خرس تلاش برای وصله پینه کردن جرم با وجود اقامت-صفحه اصلی سفارشات

بزرگترین حرکت از خرس های offseason ممکن است بازیکن-مرتبط است.

مت Nagy مهندسی تعمیرات اساسی عمده ای از توهین آمیز کارکنان مربیگری, استخدام هماهنگ کننده لایحه Lazor, quarterbacks مربی جان DeFilippo خط حمله مربی Juan Castillo و تنگ به پایان می رسد مربی Clancy Barones در حالی که تغییر دیو Ragone از quarterbacks مربی به تصویب بازی هماهنگ کننده.

                                                                                                                                                                                                                       

جدید مربیان استخدام شده بودند در ماه ژانویه به طوری که آنها تا به حال فرصتی برای حل و فصل کنید. اما با Halas سالن بسته از ماه مارس با توجه به coronavirus وجود نداشته است شانس زیادی برای همه به هم و آموزش جدید جرم دیگر از زوم تماس.

“Yeah, آنها صحبت کردیم بیش از زوم اما به کسانی که one-on-one ارتباطات شخصی است که شما ساخت که احتمالا بزرگترین نقطه ضعف به همه چیز که رفت و در” Nagy گفت: در این هفته. “بنابراین ما باید برای بهبود یافتن از آن است.

“ما باید مطمئن شوید که زمانی که ما پشت هم ما را تشکیل می دهند برای آن است. ما باید بسیار سازمان یافته است. ما نمی توانیم هر گونه تلف حرکت است. جلسات ما نیاز به ترد. ما نیاز به یک برنامه عمل با آن است.”

DeFilippo ممکن است جذاب ترین استخدام جدید. او صرف سه فصل به عنوان یک حمله هماهنگ کننده — برای جکسون در پاییز گذشته برای مینه سوتا در سال 2018 و کلیولند در سال 2015. در بین او quarterbacks مربی در فیلادلفیا از 2016-17 که به معنی DeFilippo با کار جدید خرس QB Nick Foles در طول Eagles’ Super Bowl-برنده فصل است. او همچنین با Foles سال گذشته در جکسون ویل.

                                                                                                                                                                                                                       

هیچ یک از DeFilippo را نانامی به بازی به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز رفت به خصوص اگر چه او coaxed یک عملکرد مناسب و معقول از پلنگ rookie گاردنر Minshew پس از Foles دچار شکستگی ترقوه در فصل بازکن.

DeFilippo مصاحبه برای خرس سر کار مربیگری در سال 2018 و در حال حاضر او می شود وظیفه با این کار از تلاش برای خارج کردن بهترین در سال چهارم QB میچ Trubisky.

“من فکر می کنم مربی DeFilippo انجام داده است یک کار بزرگ در حال توسعه quarterbacks و کمک به آنها را با همه متفاوت دریل که او نشان داده شده است من این offseason تا کنون” Trubisky گفت. “آن بوده است تاثیرگذار در زوم جلسات, اما من فکر می کنم ما می توانیم آن را به یک سطح کاملا جدید هنگامی که ما در این زمینه بدیهی است با او.

“من فقط هیجان زده به کار با او و در این زمینه دریافت کنید بنابراین ما واقعا می توانید دست در و او می تواند به من فشار در جهات مختلف این سال آینده است. مربی DeFilippo و مربی Lazor ساخته شده اند تاثیر زیادی بر من تا کنون. من فکر می کنم آنها در حال آوردن هیجان جدید و جزئیات به این جرم.”

                                                                                                                                                                                                                       

فصل گذشته خرس جرم رتبه 29 در امتیاز 29 در مجموع متری و برای 30 متری در هر بازی. آنها اخراج توهین آمیز هماهنگ کننده Mark Helfrich که او نیز برگزار شد و این کار در سال 2018 وقتی خرس به پایان رسید 21 در مجموع جرم.

Lazor, 48, شده است, حمله هماهنگ کننده برای سینسیناتی و میامی دو فصل هر و مشغول به کار به عنوان quarterbacks مربی در سینسیناتی, فیلادلفیا, سیاتل, واشنگتن و بوفالو. او را نیز برگزار کالج در ویرجینیا و دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا. Lazor بهترین موفقیت به اتمام 14th در مجموع جرم با دلفین ها در سال 2014. که تیم به پایان رسید 8-8 با رایان Tannehill در QB.

Nagy, Lazor و DeFilippo همه بازی کارفرمایی در FCS سطح — Nagy در دلاور Lazor در کرنل و DeFilippo در جیمز مدیسون.

Trubisky صحبت در مورد داشتن یک offseason هدف گرفتن بهتر در خواندن coverages. او ابزارهای فیزیکی به نظر می رسد خوب است.

“من فکر می کنم فقط رفتن به عقب و تماشای هر ضربه محکم و ناگهانی از دو فصل در این جرم و دیدن اشتباهات و چه پوشش آن واقع بود در مقابل آنچه من از دیدن در این زمینه که در آن مربی Nagy فکر توپ باید رفت و جایی که آن را در واقع رفت” Trubisky گفت.

“او (Nagy) به چالش کشیده است که من به طور کامل آن را پذیرفته و همچنین دانستن جرم واقعا خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de