبان و کارکنان و حتی برخی از شهرستان جریان درآمد مانند فروش و مشروب مالیات است.

تا کنون این شهر دیده نمی شدید شیب نسبت به سال گذشته نیومن افزود: هر چند کمبود توجه به کروناویروس محدودیت هنوز هم می تواند آینده. “ما در حال تلاش به وزن تعادل است که” او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

در حال حاضر Knopp گفت: او معتقد است که وجود دارد “بیش از حد بسیاری از “اگرها” را به تصمیم گیری است که این نوع از تاثیر است.”

اکثریت این شهر بیش از 80 مشروب دارندگان مجوز به طور مستقل متعلق به کسب و کار نیومن گفت. نیاز موسسات به درخواست برای یک مشروب اعطای مجوز به جای waiving هزینه امیدواریم مسئولان شهرستان برای جلوگیری از شرکت های بزرگتر که شده اند به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“اگر آن را به کار گرفته بود که من بیشتر در حمایت از آن” Alderman آلن ولف گفت. “من فکر می کنم این چیزی است که برای کسب و کارهای کوچک است که واقعا مهم است که آنها هر گونه کمک که آنها می توانند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de