Battlefield پزشکی – دستگاه های پزشکی پیشرفت ادامه پیدا Killing Fields

[ad_1]

اگر چنین چیزی وجود دارد به عنوان یک نتیجه مثبت از آن است که پیشرفت پزشکی و دستگاه های پزشکی. در طول تاریخ به ما آموخته اند که بسیار در زمینه جراحی تروما و ارتوپدی و زخم مدیریت به عنوان یک نتیجه از جنگ است.

برخی از نوآوری پدید آمده است که در طول جنگ های داخلی شامل توسعه میدان بیمارستان کشف ارتباط بین درمان فوری و بقاء و ایجاد ارتباط بین بهداشت و پیشگیری از عفونت. جنگ جهانی اول موجب شناخت آسیب های روانی ناشی از جنگ همراه اول بانک خون و استفاده مشترک از خون است ، در طول جنگ جهانی دوم زمینه پزشکان اجرا استفاده گسترده از پنی سیلین در مراقبت از زخم و پیشرفت در دستگاه های ارتوپدی و روش های آماری. و چه کسی می توانست تصور می کردند از هلیکوپتر به عنوان یک دستگاه پزشکی? کره و ویتنام جنگ آورده خدمات آمبولانس هوایی به استفاده از کاهش مرگ و میر ناشی از زخم های جنگ, یک برنامه است که تا به حال تاثیر زیادی در بخشهای اورژانس پزشکی است.

اخیر جنگ در خلیج فارس و افغانستان و عراق به ارمغان آورده اند پیشرفت در ارتوپدی و تروما حمل و نقل و جراحی و زخم مدیریت. شده اند وجود دارد – و در ادامه به پیشرفت های قابل توجهی در پروتز و جراحی و ابزار دقیق. به عنوان نظامی و غیر نظامی پزشکان از قبلی درگیری می گویند “پزشکی و نوآوری های متولد شده در روز و نه در سال است.”

تحولات از زمان درگیری

برای درمان گسترده زخم در خط مقدم نوآورانه تلفن همراه واحد های توسعه یافته اند و کوچکتر و سبک تر از دستگاه های پزشکی از همه نوع برای این تلفن همراه واحدهای تحت مستمر و اصلاح و بهبود. در طول طوفان صحرا I & II برای مثال یکپارچه Medical Systems, Inc. توسعه حمایت از زندگی برای ضربه و حمل و نقل یک سیستم یکپارچه از دستگاه های قابل حمل واحد مراقبت های ویژه. این شامل یک ضفبرلترس یک و بیمار-نظارت بر پايگاههاي فرعي. با سابقه به عنوان راهنمای ما می توانید انتظار برای دیدن این دستگاه های جدید در استفاده غیرنظامی در آینده است.

رمان باند توسعه داده شده است برای جلوگیری از حتی خونریزی شدید تقریبا بلافاصله. یکی سجاف باهم پانسمان ساخته شده از عصاره میگو سلول. آن را توسط یک بازنشسته ارتش ایالات متحده سرهنگ دکتر لایحه Weismann با نظامی تروما استفاده در ذهن. همچنین دستگاه های تسهیل خلاء مهر و موم از زخم های باز شده کامل برای به حداقل رساندن میزان “کار به” بیمار قبل از حمل و نقل. در حالی که تمرکز تا به حال شده است در جلسه نیازهای نظامی آن را آسان برای دیدن چگونه نوآورانه محصولات مراقبت از زخم در نهایت افزایش اورژانس تروما درمان در میان جمعیت غیر نظامی است.

حجم بالایی از صدمات ارتوپدی را تحریک توسعه سریع از دستگاه های مانند دیسک-O-Tech. مخترعان لوئیس پل Motti Beyar و Oren Globerman دیدم یک نیاز برای ارتقا ایمپلنت برای صدمات ناشی از ضربه نیاز به جراحی های کم تهاجمی جراحی ارتوپدی در درگیری های اخیر در اسرائیل است.

با نرخ بقای بالاتر به خصوص پس از بمب گذاری های کنار جاده ای می آید و نیاز بیشتری برای اندام مصنوعی. امروز سربازان انتظار بهتر پروتز از کسانی که در حال حاضر در دسترس است. شده است وجود دارد افزایش فعالیت در توسعه سبک تر و انعطاف پذیر تر پروتز دست و بازوها; و این انتظار می رود به توان نظامی و غیر نظامی بازارهای ظرف چهار سال است.

تروما مراقبت را بهبود می بخشد

صدمات ناشی از ضربه علت مرگ آمریکایی ها با سن کمتر از 45 ساخت گام در دانش و روش در تازه ترین جنگ های ویژه. این caseloads امروز در بیمارستان که در آن توسعه تشخیصی و درمانی روش ها و دستگاه شتاب بیش از شلوغ ترین آمریکایی ضربه واحد است. در این محیط پزشکان به سرعت به دست آوردن تجربه گسترده و می تواند اثر سریع پیشرفت. برای مثال پزشکان در افغانستان و عراق پیشرفته عملی دانش استرنوم intraosseous دستگاه که بیشتر رمان و روش های موثر از مایع دولت برای تروما شرایط.

بسیار کارآمد سیستم های حمل و نقل شده اند بسیار مهم است برای بهبود سربازان مجروح’ بقاء. پیشرفت های تکنولوژیکی اطمینان حاصل شود که مجروح هستند و نه تنها با سرعت بیشتری منتقل می اما همچنین دریافت بهتر نظارت و درمان در طول حمل و نقل. بهبود در حمل و نقل پزشکی را به انجام غیر نظامی جهانی: نیروی هوایی اعمال میدان جنگ حمل و نقل درس در طول تخلیه پس از طوفان کاترینا.

پیشرفت های بیشتر در آینده

جدید دستگاه های پزشکی را ادامه خواهد داد به ظهور از میدان جنگ از زخم پانسمان به بهبود پروتز. ملکی پاسخ اضطراری می توانید انتظار برای دیدن نوآوری مانند لپ تاپ-اندازه تجهیزات تشخیصی خشک و فرآورده های خونی برای دراز مدت ذخیره سازی و بهبود حمل و میزبان جدید دستگاه های پزشکی.

موسسه ملی بهداشت (NIH) و وزارت دفاع سرمایه گذاری قابل توجهی در تحقیق و توسعه به ترجمه میدان جنگ نوآوری به دستگاه های پزشکی و روش های است که نجات جان غیر نظامیان و سربازان در سراسر جهان است.

[ad_2]