حوض خشک دم در شفق پیوست گازدار فرای در این ماه با آزاد کردن خط خود را از کنسرو سخت seltzers به نام Mysters. کلرادو-تنها آبجوسازی شناخته شده برای آن زردآلو, ورزش, آل, خواهد شد راه اندازی با نام تجاری با چهار طعم زنجبیل لیمو و آناناس و نارگیل, زردآلو و تمشک ترش — که گرد هم می آیند در دوازده بسته است.

“ما گل سرسبد آبجو, زردآلو, سرزرد, به عنوان الهام بخش برای زردآلو seltzer ساخت آن برای اولین بار زردآلو seltzer در بازار” حوض خشک مالک میشل ردینگ در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که شده است وجود تقاضای قابل توجهی برای گزینه های فاقد گلوتن از آبجوسازی پایه مشتری است. سخت seltzers وزن و در 5 درصد ABV و 110 کالری در هر می تواند با 2 گرم کربوهیدرات.

حوض خشک می پیوندد دیگر کلرادو کارخانه های لبنی مانند اسکار, بلوز, Upslope دم Ska دم دنور Beer Co. و شکاف بزرگ در کنسرو سخت seltzer بازار است.

نگه داشتن خواندن برای دیدن craft-آبجو حوادث به اواخر فوریه.

چهار شنبه, مارس 19
مس کتری دم به ارمغان می آورد پشت آن Firkin شنبه برنامه این ماه با دسته های کوچک از آبجو دم و با طعم گیلاس. امروز گیلاس است Helles ابجو که در ساعت 2 بعد از ظهر

گل رشتی مشترک آبجوسازی + رستوران یکی از خوش شانس چند به دریافت یک چیز قابل روسی رودخانه دم را پلینی سه گانه IPA که آن را ضربه بزنید در 6 p. m. بلیط فروش در 5 p. m. چاه کن همیشه ته چاهه.

Hops & پای شیر خواهد شد خود آن چیز قابل روسی رودخانه پلینی سه گانه IPA در 1 p. m. بدون بلیط لازم; چاه کن همیشه ته چاهه تا زمانی که آن را رفته است.

Beer Calendar: Birthday Beers at Strange, Goldspot and River North

رفیق دم

پنج شنبه, فوریه 20
سقوط سنگ شیر خانه را ضربه بزنید دو IPAs از رفیق دم در 5:30 p. m. و هر ساخته شده از یک “ترکیب” از گره های تولید شده توسط غربی اقیانوس آرام هاپ تولید کنندگان است. این ترکیب ترکیب های مختلف طعم و عطری دیگر گره ای رقم را در یک بسته. اولین آبجو, سامبا, IPA, ساخته شده از Samba, ترکیب, در حالی که دوم, Trident, IPA بود دم با نیزه سه شاخه مخلوط. هر دو برای $10 و بگویید که دوستان داشتن رابطه جنسی, آنچه شما فکر می کنم.

پیوستن به جنگل رئیس دم از 6 تا 8 بعد از ظهر برای هدایت مزه از طریق چند تن از آبجوسازی یک نادر و منحصر به فرد در هر بشکه سن آبجو. “طعم نمونه از شراب, رم, تکیلا, اسکاچ یا ویسکی بشکه و اجازه دهید جوانه های چشایی خود را باز به دنیایی از طعم های جدید” جنگل رئیس می گوید. “در طول این تجربه سر brewer اردن فینک را ارائه بینش در روند و طعم.” بلیط ها $75 در Eventbrite و شامل هشت چهار اونس هرچه مستقیما از بشکه یکی 500 میلی لیتر بطری رویاهای چیزهای ساخته شده و زوج پنیر گزش از Goed Zuur آشپز آنتونی italia. it.

Goed Zuur که معمولا فقط هرچه ترش و اله را ضربه بزنید یک چیز قابل روسی رودخانه دم را پلینی در 3 p. m. بدون بلیط مورد نیاز است.

کودکان موزه دنور برگزار خواهد شد سوم آن سالانه تنها با اغراق و جمع آوری کمک اله برنامه & بشکه از سرگرم کننده از 7 تا 9 بعد از ظهر مهمان می تواند طعم هنر و صنعت آبجو از کارخانه های لبنی محلی میان وعده در نور گزش از بالا, خدمات مواد غذایی و لذت بردن از یک شب از بازگشت به کودکی خود را با بازی در این موزه نمایشگاه — بدون هیچ گونه بچه ها در اطراف. “مهمانان می توانند خود را شور گردنبند و صرف شب باد حباب, راه اندازی, موشک, نقاشی روی VW bug و ایجاد توقف حرکت انیمیشن فیلم” موزه توضیح می دهد. کارخانه های لبنی در حضور و غیاب عبارتند از رفیق دم حماسه دم دستگاه کوچک آبجو واحه دم و عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو. بلیط ها $40 در mychildsmuseum.org و این رویداد به فروش خواهد شد. این همه طول می کشد محل در موزه Marisco دانشگاه 2121 موزه کودکان درایو.

گرم کردن با Upslope دم آخرین لی هیل سری انتشار حجم 23: بشکه سالخورده Barleywine. این 14.2-ABV هیولا در دسترس خواهد بود در پیش نویس و در 19.2-آیا هر اونس در 5 p. m. به عنوان بخشی از یک حزب آزادی در Upslope اصلی لی هیل taproom در بولدر. انگلیسی-سبک Barleywine آبجو بود دم با Chevallier و ماریس سمور مالت شرق کنت گولدینگ رازک و انگلیسی مخمر قبل از پیری در لئوپولد Bros مریلند-سبک ویسکی چاودار بشکه برای بیش از یک سال است. “رایحه وانیل amaretto و پای ادویه لهجه هستند جویدنی, کارامل, انجیر خشک, یاس بنفش و هلو رسیده طعم” آبجوسازی می گوید. مین رویداد را باید مواد غذایی است.

Beer Calendar: Birthday Beers at Strange, Goldspot and River North

Goldspot دم

روز شنبه, مارس 21
عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت تبدیل این ده سال و به مناسبت آن بازگرداندن بسیاری از جمعیت مورد علاقه از سال گذشته است. امروز است که به طرز عجیبی حماسه. “ترکیبی از حماسه دم هیولا امپریالیستی تنومند بزرگ بد باپتیست و عجیب و غریب را ترش میوه, انفجار, گیلاس Kriek نتیجه یک سفر پیچیده از طریق قهوه و شکلات و گیلاس” عجیب و غریب می گوید. “ایجاد شده توسط Kevin Crompton و تیم مایرز برای مراسم تحلیف همکاری متحرک برگشت در سال 2014 این آبجو درخواست شده است و بیش از هر نوع دیگر از تیم خلق در 10 سال گذشته است.”

Goldspot دم را جشن پنجمین سالگرد آن با دو حزب روز که از امروز آغاز می شود با بهره برداری از دو آبجو: ایتالیایی Pilsner و لوتوس خشک-پریدند کرم آل. آبجوسازی نیز انتشار دو آبجو در بطری: قوانین بوربن بشکه سالخورده, گیلاس, شکلات, چاق و چله و دسته ای 250 بوته در هر بشکه سالخورده آلو Saison. یوان Wonton خواهد بود در خانه از 5 تا 8 بعد از ظهر

فین مانور باد کردن مردی Gras آخر هفته با $ طوفان و بالا مایل گروه برنج (بازی امشب و فردا در 8 p. m.). آه و فین نیز به آن ضربه بزنید یک چیز قابل روسی رودخانه پلینی در ساعت 2 بعد از ظهر روز جمعه اول بیا اول خدمت کرده است. فین نیز نابینا خوک STS Pilsner و Pliny the Elder.

4 بینی دم در برومفیلد شیپور خاموشی یک دسر جدید آبجو در ظهر بود که دم در همکاری با اروادا جدید تصویر دم. تبریک صمیمانه امپریالیستی تنومند در 14 درصد ABV بود دم با “باور نکردنی مجموع تمشک و گیلاس حاوی غنی شکلات و وانیل دادن توهم نوشیدن یک لیوان (و یا می تواند) از شیرین صمیمی گیلاس” آبجوسازی می گوید.

چهار شنبه, فوریه 22
از آن شده است و هشت سال از رودخانه شمال آبجوسازی برای اولین بار درهای خود را باز کرد و برای جشن گرفتن این میزبانی جادویی جادویی هشت سال سالگرد احزاب در هر دو از آن taprooms. وجود خواهد داشت چند ویژه آبجو منتشر شده در طول روز مشخص شده توسط هشت ساعت تنومند 11 درصد ABV; “فوق العاده تاریک فوق العاده غنی و خامه تنومند است و بر خلاف هر گونه دیگر تنومند ما قرار داده ایم با هم” آبجوسازی می گوید. آن را نیز در دسترس خواهد بود در چهار بسته از قوطی برای رفتن. علاوه بر این رودخانه شمالی خواهد شد به دور, قدیمی, merch, قدیمی, بطری هاپ-A-Tronic شش بسته و دیگر قرعه کشی جوایز. شروع در ظهر هر full پور شما منظور خواهد شد به شما یک بلیط برای وارد شود طراحی شده است. لرزش سحر و جادو 8 توپ و شما شانس بیشتری برای برنده شدن داره. گشت و گذار به دامنه های کامیون مواد غذایی خواهد شد در بلیک محل خیابان در حالی که کاپیتان Tacos و سوشی کامیون مواد غذایی خواهد شد در خیابان واشنگتن.

تماس با اسلحه دم میزبان پنجمین سالانه مردی Gras Rumpus شروع در ظهر و جهان شامل کوله مردی Gras رژه در 4 p. m. وجود خواهد داشت ویژه tappings یک crawfish جوش در ساعت 2 بعد از ظهر توسط نورد دود کباب زنده گروه برنج و البته کوچک رژه ویژه-مهمان کوچک شناور از دستگاه کوچک آبجو Bierstadt Lagerhaus, در زیر آفتاب رستوران و پیتزا فروشی حق شناس گنوم ساندویچ Shoppe & آبجوسازی Empourium دم شرکت Valhalla کیک FlyteCo دم اوری دم شرکت و بیشتر.

Goldspot دم خود را ادامه می دهد, پنجمین سالگرد جشن با بهره برداری از وین لاگر و Cabernet سالخورده بوربن بشکه سالخورده Dopplebock. آن را نیز انتشار بطری قوانین ویسکی چاودار بشکه سالخورده Dopplebock و دسته ای 250 Pinot نوآر بشکه سالخورده آلو Saison. توبی Po’boys خواهد بود در خانه از 2 تا 8 بعد از ظهر

دنور Beer Co.’s نهم سالانه آبجو بیکن و قهوه متحرک را برمی گرداند به آن پلت خیابان Taproom در آبجو-دوست داشتن شکاف زمان از 8:30 تا 11 صبح “همه که از شما مورد نیاز است تا از خواب بیدار رول کردن به دنور Beer Co. و لذت بردن از برخی از دنور بهترین آبجو بیکن و قهوه. سپس به خانه بروید و نگاهی به چرت زدن” آبجوسازی می گوید. بلیط ها $45 و حق شما را به یک صبحانه burrito قهوه و آنجا بیکن به عنوان شما می توانید متناسب با خود را در حلقه. همچنین شما می خواهد دریافت سوغات دنور Beer Co. فنجان قهوه برای پر کردن با صبحانه-الهام گرفته از brews.

این که زمان از سال دوباره, زمان, برای, یکی از اصلی فرقه آبجو, روسی, رودخانه پلینی سه گانه IPA. آبجو که تنها می آید یک بار در سال و تنها باعث می شود آن را به چند لکه های سراسر کشور شیپور خاموشی در سقوط سنگ شیر ، درب در باز ساعت 11 صبح است که زمانی که در حال سقوط سنگ خواهد شد شروع به فروش بلیط یک بلیط به معنی تضمین شده بریزید. این بهره برداری در 1 بعد از ظهر; سقوط سنگ میزبان اضافی با ضربه زدن بر روی پنج شنبه, فوریه 23.

Tivoli دم را نیز به شیر روسی رودخانه پلینی. به عنوان با دیگر tappings از این آبجو در اطراف شهر بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به احساس امنیت سرطان پستان مرکز پشتیبانی.

Beer Calendar: Birthday Beers at Strange, Goldspot and River North

Westword فایل عکس

دوشنبه, فوریه 23
این که زمان از سال دوباره, زمان, برای, یکی از اصلی فرقه آبجو, روسی, رودخانه پلینی سه گانه IPA. آبجو که تنها می آید یک بار در سال و تنها باعث می شود آن را به یک چند لکه اطراف کشور را ضربه بزنید در سقوط سنگ شیر ، درب در باز ساعت 11 صبح است که زمانی که در حال سقوط سنگ خواهد شد شروع به فروش بلیط یک بلیط به معنی تضمین شده بریزید. این بهره برداری در 1 p. m.

بشکه & بطری های آبجو در طلایی را نیز به شیر روسی رودخانه پلینی. بلیط تحویل داده خواهد شد در ساعت 11 صبح و بهره برداری برگزار خواهد شد در 1 p. m.

سهشنبه, فوریه 24
تاریخ Firestone واکر دم و کج دفع صنعتگر آبجو پروژه در حال سقوط سنگ شیر خانه برای یک شب از ویژه tappings شروع می شود که در 5:30 p. m. و صحبت های جیم کلاهبرداران از Firestone واکر و چاد Yakobsen از کج دفع. برخی از کج دفع آبجو در شیر عبارتند از: سقوط سنگ 20th Anniversary آل یک 7.2 درصد ABV بشکه حاوی ترش سالخورده در بلوط با تمشک و زغال اخته و ماریون انواع توت ها; گل خطمی را تنومند, یک 10.5 ABV امپریالیستی تنومند دم با کاکائو, باد صبا و نارگیل; و فانک کردن 5.7 ABV متد Traditionnelle خود به خودی ترش آل سالخورده در بشکه بلوط. Firestone واکر آبجو شامل: Champs de Fraises, 6 درصد ABV وحشی آل تخمیر با اورگان توت فرنگی; نورد استخوان یک 7.5 درصد ABV وحشی آل تخمیر با آلو سیاه مویز و گیلاس و انگور و رجینالد برت 9.7 درصد ABV قوی وحشی آل سالخورده برای اولین بار در بوربن بشکه و پس از آن فرانسه و آمریکا بشکه بلوط.

Beer Calendar: Birthday Beers at Strange, Goldspot and River North

حماسه دم

روز شنبه, فوریه 28
شما می دانستم که کسی آن را انجام دهید در نهایت و در اینجا آن است. در سرپیچی از روند نسبت به کم کالری و کم کربوهیدرات پایین-ABV, آبجو, حماسه دم منتشر سوپر IPA من “پر کالری” آبجو که در وزن 12 درصد ABV و ویژگی های تصاویر دسر بر روی برچسب. آبجو دم با زردآلو و Grungeist, اشتایر اژدها و Citra رازک. این یکی فوق العاده به اندازه.

عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت تبدیل این ده سال و به مناسبت های آبجوسازی برای بازگرداندن بسیاری از جمعیت مورد علاقه از سال گذشته است. Tapped اولین شب عجیب و غریب باز در 2010 Paint It Black, عسل, قهوه, تنومند خدمت کرده بود در نیترو تا سال 2013 “که آن را از دست بازوی مسابقه کشتی با بمب گیلاس به ویژه تنومند در عجیب و غریب آبجو هیئت مدیره” آبجوسازی توضیح می دهد. “آبجو شیرین شروع می شود اما بلافاصله می رود استخوان خشک با کباب قهوه acridity و بزرگ هاپ تلخی همه در همان زمان. متوسط سالم عسل واقعا خشک این یکی (این خیلی fermentable) اما برگ های آن wildflower عسل یادداشت پشت سر گذاشت.”

چهار شنبه, آوریل 29
این جهش روز! اگر شما در حال انجام کاری خاص در یک روز که تنها می آید در اطراف هر چهار سال یک بار, شما فقط پرداخت نمی به اندازه کافی توجه به تقویم خود را. پلات پارک دم پرداخت می شود توجه به همین دلیل است که آبجوسازی است پرتاب یک جهش های کامل با بهره برداری از جدید انگلستان-سبک IPA دم با نارنگی, وانیل و شیر و شکر. آه و برای شما برنامه ریزان آبجوسازی فروش limited-edition سال کبیسه که شما می توانید به عقب در چهار سال به صورت رایگان برای دوباره پر کردن (با فرض این سیاره است که هنوز هم در اینجا).

وجود خواهد داشت یک روز اضافی از تاریکی این سال و به مناسبت آن Baere دم است بهره برداری از هشت یا بیشتر متفاوت آبجو تیره برای لذت بردن خود را از جمله, اما نه محدود به: عشق کور است زبان انگلیسی, Porter, Baere تنومند (دم با کاکائو پوسته از Cultura صنعت شکلات) بدون خط امپریالیستی تنومند با نارگیل و کاکائو nibs Squarrel هیچ خط زغال اخته شکلات, چاق و چله, توت, دوگانه تیره ترش و Foraged از فراست تیره ترش ساخته شده با foraged مریم گلی و سرو کوهی (دم در همکاری با 121 Brewhouse).

DeSteeg دم جشن هفتمین سالگرد در کوچه (پشت تنیسون خیابان خاموش غرب 44 خیابان) با هفت تازگی شنود گذاشته آبجو ساعتی کوله پشتی فروشگاه موسیقی زنده و یک نان تست به صورت تمام هفت آبجو در زمان های جداگانه در طول روز است.

سوختگی خانواده صنعتگر اله یادداشت امروز تغییر ناگهانی از تقویم با بهره برداری از افکار زمستان امپریال سفید, تنومند. نیز وجود داشته باشد و موسیقی زنده از طلوع آفتاب رانندگی در 7:30 p. m.

Westbound و پایین و آمالگام دم در دوباره آن را باز بشکه پیری, مرکز فرهنگی, مرکز 6381, ساحل, خیابان, واحد, یک, برای یک pop-up بهره برداری از ظهر تا 5 بعد از ظهر خواهد بود وجود دارد هشت آبجو در شیر به همراه همه فن حریف بطری و قوطی برای فروش برای رفتن و یا نوشیدنی در سایت. El Taco Veloz کامیون مواد غذایی را در دست داشته باشد.

ارسال بیری اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im