ساحل را برانگیخت نگه داشتن فاصله خود (عمدتا)

با خورشید جلال درخشان و جیوه افزایش پنج شنبه ارائه شده بهانه ای مناسب برای سر هر یک از آدلاید پر شور سواحل به جذب اشعه و لذت بردن از هوای تازه.

اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه پس زمینه به زندگی روزمره در استرالیا در حال حاضر اکثر آنها خوشحال به ماندن در خانه.

Adelaide, معروف ترین ساحل, Glenelg, یک ghost town در مقایسه با معمول 30-درجه در روز است.

نشانه های قرار داده شده در داخل و اطراف این ساحل که به عنوان خوانده شده: “اجتماعی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی” را به عنوان یک هشدار برای عموم به نگه داشتن توصیه می شود 1.5 متر دور از یکدیگر.

Coronavirus warnings at Glenelg Beach. Picture: Matt Loxton
media_cameraCoronavirus هشدار در Glenelg ساحل. تصویر: مت Loxton

خوشبختانه, آن را یک هشدار بود که توجه کسانی بودند که در جلسه حضور داشتند. Mosley مربع که در آن بارها و کافه ها معمولا پر به لبه با کاربران آمده بود متوقف شد.

اما فروشگاه ها و گزینه های ناهار خوری که هنوز هم به حال خود درب باز شد و چسبیده به اجتماعی فاصله روش. مکان هایی مانند نارنجی محبوب نقطه نانوایی در Anzac بزرگراه خود را به حال صف در خیابان با مراجعان ماندن و دور از یکدیگر.

این یک داستان مشابه در هنلی ساحل. در حالی که هنوز هم وجود دارد beachgoers و تناسب اندام معتادان در حضور همه آنها نگه داشتن فاصله خود را.

برایتون ساحل بود و کمی شلوغ در بعد از ظهر در اطراف ناهار اما یک بار دیگر اجتماعی فاصله بود و بدیهی است که در بالا از ذهن مردم است.

آدلاید سواحل شد و در تضاد کامل با بعضی از صحنه ها که بازی کردن بین ایالتی با سیدنی محبوب Bondi ساحل تعطیل پس از جمعیت flocked به شن و ماسه در هفته گذشته.

در جمعه St Kilda و دیگر محبوب ملبورن سواحل بودند به تعطیلی تعداد زیادی از مردم به سمت خلیج با وجود تنگ تر coronavirus محدودیت. صدها نفر از مردم دروغ گفتن در کنار ساحل در بعد از ظهر جمعه در برخی از گروه ها از 10-15 با پلیس که به نام در به حرکت بسیاری همراه است.

SA ارشد بهداشت عمومی افسر دانشیار دکتر نیکولا Spurrier گفت: مردم باید حس مشترک در فضاهای باز مانند ،

Glenelg Beach. Picture: Matt Loxton
media_cameraGlenelg ساحل. تصویر: مت Loxton

اخبار بیشتر:

‘من را ویروس بقا به عنوان یک پیام از امید”

نامه از ووهان – چه چینی مستند بود واقعا دوست دارم

“ما بسیار خوش شانس در SA به خاطر ما به سواحل ما پارک های ملی و ما باید فضاهای باز” او گفت:.

“وجود دارد هیچ مشکلی با مردم مصرف ورزش (مانند) راه رفتن سگ خود را تا زمانی که آنها اقامت خود بسیار گروه های کوچک خانوادگی. ما نمی خواهیم برای دیدن اجتماعات بزرگ از مردم است.

“شما باید در حفظ و اجتماعی خود فاصله گرفتهاند.

“من رفته اند برای اجرای این صبح همه من دیدم در پارک ملی من گفت: سلام اما من مطمئن هستم که من گرفته ام یک بستر گسترده و نگهداری 1.5 متر دور.

“این است که تنها چیزی که ما می رویم به انجام است ،

Coronavirus Adelaide: Friday night in the city amid virus crisis

آن جمعه شب در آدلاید فقط چند ساعت پس از ساعت اعلام محدودیت های جدید در مجامع عمومی برای مبارزه با گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im