مینیاپولیس-ملک Beasley گل 24 امتیاز و d’angelo راسل اضافه شده 19 برای مینه سوتا تیمبرولوز در 115-108 پیروزی برابر شیکاگو بولز در شب چهارشنبه.

Naz رید به حال خود, دوم راست, دو-دو مینه سوتا با 16 امتیاز و 11 پرتاب ریباند کمک تیمبرولوز به دومین پیروزی متوالی. این اولین بار آنها به برنده هر دو بازی یک بازگشت به عقب در این فصل پس از روز سه شنبه 139-134 پیروزی در نیواورلئان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt احساس خوب,’� رید گفت. ‘œWe خسته هستید از دست دادن. ساده و ساده است. ما یک تیم هستیم که می تواند برنده. ما بیرون رفتن وجود دارد و قرار دادن آن همه با هم چیزهایی شبیه به این اتفاق می افتد.’�

بازی بدون گلزن برجسته ژاک LaVine, شیکاگو, استقبال Lauri Markkanen اما نمی تواند به دنبال تا روز دوشنبه پیروزی در برابر دالاس. Coby led سفید گاو با 26 امتیاز بازی میآره.

‘œI مهم نیست که آینده را. من اهمیتی نمی دهند چه کسی بوده است که کار بر روی یک ساعت محدودیت,’� مربی جیم Boylen گفت. ‘œI فکر نمی کنم ما به اندازه کافی دشوار است امشب و من آن را دوست ندارم.”

شیکاگو ساخته شده است 13-نقطه سرب در نیمه اول قبل از مینه سوتا را جرم رو در مسیر در نیمه دوم. گرگ آمار پنج از شش 3-اشاره گر پس از حاصل کار دو تیم به یک 72-64 منجر شود.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنیم به تماس پاسخ داده در شرایط بردن انرژی ما و نداشتن یک نوع احساس کردن روند مانند ما تا به حال برای شروع بازی,’� مربی تیم مینه سوتا Ryan ساندرز گفت. ‘œWe به چالش کشیده ما بچه ها در سه ماهه سوم و اعتباری به آنها. آنها تهاجمی است. آنها نقل مکان کرد و بسکتبال. من فکر کردم ما رو از عکس های بزرگ برای شروع نیم و آنها را مجبور به تماس ایست.’�

گرگ’ فصل را به توسعه مستمر آزمایش پس از این تیم داد و ستد برای Beasley, راسل, جوانچو Hernangomez و جیمز جانسون در مهلت مقرر و از دست کارل-آنتونی شهرها به مچ دست چپ آسیب است.

جرم شده است, ساختمان, بلوک, با, مینه سوتا, نمایش چشمک می زند.

گرگ وارد روز به طور متوسط 121.6 امتیاز در هر بازی پس از معاملات سومین مجموع در NBA که در طول عمر. آنها 4-7 که در کشش با برنده در برابر لس آنجلس کلیپرز و میامی است.

‘œWhenever شما انتخاب کنید تا برنده شما احساس بهتری در مورد خودتان,’� ساندرز گفت. ‘œIt را اعتبار سنجی در بسیاری از راه های که شما در حال انجام کار درست. ما نمی خواهیم به چنگ در هر یک برنده اما میامی پیروزی بزرگ بود برای این گروه است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

مینه سوتا از دست داده بود 18 از 19 بازی قبل از ضرب و شتم گرما.

سالم

Markkanen بازگشت گم شده و پس از 15 بازی با یک راست لگن استرس واکنش. او در آخرین بازی Jan. 22 برابر مینه سوتا است. Boylen گفت Markkanen خواهد بود محدود به 18-20 دقیقه است. او به پایان رسید تا با 13 امتیاز در دقیقه 21.

“من احساس بسیار خوب’� Markkanen گفت. ‘œOf دوره بدن خود را در حال اجرا است در خارج وجود دارد در شش هفته آن را طبیعی نیست. نبود بد است. به خصوص در نیمه اول احساس کردم واقعا خوب است.’�

وندل کارتر جونیور بازی سوم خود بازی را از آسیب و تا به حال شش امتیاز و نه ریباند در 25 دقیقه. اتو پورتر که از دست رفته 51 بازی با پای چپ شکستگی بازی دوم خود در بازی برگشت و شد 1-از-8 تیراندازی در 18 ساعت. Boylen گفته بود کارتر و پورتر هنوز در یک دقیقه محدودیت نیز هست.

سفید توسعه

یکی از جنبه های مثبت برای شیکاگو شده است توسعه و سفید و هفتم به طور کلی در انتخاب 2019 پیش نویس است. سفید به ثمر رساند تا در دو چهره در هشت مستقیم بازی است و به طور متوسط 28 امتیاز خود را بیش از گذشته شش.

نکته-INS

گاو: LaVine از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی با تیره و تار سمت چپ چهار سر ران. LaVine که منجر شیکاگو با 25.5 امتیاز در هر بازی بود, بازی های برگزار شده در هر بازی در این فصل قبل از آسیب دیدگی است. ‘” لوقا Kornet از دست رفته ششمین مستقیم بازی با پای چپ شکستگی در حالی که چندلر هاچینسون از دست رفته خود را هفتمین مستقیم بازی AC خوردگی در شانه راست. ‘” گاو یکی از چهار تیم به یک معامله تنها پس از شروع فصل به طور منظم.

تیمبرولوز مینه سوتا بازی کرده بود هشت مجموعه از بازگشت به عقب بازی در این فصل در نهایت قبل از برنده شدن در هر دو به پایان می رسد در این هفته. ‘” برنده نخستین بار پس Jan. 2-5 که گرگ برنده دو بازی در یک ردیف. ‘” رید شد 16th, مینه سوتا, تازه کار به رکورد متعدد و دو-دو برابر است.

بعدی

گاو: بازگشت به خانه برابر ایندیانا در روز جمعه.

تیمبرولوز: میزبان اورلاندو در روز جمعه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de