Beatport پرتاب یک All-Star 24 ساعته آنلاین DJ ماراتن

دنور-بر اساس موسیقی الکترونیک سایت Beatport اعلام کرده در 24 ساعت جهانی DJ مسابقه دو ماراتون.

صف شامل Carl Cox Bonobo نینا Kraviz, GRiZ, RÜFÜS DU سل (DJ set) یک-Trak, Nicole Moudaber, Chris Liebing, Nora En Pure و بسیاری از بازی از خانه های خود و یا استودیو.

“در طول چند هفته گذشته ما شاهد خیلی از بشریت گرد هم می آیند به عنوان یک به نبرد تشدید COVID-19 ویروس در تلاش برای حفاظت از آسیب پذیرترین می گوید:” Beatport مدیر عامل Robb تیم mcdaniels در بیانیه ای اعلام ماراتن. “با بسیاری از ما پناه در خانه ما مایل به ماندن متصل به مردم و موسیقی که پخش چنین نقش مثبت در زندگی ما, Beatport و پرشور DJ جامعه ما با کار روزانه احساس می کنم مجبور به ارائه یک موسیقی منحصر به فرد تجربه به طور مستقیم به خانه های سراسر جهان است.”

جشن شروع و در ساعت 2 بعد از ظهر در جمعه 27 مارس در حرکت یا کشش ناگهانی وجود دارد بینندگان می توانند کمک های مالی به انجمن موسیقی الکترونیک است که با تصویب بودجه به COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق برای سازمان بهداشت جهانی و AFEM اعضای COVID-19 سختی صندوق.

در طول این رویداد Beatport شرکای خواهد شد به دور دنده و merch به طور تصادفی برداشت اهدا کنندگان. و در طول روز و شب, Beatport, شناسایی آهنگ, به طوری که بینندگان می توانید آنها را خرید و حمایت از هنرمندان و برچسب آنها را دوست دارم.

در اینجا ترکیب کامل:

یک-Trak
Agoria
آنا
اکسل Boman
ورزش:حرکت
Bonobo
کارل کاکس
Chris Liebing
Destructo
Duke Dumont
همه چیز را می خورد
GRiZ
La Fleur
ناستیا
Nicole Moudaber
نینا Kraviz
Nora En Pure
RÜFÜS DU سل
Sebastien Leger
Themba
Todd Terry
TOKiMONSTA
UMEK
موم موتیف
Waze & Odyseey و Gorgon City

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de