کوه های راکی دم سمپوزیوم یک روزه صورتی که به ارمغان می آورد با هم برخی از جالب ترین موضوعات و مردم محلی آبجو صحنه بازگشت به کلرادو اسپرینگز در روز شنبه, مارس 21. باز به تخمیر, صنعت, مزایا, homebrewers می شود آبجوسازی صاحبان و آبجو پیشرفته به طور یکسان سمپوزیوم هزینه $99 و شامل نزدیک به ده ساعت از ویژگی های سمینارها حسی کلاس های آموزش, شبکه, صبحانه و ناهار.

موضوعات سمینار در این سال عبارتند از: همه چیز از “چگونه شیر اتاق تغییر می دم چشم انداز” با صاحبان Weldwerks اسب و اژدها دم حماسه دم و قله پیکس دم به “اکسیژن محلول در بسته بندی” با الکسیس مباشر از غاز وحشی کنسرو. وجود دارد همچنین سمینارها در گره مالت و همکاری با کارخانه های لبنی همراه با “اسطوره زدائی پیشرفت های اخیر در هاپ پردازش” با Odd13 سر brewer Nichole Rieman و “توسعه بازار تو رفتگی در دیوار برای, بزرگ, Cellarable آبجو” با صاحبان سوختگی خانواده صنعتگر اله.

حتی وجود دارد یک سمینار در “Lagers و قبل از ممنوعیت دم” تعدیل توسط شما واقعا و از جمله اعضا وپیش Pagosa بهار دم درخت تنهاست دم و تولید نیروی ذخیره دم.

این روز همایش طول می کشد محل در دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز دانشگاه 1420 Austin Bluffs پارک وی. ثبت نام آنلاین در کوه های راکی آبجوسازی وب سایت همایش.

نگه داشتن خواندن برای دیدن craft-آبجو حوادث به اواخر فوریه.

پنج شنبه, مارس 12
چهار شنبه firkins هستند در مس کتری دم که نورد گیلاس موضوع در ماه فوریه است. در 2 بعد از ظهر آبجوسازی را کرک firkin از دو گیلاس بالتیک پورتر با گیلاس.

بالا Seltzer در اروادا خواهد بود ریختن limited-edition روز ولنتاین شکلات-توت فرنگی سخت seltzer که از آن خواهد شد فروش در یک 22-بطری اونس, امروز از طریق, مارس 16.

چهار شنبه, مه 13
نسبت Beerworks جشن پنجمین سالگرد آن در این آخر هفته با طیف گسترده ای از موسیقی آبجو و آبجو اما ضربات چیزهایی که امروز با کنسرو انتشار پادشاه هویج گل, هویج و elderflower saison که دارای یک زیر بزرگ. اگر چه نسبت نمی کند به طور منظم می توانید آن آبجو (با این حال) در آن قرض کنسرو دستگاه از Codi تولید برای این اجرا محدود دوازده اونس شش بسته. “برای اولین بار معرفی شده در جشن EatDenver را تا سال 2017 برداشت هفته در GrowHaus پادشاه هویج گل انفجار چهارم در یک روشن رسیده طالبی نارنجی رنگ در حالی که برگزاری نمایشگاه ظریف میوه-جلو مرکبات یادداشت ها و تفاوت های ظریف از گلابی, عسل گشنیز و وانیل در آورده با elderflower,” آبجوسازی می گوید. درجه باز می شود در ظهر و وجود محدودیت در آبجو.

عجیب و غریب کرافت به شما می شود در خلق و خوی برای روز ولنتاین کمی زود با یک شکلات و آبجو جفت شدن با کلرادو کاکائو غلاف. آمده در هر زمان بین 4:30 بعد از ظهر و 7:30 p. m. برای نمونه سه قارچ و چهار آبجو tasters برای $12. آنها عبارتند از: Blood Orange Caramel انجیر زوج با زشت ژاکت خاکستری ارل اسطوخودوس لذت زوج با خرید اینترنتی Pale Ale و تمشک رز با ما ویژه بلژیک شکلات, تمشک, عشق تنومند.

دنور Beer Co. را ضربه بزنید تا شکلات سفید Graham Cracker بلاندی در هر دو از مکان های خود را در دنور و اروادا و شلنگ شکلات-و-آبجو جفت شدن با شکلات آزمایشگاه. این ورزش آل بود دم با شکلات سفید و کراکر گراهام “را به یک تعادل ظریف از طعم” آبجوسازی می گوید. کمی شیرین و آسان نوشیدن با یک صاف, چربی و شیرینی-مانند سعادت. نیز وجود خواهد داشت تعداد محدودی از Crowlers.

TRVE دم انتشار یک نام تجاری جدید آبجو در کنسرو چهار بسته. بیداری قلمرو یک مخلوط-فرهنگ طلایی ترش آل “با تقریبا در هر مرکبات ما می تواند پیدا کردن پرتاب در آن; لیمو و گریپ فروت” آبجوسازی می گوید. “اسید بالا با تن از مرکبات. موجود در taproom و در سراسر کلرادو است.”

والتر’s303 بالای شهر Pizzeria & Publik خانه را ضربه بزنید سمت چپ دم جدیدترین آبجو, کره بادام زمینی, شیر, چاق و چله, در 6 p. m. و در خدمت بستنی شناور با وانیل یا شکلات یخ کرم.

روز شنبه, مارس 14
تماس با اسلحه دم شیپور خاموشی “اندک sixtel از چه هدفی می تواند از شراب?, یک شراب قرمز puncheon-سن شراب ترکیبی دم با 50 درصد Sangiovese انگور. این یک اوج دزدکی حرکت کردن برای زمانی که آبجو به طور رسمی منتشر شده در پایان ماه مارس. سالخورده به مدت ده ماه در شراب قرمز puncheons آن است که “پیچیده ترش آل درخشان با درخشان هلو-گلگون رنگ” آبجوسازی می گوید. “با رایحه گل و میوه ای با نور بلوط شخصیت و دلپذیر برت funk. انتظار از نت های سبز و خربزه و انگور پوست را نرم و قره قاط و نارس ترش تمشک. اجازه دهید آن را گرم کردن یک لمس و این پویا آبجو فقط نگه می دارد بهتر و بهتر.” آن می رود در 3 p. m.

“من خود را یک کودک کیک ؟ نیاز به یک نوزاد کیک؟” در هر صورت Spangalang دم شما پوشش داده شده برای روز ولنتاین با بازگشت آن نوزاد, کیک, آن, توت فرنگی, عصاره وانیل, جدول آبجو. با توجه به سر brewer تیلور ریس “این اساسا رویای من آبجو.” Spangalang باز می شود در ظهر.

2020, قدیمی, از بوسه سرقت از سوختگی خانواده صنعتگر اله را سرقت خود را در قلب و مغز خود را در 14.5 درصد ABV. لذت بردن از این تیره رم بشکه در سن امپریال قهوه ای آل در شیر و در 750 میلی لیتر بطری.

جنگل, رئیس دم شیپور خاموشی در هر بشکه سالخورده دنباله خدا. “این جویدنی امپریالیستی IPA دم در استخر Brewhouse, زیبا orange caramel رنگ و خشک و در عین حال ظرافت شیرین” آبجوسازی می گوید. “کمک سخاوتمندانه از Chinook, صدمین سالگرد Mosiac و Eldorado گره ای به آن گرمسیری پایان در بالای یک piney پایان دادن به عقب.”

عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت تبدیل این ده سال و به مناسبت آن بازگرداندن بسیاری از جمعیت مورد علاقه از سال گذشته است. امروز آبجو بلژیکی شکلات, تمشک, عشق, تنومند, یک 10.5 درصد ABV امپریالیستی تنومند. “ما سالانه روز ولنتاین فصلی بود برای اولین بار دم در سال 2012 با جان و استیسی Turk. کلرادو هنر و صنعت آبجو رادیو بود و یکی از حامیان بزرگ عجیب و غریب در روزهای اولیه ما و آن گرفت جان و گری را کار خستگی ناپذیر گفتن داستان از هنر و صنعت آبجو در کلرادو است که به کمک بسیاری از هنر و صنعت آبجو علاقه مندان به پیدا کردن عجیب و غریب…,” آبجوسازی می گوید. “اعتبار برای دستور العمل هر چند برای رفتن به استیسی. او ایجاد این عاشق شکلات رویای پیدا کردن سمت راست دسته کوچک موسیقی جاز از شکلات و تمشک برای برآوردن هر بلژیک قارچ فن.”

علاوه بر این, عجیب و غریب میزبان صنایع دستی-آبجو ماجراجویان کن و مارس Pishna از زندگی چاق و چله, زندگی, که پرسه زدن در کشور در RV, “ساختمان جامعه از طریق آبجو و گفتگو, با توجه به وب سایت خود را. آنها خواهد شد فروش و امضای نسخه هایی از کتاب “هنر و صنعت آبجو ماجراجویی مجله” طراحی شده برای افرادی که به “ضبط آبجو شما نوشیدنی های لبنی بازدید شما غذا می خورید مردم شما را ملاقات کند و ماجراهای شما.”

را که کسی به دوس Luces دم برای شکلات و آبجو جفت شدن با فرهنگی صنایع دستی شکلات از 5 تا 10 p. m. بلیط ها 30 دلار در هر زن و شوهر آنلاین و جفت شامل چهار چهار-انس هرچه از chicha یا پولقو و شکلات. آنها عبارتند از: Muluc آب شیرین Dura نور با طراوت و شیرین آبجو ساخته شده از پرو ذرت ارغوانی و آهک زوج با یک منشا واحد شکلات تیره نوار از گواتمالا یا بلیز; و همین Chicha گیلاس آهک Chicha یک بولیوی-سبک chicha ساخته شده با malted آبی, ذرت شیرین و گیلاس ترش و لیمو ترش, زوج با یک chicha-حاوی گیلاس bon bon.

تاریخ مغزی دم برای سه گانه می توانید شروع در ظهر همراه با آبجو-و-شکلات جفت شدن ($25; هیچ ticketes مورد نیاز). قوطی عبارتند از: پرنده از جنگ 6.8 درصد fruited اسموتی به سبک ترش با انبه و نارنگی و پرنده بهشت و وانیل; آگهی هیپنوتیزم 6.5 درصد ABV خشک-پریدند saison; و DDH نادر صفت دو خشک-پریدند نسخه مغزی گل سرسبد مه آلود IPA.

زمانی که Odell دم باز دوم آن آبجوسازی در RiNo آن را به سرعت دوست همسایگان خود در بلوک تقطیر و سپس برنامه ریزی یک همکاری. Odell پر کرده است تازه تخلیه بشکه بلوک چهار دانه ویسکی آن افسانه ای Lugene شکلات, شیر, چاق و چله و سن آنها. “میوه ها از کار ما به شما ارائه با یک بشکه ویسکی سالخورده تنومند با رایحه ی بو داده مالت و شکلات تیره و صاف, تنومند mouthfeel با طعم تست باد صبا و وانیل” آبجوسازی می گوید.

تولید نیروی ذخیره دم میزبان یک آبجو و پنیر جفت در 6 p. m. دریافت چهار آبجو tasters چهار پنیر, در خانه, کراکر, خردل, ترشی سبزیجات و شیرینی گردو برای $20. پیشرفته خرید بلیط بسیار توصیه می شود. بلیط را می توان خریداری شده در تولید نیروی ذخیره taproom یا آنلاین در eventbrite.

Westfax دم نیست و در خلق و خوی برای عشق به همین دلیل است که آن را ضربه زدن اشک از دشمنان ما Scotties آل با شیلی فلفل قرمز و مخملی اشک از دشمنان است که یک نسخه از آبجوسازی اسکاتلندی آل با شکلات و وانیل و خدمت در نیترو. آن را نیز نگه داشتن شیشه ای شب.

ویلی ریشه های دم در گریلی انتشار پنج جدید, کنسرو صبحانه-الهام آبجو “که مناسب برای بهره گیری از صبحانه هر زمان” آبجوسازی می گوید. آنها عبارتند از: صبحانه در Wiley, فرانسوی, نان تست, بلغور جو دوسر تنومند, با, دارچین, وانیل و شربت افرا; Muffinberry Monstah یک امپراتوری تنومند با زغال اخته, دارچین و Graham Cracker; Flapjack Monstah یک امپراتوری تنومند با شربت افرا و Graham Cracker; سایه بزبان آرمان یک میلک شیک IPA با puréed تمشک و میوه شور; و Tyrannos Morissette یک ترش IPA خشک پریدند با Simcoe و Citra.

پنج شنبه, مارس 15
پیراهن سیاه و سفید دم خود را ادامه می دهد وضعیت از اقدامات بطری مطبوع آبجو سری با انتشار حتی سایه را سایه امپراتوری روسیه تنومند. نام در حافظه نیرومند هنرمند هیپ هاپ Micheal ‘Eyedea’ لارسون با برچسب هنر با پیراهن سیاه و سفید ساکن هنرمند پت Lavey به 13.2 درصد ABV آبجو بود مشروط بر “انتخاب با دقت به سرپرستی وانیل از آفریقا و آسیا پایدار منابع غرب-آفریقایی کاکائو خالص, ورمونت, شربت افرا, در خانه تست کاکائو nibs از Cultura شکلات و دوز Cupuaçu برزیل شکلات رقم که مشترک در سراسر حوضه آمازون” آبجوسازی می گوید. عطر “بی پروا است مخلوط از افرا-غوطه ور درخت چنار غنی ganache, موز, flambe و Reisen آب نبات شکلات.”

Factotum Brewhouse جشن پنجمین سالگرد آن و پس از سنتی پنج سال هدیه سالگرد ازدواج, است, چوب, آبجوسازی است, مهمانی, مانند هیزم و lumberjills. پوشیدن بهترین شطرنجی یا آبی گاو کت و شلوار و پیوستن به [آبجوسازی] شما فقط ممکن است برنده جایزه” Factotum می گوید. وجود خواهد داشت آبجو جدید منتشر شده از سیرک آشپزخانه, موسیقی زنده, مسابقات, بازی و ظروف شیشه ای.

نسبت Beerworks جشن پنجمین سالگرد آن تمام آخر هفته طولانی با طیف گسترده ای از موسیقی, کنسرت ویژه و مواد غذایی است. و نیز وجود دارد آبجو. علاوه بر کنسرو نسخه از پادشاه هویج گل که شد منتشر شده در پنج شنبه, آبجوسازی را ضربه بزنید یک مقدار محدود از بشکه تخمیر وحشی عزیز شما یک بشکه سالخورده نسخه از آن گل سرسبد Citra خشک-پریدند, فرانسوی, Saison.

رودخانه شمال آبجوسازی را ضربه بزنید اجتماعی گرداب یک 5.9 درصد ABV hoppy pale ale بود که همکاری با گلوله توپ نهر دم شرکت در آن بلیک خیابان شیر ، گشت و گذار به دامنه باید مواد غذایی است.

رفیق دم شیپور خاموشی آخرین Honeyman تجربی IPA سری در ظهر. Honeyman 31 در 6.5 درصد ABV شد پریدند با لوتوس Azacca و زرد گره.

این که زمان از سال دوباره, زمان, برای, یکی از اصلی فرقه آبجو, روسی, رودخانه پلینی سه گانه IPA. آبجو که تنها می آید یک بار در سال و تنها باعث می شود آن را به یک چند لکه اطراف کشور را ضربه بزنید برای اولین بار در, سقوط سنگ شیر خانه (قبل از اینکه شنود گذاشته در دیگر نقاط اطراف شهر). درب در باز ساعت 11 صبح است که زمانی که در حال سقوط سنگ خواهد شد شروع به فروش بلیط یک بلیط به معنی تضمین شده بریزید. این بهره برداری در 1 p. m. در حال سقوط سنگ میزبان سه دیگر tappings نیز در فوریه 16, مارس 22 و 23 فوریه.

انبار غرب دم در لافایت آغاز بکار بطری نفرین عمله: در هر بشکه را انتخاب کنید. “این غنی فارسی آل بود دم با malted املای و سالخورده در کنتاکی بوربن بشکه” آبجوسازی می گوید. هر بشکه داد و آبجو “, دلپذیر, رایحه شیرین, بادام, سوخته, وانیل کارامل و شیرین گیلاس که ورق را رو کردن زیبا و با oaky مالت به جلو پایه آبجو.” بطری در دسترس خواهد بود این شنبه در 1 p. m. برای 22 دلار در هر.

پنج شنبه, مارس 16
این که زمان از سال دوباره, زمان, برای, یکی از اصلی فرقه آبجو, روسی, رودخانه پلینی سه گانه IPA. آبجو که تنها می آید یک بار در سال و تنها باعث می شود آن را به یک چند لکه اطراف کشور را ضربه بزنید در سقوط سنگ شیر ، درب در باز ساعت 11 صبح است که زمانی که در حال سقوط سنگ خواهد شد شروع به فروش بلیط یک بلیط به معنی تضمین شده بریزید. این بهره برداری در 1 p. m. در حال سقوط سنگ میزبان دو tappings نیز در تاریخ 22 فوریه و مارس 23.

چهار شنبه, فوریه 18
Freshcraft خواهد شروع به توزیع بلیط برای هرچه از رودخانه روسی دم را پلینی در 5 p. m. و را ضربه بزنید آبجو در 6 p. m. شیر آن keg از پلینی در 6 p. m. برای اضافه کردن به سرگرم کننده آن را نیز بزنید Pliny the Elder کور خوک IPA و سایه ای از شک.

چهار شنبه, مارس 19
گل رشتی مشترک آبجوسازی + رستوران یکی از خوش شانس چند به دریافت یک چیز قابل روسی رودخانه دم را پلینی سه گانه IPA که آن را ضربه بزنید در 6 p. m. بلیط فروش در 5 p. m. چاه کن همیشه ته چاهه.

Hops & پای شیر خواهد شد خود را keg از پلینی در 1 p. m. بدون بلیط لازم است اول بیا اول خدمت تا زمانی که آن را رفته است.

پنج شنبه, فوریه 20
پیوستن به جنگل رئیس دم از 6 تا 8 بعد از ظهر برای هدایت مزه از طریق چند تن از آبجوسازی یک خاموش نادر و منحصر به فرد در هر بشکه سن آبجو. “طعم نمونه از شراب, رم, تکیلا, اسکاچ یا ویسکی بشکه و اجازه دهید جوانه های چشایی خود را باز به دنیایی از طعم های جدید” جنگل رئیس می گوید. “در طول این تجربه سر brewer اردن فینک را ارائه بینش در روند و طعم.” بلیط ها $75 در Eventbrite و شامل هشت چهار اونس هرچه مستقیما از بشکه یکی 500 میلی لیتر بطری رویاهای چیزهای ساخته شده و زوج پنیر گزش از Goed Zuur آشپز آنتونی italia. it و cheesemonger راشل.

Goed Zuur که معمولا فقط هرچه ترش و اله را ضربه بزنید یک چیز قابل روسی رودخانه دم را پلینی در 3 p. m. بدون بلیط مورد نیاز است.

کودکان موزه دنور برگزار خواهد شد سوم آن سالانه تنها با اغراق و جمع آوری کمک اله برنامه & بشکه از سرگرم کننده از 7 تا 9 بعد از ظهر مهمان می تواند طعم هنر و صنعت آبجو از کارخانه های لبنی محلی میان وعده در نور گزش از بالا, خدمات مواد غذایی و لذت بردن از یک شب از بازگشت به کودکی خود را با بازی در این موزه نمایشگاه — بدون هیچ گونه بچه ها در اطراف. “مهمانان می توانند خود را شور گردنبند و صرف شب باد حباب, راه اندازی, موشک, نقاشی روی VW bug و ایجاد توقف حرکت انیمیشن فیلم” موزه توضیح می دهد. کارخانه های لبنی در حضور و غیاب عبارتند از: رفیق دم حماسه دم دستگاه کوچک آبجو واحه دم و عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو. بلیط ها $40 در mychildsmuseum.org و این رویداد به فروش خواهد شد. این رویداد می گیرد در موزه Marisco پردیس در 2121 موزه کودکان درایو.

گرم کردن با Upslope دم آخرین لی هیل سری انتشار حجم 23: بشکه سالخورده Barleywine; این 14.2 ABV هیولا در دسترس خواهد بود در پیش نویس و در 19.2-آیا هر اونس در 5 p. m. به عنوان بخشی از حزب آزادی در Upslope اصلی لی هیل شیر اتاق در بولدر. انگلیسی-سبک Barleywine این آبجو بود دم با Chevallier و ماریس سمور مالت شرق کنت گولدینگ رازک و انگلیسی مخمر قبل از پیری در لئوپولد Bros مریلند-سبک ویسکی چاودار بشکه برای بیش از یک سال است. “رایحه وانیل amaretto و پای ادویه لهجه هستند جویدنی, کارامل, انجیر خشک, یاس بنفش و هلو رسیده طعم” آبجوسازی می گوید. مین رویداد را باید مواد غذایی است.

روز شنبه, مارس 21
عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت تبدیل این ده سال و به مناسبت آن بازگرداندن بسیاری از جمعیت مورد علاقه از سال گذشته است. امروز است که به طرز عجیبی حماسه. “ترکیبی از حماسه دم هیولا امپریالیستی تنومند بزرگ بد باپتیست و عجیب و غریب را ترش میوه, انفجار, گیلاس Kriek نتیجه یک سفر پیچیده از طریق قهوه, شکلات و گیلاس” عجیب و غریب می گوید. “ایجاد شده توسط Kevin Crompton و تیم مایرز برای مراسم تحلیف همکاری متحرک برگشت در سال 2014 این آبجو درخواست شده است و بیش از هر نوع دیگر از تیم خلق در 10 سال گذشته است.”

Goldspot دم را جشن پنجمین سالگرد آن با دو حزب روز که از امروز آغاز می شود با بهره برداری از دو آبجو: ایتالیایی Pilsner و لوتوس خشک-پریدند کرم آل. آبجوسازی نیز خواهد بود با انتشار دو آبجو در بطری: قوانین بوربن بشکه سالخورده, گیلاس, شکلات, چاق و چله و دسته ای 250 بوته در هر بشکه سالخورده آلو Saison. یوان Wontons ها را در خانه از 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر

چهار شنبه, فوریه 22
تماس با اسلحه دم میزبان پنجمین سالانه مردی Gras Rumpus شروع در ظهر و جهان شامل کوله مردی Gras رژه در 4 p. m. وجود خواهد داشت ویژه tappings یک crawfish جوش در ساعت 2 بعد از ظهر توسط نورد دود کباب زنده گروه برنج و البته کوچک رژه ویژه-مهمان کوچک شناور از دستگاه کوچک آبجو Bierstadt Lagerhaus, در زیر آفتاب رستوران و پیتزا فروشی حق شناس گنوم ساندویچ Shoppe & آبجوسازی Empourium دم شرکت Valhalla کیک FlyteCo دم اوری دم شرکت و بیشتر.

از آن شده است و هشت سال از رودخانه شمال آبجوسازی برای اولین بار درهای خود را باز کرد. که نقطه عطف آبجوسازی قصد دارد به حزب در هر دو taprooms. وجود خواهد داشت به ویژه آبجو منتشر شده از جمله هشت ساعت جوش امپریالیستی تنومند. نیز وجود داشته باشد مواد غذایی در هر دو محل و سرگرم کننده دیگر.

Goldspot دم خود را ادامه می دهد و پنجمین سالگرد جشن با بهره برداری از وین لاگر و Cabernet سالخورده بوربن بشکه سالخورده Dopplebock. آن را نیز انتشار بطری قوانین ویسکی چاودار بشکه سالخورده Dopplebock و دسته ای 250 Pinot نوآر بشکه سالخورده آلو Saison. توبی Po’boys خواهد بود در خانه از 2 تا 8 بعد از ظهر

دنور Beer Co.’s نهم سالانه آبجو بیکن و قهوه متحرک را برمی گرداند به آن پلت خیابان Taproom در آبجو-loving زمان-حافظه 8:30 تا 11 صبح “همه که از شما مورد نیاز است تا از خواب بیدار رول کردن به دنور Beer Co. و لذت بردن از برخی از دنور بهترین آبجو بیکن و قهوه. سپس به خانه بروید و نگاهی به چرت زدن” آبجوسازی می گوید. بلیط ها $45 و حق شما را به یک صبحانه burrito قهوه و آنجا بیکن به عنوان شما می توانید متناسب با خود را در حلقه. همچنین شما می خواهد دریافت سوغات دنور شرکت آبجو فنجان قهوه برای پر کردن با صبحانه-الهام گرفته از brews.

این که زمان از سال دوباره, زمان, برای, یکی از اصلی فرقه آبجو, روسی, رودخانه پلینی سه گانه IPA. آبجو که تنها می آید یک بار در سال و تنها باعث می شود آن را به چند لکه های سراسر کشور شیپور خاموشی در سقوط سنگ شیر ، درب در باز ساعت 11 صبح است که زمانی که در حال سقوط سنگ خواهد شد شروع به فروش بلیط یک بلیط به معنی تضمین شده بریزید. این بهره برداری در 1 p. m. در حال سقوط سنگ میزبان یکی دیگر از ضربه زدن بر روی پنج شنبه, فوریه 23.

Tivoli دم را نیز به شیر روسی رودخانه پلینی. به عنوان با دیگر tappings از این آبجو در اطراف شهر بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به احساس امنیت سرطان پستان مرکز پشتیبانی.

دوشنبه, فوریه 23
این که زمان از سال دوباره, زمان, برای, یکی از اصلی فرقه آبجو, روسی, رودخانه پلینی سه گانه IPA. آبجو که تنها می آید یک بار در سال و تنها باعث می شود آن را به یک چند لکه اطراف کشور را ضربه بزنید در سقوط سنگ شیر ، درب در باز ساعت 11 صبح است که زمانی که در حال سقوط سنگ خواهد شد شروع به فروش بلیط یک بلیط به معنی تضمین شده بریزید. این بهره برداری در 1 p. m.

بشکه & بطری های آبجو در طلایی را نیز به شیر روسی رودخانه پلینی. بلیط تحویل داده خواهد شد در ساعت 11 صبح و بهره برداری برگزار خواهد شد در 1 p. m.

Beer Calendar: Hearts, Flowers, Kisses and Pliny the Younger

حماسه دم

روز شنبه, فوریه 28
شما می دانستم که کسی آن را انجام دهید در نهایت و در اینجا آن است. در سرپیچی از روند نسبت به کم کالری و کم کربوهیدرات پایین-ABV, آبجو, حماسه دم منتشر سوپر IPA من “پر کالری” آبجو که در وزن 12 درصد ABV و ویژگی های تصاویر دسر بر روی برچسب. آبجو دم با زردآلو و Grungeist, اشتایر اژدها و Citra رازک. این یکی فوق العاده به اندازه.

عجیب و غریب هنر و صنعت آبجو شرکت تبدیل این ده سال و به مناسبت های آبجوسازی برای بازگرداندن بسیاری از جمعیت مورد علاقه از سال گذشته است. Tapped اولین شب عجیب و غریب باز در 2010 Paint It Black, عسل, قهوه, تنومند خدمت کرده بود در نیترو تا سال 2013 “که آن را از دست بازوی مسابقه کشتی با بمب گیلاس به ویژه تنومند در عجیب و غریب آبجو هیئت مدیره” آبجوسازی توضیح می دهد. “آبجو شیرین شروع می شود اما بلافاصله می رود استخوان خشک با کباب قهوه acridity و بزرگ هاپ تلخی همه در همان زمان. متوسط سالم عسل واقعا خشک این یکی (این خیلی fermentable) اما برگ های آن wildflower عسل یادداشت پشت سر گذاشت.”

چهار شنبه, آوریل 29
این جهش روز! اگر شما در حال انجام کاری خاص در یک روز که تنها می آید در اطراف هر چهار سال یک بار, شما فقط پرداخت نمی به اندازه کافی توجه به تقویم خود را. پلات پارک دم پرداخت می شود توجه به همین دلیل است که آبجوسازی است پرتاب یک جهش های کامل با بهره برداری از جدید انگلستان-سبک IPA دم با نارنگی, وانیل و شیر و شکر. آه و برای شما برنامه ریزان آبجوسازی فروش limited-edition سال کبیسه که شما می توانید به عقب در چهار سال به صورت رایگان برای دوباره پر کردن (با فرض این سیاره است که هنوز هم در اینجا).

وجود خواهد داشت یک روز اضافی از تاریکی در این سال که از جمله Baere دم است بهره برداری از هشت یا بیشتر متفاوت آبجو تیره برای لذت بردن خود را از جمله, اما نه محدود به: عشق کور است زبان انگلیسی, Porter, Baere تنومند (دم با کاکائو پوسته از Cultura صنعت شکلات) بدون خط امپریالیستی تنومند با نارگیل و کاکائو nibs Squarrel هیچ خط زغال اخته شکلات, چاق و چله, توت, دوگانه تیره ترش و Foraged از فراست تیره ترش ساخته شده با foraged مریم گلی و سرو کوهی (دم در همکاری با 121 Brewhouse).

DeSteeg دم جشن هفتمین سالگرد در کوچه با هفت تازگی شنود گذاشته آبجو ساعتی کوله پشتی فروشگاه موسیقی زنده و یک نان تست به صورت تمام هفت آبجو در زمان های جداگانه در طول روز است.

سوختگی خانواده صنعتگر اله یادداشت امروز تغییر ناگهانی از تقویم با بهره برداری از افکار زمستان امپریال سفید, تنومند. نیز وجود داشته باشد و موسیقی زنده از طلوع آفتاب رانندگی در 7:30 p. m.

Westbound و پایین و آمالگام دم در دوباره آن را باز بشکه پیری, مرکز فرهنگی, مرکز 6381, ساحل, خیابان, واحد, یک, برای یک pop-up بهره برداری از ظهر تا 5 بعد از ظهر خواهد بود وجود دارد هشت آبجو در شیر به همراه همه فن حریف بطری و قوطی برای فروش برای رفتن و یا نوشیدنی در سایت. El Taco Veloz کامیون مواد غذایی را در دست داشته باشد.

ارسال بیری اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im