خمیر! بازی بیس بال, موسیقی متن فیلم از تابستان است بازگشت – مرتب کردن بر اساس

گیاه وینسنت چشمان خود را می بندد و پشت ریش نیم قرن به بچگی خود را در اتاق خواب North Little Rock, Arkansas. او 9, تلاش برای بیدار ماندن به ترانزیستور رادیو کوک به دور KMOX در سنت لوئیس گوش دادن به کاردینالز بیس بال.

باب گیبسون shutouts لو براک را به سرقت رفته و بازها و جو تره از ضربه ساخته شده برای رویاهای شیرین. آنچه که او شنیده ام در بین رزین های صدا و حتی بهتر.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe خفه زمزمه جمعیت,’� گفت: Vincent دستیار کمیسر کنفرانس جنوب شرقی. ‘œIt بود و با موسیقی متن فیلم از تابستان است.’�

‘œI می توانید شنیدن آن در حال حاضر. شما می توانید یک صدای گاهی اوقات شاید یک بادام زمینی فروشنده یا yell,’� او گفت:. ‘œIt تسکین دهنده آن اطمینان بخش است.’�

احتمالا زبان برای طرفداران در سراسر این روزها وی افزود: ‘œI نمی دانم چه آن را به صدا مانند این سال است.’�

هیچ کس واقعا.

لیگ اصلی بیس بال خود را آغاز نمود ترین, عجیب و غریب, فصل تا کنون پنج شنبه شب 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن به جای سنتی 162-بازی مسابقه دو ماراتون یک اریب برنامه برش و حک شده در اطراف یک بیماری همه گیر کوروناویروس که تهدید به سکوت خفاش و توپ را در تمام طول سال.

مدل های مختلف از NBA و NHL, بیش از حد. به جای نگه داشتن بازیکنان و پرسنل باشگاه مهر و موم شده در یک حباب محیط زیست, تیم بیس بال را به پرواز در سراسر کشور افزایش بیشتر نگرانی های بهداشتی.

                                                                                                                                                                                                                       

هنوز هم که نمی, جلوگیری, جوان, واشنگتن, ستاره ژوئن صوت از تست مثبت برای ویروس. او غایب بود زمانی که جهان سری قهرمان اتباع میزبانی نیویورک یانکیز در این سال با تاخیر باز کن.

با COVID-19 مورد روند بالاتر در هر دولتی با یک تیم MLB جز آریزونا ترین اتصالات فرد انداخت از مراسم توپ برای اولین بار در واشنگتن: Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص.

‘œI استفاده می شود به بازی بیس بال به عنوان یک پسر جوان’� 79 ساله Fauci سی ان ان گفت. ‘œI امید من نمی گزاف گویی آن را بیش از حد.’�

او و راه گسترده نیست که هر کسی heckled او. لحظاتی بعد Yankees مشت زن به Giancarlo استانتون آمار خانه اول اجرای فصل آرام شات کردن واشنگتن آس حداکثر Scherzer.

طرفداران نمی تواند مجاز در اتباع پارک و یا در ورزشگاه طفره زن زمانی که در لس آنجلس برگزار سان فرانسیسکو – و یا در هر زمینه است. در حالی که برخی از تیم ابراز امیدواری اجازه می دهد تماشاگران در برخی از نقطه Miami Marlins مدیر عامل Derek Jeter گفت: جست و خیز که ایده.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنم این امر می تواند غیر مسئولانه حتی فکر می کنم در مورد که در حال حاضر زمانی که شما در نگاه اعداد در جنوب فلوریدا’� یانکی ها بزرگ گفت:. ‘œAt این زمان خاص ما در حال فکر کردن در مورد آوردن طرفداران بازگشت.’�

ترک آنها را به دستگاه های خود را.

این که آیا شما یک دو صفحه فن ردیابی هر چهار درز fastball در آی فون خود را در حالی که فورا به روز رسانی VORP و آمار جنگ خود را, قرص, و یا فقط چک کردن روز بعد boxscore خود را از تیم محلی در روزنامه اشتباه نکنید: این نگاه و صدا و عجیب و غریب از شروع.

‘œGoing به 2020 coronavirus بیس بال’� یانکی ها ستاره پارچ Gerrit کول گفت.

به جای واقعی طرفداران مقوا cutouts از سر خود پر خواهد شد بسیاری از صندلی – فاکس را پر کردن استادیوم مجازی طرفداران خود را برای ملی پخش می شود. بازیکنان باید بماند اجتماعی فاصله در ستاره شرق پراکندگی به غرفه در صورت لزوم. بعضی از ستاره ها مانند سان فرانسیسکو گیر شکن Posey, بازی نمی در همه به دلیل خطرات بهداشتی برای خود و خانواده خود را.

عدالت اجتماعی نیز می آید به وسط الماس. سیاه و سفید زندگی می کند ماده استنسیل ظاهر خواهد شد و در پارچ تپه در سراسر این رشته در طول آخر هفته باز.

به علاوه چند قوانین جدید. فوق العاده نوبت آغاز خواهد شد با یک خودکار دونده در پایه دوم درست مثل سافت بال بازی در پارک مرکزی.

و ساعت قبل از اولین زمین MLB اعلام کرد آن را گسترش حذفی زمینه در سال جاری از 10 تیم به عظیم 16 از 30 باشگاه است.

هنوز به فانتزی leaguers است که تا به حال در زندگی خود را مختل بدون ثابت روزانه و بازی های گاه به گاه بیشتر بینندگان که ممکن است گرفتن یک زمین باز یافته بین خود را اواخر شب تلویزیون, اخبار و ‘œLaw & Order’� تکرار, مسخره بازی بیس بال است که بهتر از صفر بیس بال.

‘œI فقط نمی توانید صبر کنید برای بازی برای شروع — برای داستان های عجیب و غریب این فصل به حرکت رو به جلو از ابتدا تا میانه برای پایان دادن به — به طوری که وجود دارد این است که برخی از صورت ظاهر از زندگی روزمره بازگشت,’� اشاره کرد مورخ Doris Kearns Goodwin نوشت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

‘œAnd سپس من را ترک خواهد کرد به شما و کارشناسان برای کشف کردن چیزهای سخت — ستاره و…. و غیره. — در حالی که من برگرداندن به من هفت ساله خود, فقط خوشحال به دنبال هر بازی!’� او گفت:.

لس آنجلس آس کلیتون Kershaw امیدوار بود به شرکت اما او خراشیده شد از درب بازکن در ورزشگاه طفره زن به دلیل مسائل پشت. و آریزونا دایاموند اعلام کرد ونزوئلا دیده بانی که مشغول به کار در جمهوری دومینیکن مرده بود از COVID-19.

زمانی که هر تیم نوسانات به عمل همه طرف امیدوار بودند برای چیزی شبیه به حالت عادی.

تا آنجا که عمل آن بی انتها ریتم بازی است که جذب بسیاری از. بدون گرفتن بیش از حد جیمز ارل جونز-ish از ‘œField رویاها” � cornfield, بازی و موسیقی متن فیلم است, یک قطعه کلیدی از پارچه.

به همین دلیل است که بیس بال است ارائه ورزشگاه مهندسین صدا با حدود 75 اثر از رسمی خود تصویری بازی — MLB The Show — برای تقویت فضای هر دو در ballpark و برای پخش.

یک کیسه مخلوط تا کنون.

همه خوب با ‘œTake Me Out to the Ball Game’� در هفتم زمین باز یافته کشش خالی در استادیوم یانکی در طول یک نمایشگاه اخیر بازی. اما آشنا خش خش از طرفداران در Oracle پارک در سان فرانسیسکو در آمد بیشتر شبیه به یک دسته از زنبورها وز وز و ترس مرغ دریایی است که اغلب با قرار گرفتن در طبقه بالا.

پاتریک کربین گفت: این صدا کمی واقع بینانه تر در اتباع پارک. مرتب کردن بر اساس.

‘œBut سپس شما نگاه کنید در می ایستد و هیچ کس وجود دارد به طوری که همیشه کمی عجیب و غریب,’� واشنگتن پارچ گفت.

رسانههای برخورد با همان سناریو.

‘œWe نیست به دنبال فریب دادن کسی. ما متوجه هیچ طرفداران وجود دارد,’� ESPN تولید شده را علامت ناخالص گفت.

اما اضافه کردن کمی مصنوعی سر و صدای جمعیت ‘œbelow که گوینده فقط به نظر می رسد آن را به کار می کند و صدای بسیار توخالی هنگامی که ما در حال انجام بازی است.’�

اضافه ستاره سابق-تبدیل-ESPN گوینده الکس رودریگز: ‘œThe غیر طبیعی تبدیل شده است و این طبیعی است.”�

‘œIt یک سال از تنظیم و من فکر می کنم بیس بال می شود به راحتی مواد غذایی که آمریکایی ها و مردم در این کشور می خواهند در حال حاضر’� او گفت:.

باعث می شود حس به 59 ساله وینسنت. زندگی و کار در سراسر بیرمنگام آلاباما او را مشتاق به ریشه برای کاردینالز.

و برای شنیدن یک آرامش اکو.

‘œThat صدا بین 2-0 و 2-1 بشه. در چهارم زمین باز یافته. در یک پنج شنبه شب در ماه ژوئن’� او گفت:. ‘œIt را که صدا از آن تابستان صدا.’�

___

AP بیس بال نویسندگان رونالد بلوم و جینی McCauley و AP نویسندگان ورزشی Howard Fendrich و جو Reedy کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de